Dodaj do ulubionych

Studia Grafiki Komputerowej

23.09.07, 10:09
Interesują mnie studia na wydziale informatyki w specjalizacji Grafika Komputerowa. Gdzie w woj. mazowieckim (najlepiej Warszawa) znajde taki kierunek na studiach dziennych?? Bardzo proszę o pomoc...
Edytor zaawansowany
  • 25.09.07, 16:08
    Tak widziałem taki kierunek na Bielska Wyższa Szkoła Biznesu i nformatyki im. J. Tyszkiewicza. Ale inforamtyke możemy sobie darować. Ale GDZIE W WOJ. MAZOWIECKIM MOŻNA SUDIOWAĆ NA WYDZIALE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ ???!!!
  • 25.09.07, 17:24
    Nie jestem pewien czy wiesz co chcesz zrobić. Grafika komputerowa bedzie
    dokładnie omawiana na kierunku Informatyka - Techniki Multimedialne. Ale czy
    napewno chodzi ci o poznanie algorytmów kompresji obrazu, dokładnej specyfiki i
    budowy plików np. jpg,...?
    Moze lepiej zainteresować sie jakims studium artystycznym/fotograficznym?
    --
    Teoria ewolucji to kłamstwo. Pomyłka, którą zalegalizowano jako obowiązującą prawdę.
    (M. Orzechowski - wicemin. edukacji IV.RP)
  • 25.09.07, 17:26
    ...to nie nauczą Cię obsługi PS, Corela itd.
    --
    Teoria ewolucji to kłamstwo. Pomyłka, którą zalegalizowano jako obowiązującą prawdę.
    (M. Orzechowski - wicemin. edukacji IV.RP)
  • 26.09.07, 08:05
    Acha... dzięki wielkie za tą odpowiedź bo nie chcę 'poznawać algorytmów kompresji obrazu itd.':)
    A jakie gdzie polecasz pójście na jakieś studium artystyczne/fotograficzne? Może ASP?
  • 27.09.07, 20:04
    Zależy co chcesz robić. To Twój ŻYCIOWY wybór. Nie każ obcym wybierać za Ciebie.
    Najlepiej pogadać (nawet na forum) z ludźmi z, potencjalnie, wybranej szkoły. Bo
    widzę, że nie szukasz jakiegoś kursu, tylko chcesz związać się ze sztuką na dobre.

--
    Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside...
  • 30.09.07, 09:21
    Chciałbym po liceum iść na studia, a potem dzięki wykształceniu robić zdjęcia i je obrabiać wszystko jedno gdzie czy dla magazynów czy dla jakiejś agencji... Poprostu chce robić wartościowe i dobre zdjęcia...

Patrzyłem strony internetowe np. Warszawskiej szkoły fotografi czy Europejskiej Akademi fotografii... i mam pytanie Z CZEGO ZDANA MATURA POZWALA DOSTAĆ SIE DO TEGO TYPU SZKÓŁ?
  • 30.09.07, 10:35
    > Patrzyłem strony internetowe np. Warszawskiej szkoły fotografi czy Europejskiej
    > Akademi fotografii... i mam pytanie Z CZEGO ZDANA MATURA POZWALA DOSTAĆ SIE DO
    > TEGO TYPU SZKÓŁ?

Napisz do nich albo zadzwoń. Powiedzą więcej niż forumowicze. Poza tym to są
    szkoły płatne więc płacisz czesne i studiujesz. A reszta mało ich obchodzi.
    --
    Portfolio
    "Nie myśl o sobie źle, inni zrobią to za ciebie".
  • 26.08.17, 14:13
    NA WSE są ciekawe studia grafiki www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/grafika-reklamowa-i-multimedia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.