Dodaj do ulubionych

sklep wassyl pl

13.07.15, 19:19

Ostrzegam przed zakupami z odzieżą damską w sklepie wassyl pl Angelika Wasyl Wrocław. Towar otrzymacie po miesiącu lub dwóch albo wcale. Większości tego co sprzedają -nie posiadają. Jeśli zamówienie zostanie anulowane na pieniądze poczekacie bardzo długo, jeśli w ogóle je zwrócą. Ja własnie składam doniesienie do prokuratury. Telefonu także w tym sklepie nikt nie odbiera. Dziwię się że przy tylu negatywach na allegro ludzie dalej dają się tak oszukiwać, ja nie sprawdziłam tego sklepu przed zakupami i teraz mam za swoje.
Edytor zaawansowany
  • magwys7 19.05.17, 10:32
    śmieszne oszczerstwa konkurencji zapewne , bawi mnie ta prokurtura ha ha ;/ jakby ktoś nie otrzymał towaru allegro zablokowało by sprzedaż temu sklepowi , każdy sprzedający jest tez zobowiązany do dotrzymania terminu zawartego w regulaminie (ale nie każdy umie czytać ;P) w przeciwnym razie allegro blokuje sprzedawcę , więc jak czytam te dyrdymały to mi się śmiać chce , ponieważ lubię ten sklep i często od nich coś zamawiam i nigdy nie miałam podobnej sytuacji , owszem czasem się pomylili a nawet jak się pomylili to od razu można było sprawę załatwić ;)
    często kupuję na allegro i miała już do czynienia z wieloma sprzedawcami więc wiem jak wyglądają , Wassyla mogę polecić , fajne ciuszki ;) MAGDA
  • ewa.szew 14.05.19, 16:12
    Potwierdzam to oszuści. Odesłałam ubrania, które mi nie odpowiadały i nie dostałam zwrotu pieniędzy. Ta pani nie odbiera telefonu i policji tez sid nie boi. Zgłaszam sprawę na policję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka