Dodaj do ulubionych

Fajny sklep

10.05.16, 19:06
Polecam sklep koleżanki Fashion. W tym tygodniu sukienki i dziecięce. W przyszłym tuniki i spodnie.

Wiosenna akcja - stara kolekcja spotyka sie z nowa :) wystawiamy
większe i mniejsze rozmiary na allegro. Jest sporo tego wiec codziennie nowe rzeczy beda sie pojawialy. Zapraszam!
allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=14034389

Na www.facebook.com/fashionwomanikids jest sporo zdjeć pozostałego asortymentu. Można zamawiać internetowo.
Edytor zaawansowany
  • daria923 23.02.17, 10:07
    Co do fajnych sklepów internetowych na których jak do tej pory się nie zawiodłam, to mogę dopisać także adres Alledinge.com znajdziecie tam bardzo szeroki asortyment.
  • zuzi999 02.03.17, 23:04
    Świetne produkty sportowe bardzo dobrej jakości w naprawdę baardzo dobrych cenach znajdziecie w sklepie. [url=https://centrumodzywek.net/]ACTIVLAB[/url] Bardzo duża możliwość wyboru także każdy znajdzie coś dla siebie . Polecam !
  • karop30 13.09.17, 17:39
    Ja od siebe polecam sklep z pościelą dla dzieci fro-tex.pl/. Oprócz pościeli mają jeszcze mnóstwo innych rzeczy :)
  • ekspert.adam 24.11.17, 12:51
    Jeżeli marzy Wam się inteligentny dom, to polecam zainwestowanie w urządzenia ze sklepu Fergusona. Sprawdzone, funkcjonalne i łatwe w montażu :) Mają u siebie teraz fajne promocje (sklep.ferguson.pl/) :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka