Dodaj do ulubionych

Jak złapać każdą przecenę w sklepie internetowym?

23.08.17, 15:26
Chciałem powiedzieć wam o Aler.to - malutkim StartUpie, który pomaga łapać przeceny w sklepach internetowych. Na razie testujemy czy to się spodoba. Jak dotąd pomogliśmy zaoszczędzić internautkom i internautom trochę ponad 230 000 zł.

Jest to tak proste, że szkoda gadać :-) Rejestrujesz się, wrzucasz URL do interesującego produktu podajesz jaka przecena cię interesuje i Aler.to zaczyna działać. Co parę godzin testuje czy na twój produkt nie pojawiła się przecena w takiej kwocie, by cię zaalarmować. Kiedy to się stanie dostaniesz od nas maila.

Obsługujemy teraz ok. 50 sklepów. Żeby zwiększyć ich liczbę potrzebujemy sugestii, które sklepy dodać do naszego systemu (co niestety wymaga trochę pracy każdorazowo). Bardzo by nam pomogło gdybyście choćby polubili nas na Facebooku i udostępnili link do naszej strony. Jeśli będziemy mieć więcej użytkowników, więcej sklepów dołączy. A im więcej sklepów dołączy tym więcej będzie użytkowników. I pomożemy zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. I wtedy będzie nam bardzo miło!

Jak do nas trafić? Wpisz w przeglądarkę: Aler.to
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka