Dodaj do ulubionych

psycholog lub psychoterapeuta

18.08.10, 11:15
Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego psychologa lub psychoterapeutę dlosoby
dorosłej w Tychach ? i jaki jest orientacyjny koszt wizyty?
Edytor zaawansowany
  • 18.08.10, 11:54
    A może najpierw spróbuj porozmawiać z najbliższymi o swoich problemach.Z osobami bardzo Ci bliskimi /rodzice,rodzeństwo/z kimś do kogo masz pełne zaufanie /pamiętaj!to oni są najlepszymi psychologami!/ Jeśli chodzi o psychologów lub psychoterapeutów nie znam w Tychach /jest jedna poradnia na NFZ gdzieś na oś B/ale długie są kolejki.Jeszcze raz namawiam Cie jednak na rozmowę najpierw z kimś bliskim / a może jeśli nie mama czy tata to może bliska koleżanka, są osoby które wsparcia słowem nawet szukają u swoich parafialnych księży co owocuje pozytywnym skutkiem/.Ale przed jakąkolwiek rozmową czy to z osobą z poradni czy osobą Ci bliską zastanów się nad sobą i swoimi błędami,nad tym czy jest coś co chciałabyś zmienić u siebie,co Ci przeszkadza a może to ty musisz coś u siebie zmienić np/samodzielność w dokonywaniu wyboru,stanowczość,pewność siebie,popracowanie nad swoim charakterem, zdaniem,częstsze spotkania ze znajomymi szczególnie w dni pochmurne,kiedy to właśnie ogarnia nas apatia, jakieś dodatkowe zajęcia typu szkoła,kursy językowe,prawo jazdy itp/Po co przepłacać jak czasami są obok nas ludzie którzy dobrym słowem,radą,gestem,uśmiechem mogą nam pomóc!Każdy z nas w dzisiejszych czasach ma problemy jeden większe drugi mniejsze /brak pracy,choroba,zawód miłosny,nieporozumienia z bliskimi,brak mieszkania,zdrada małżonka,hazard,brak zainteresowania rodziną itp/ale musisz pamiętać że zawsze jest wyjście tylko musimy po prostu bardzo bardzo tej zmiany chcieć. Serdecznie Cię pozdrawiam i służę radą.
  • 18.08.10, 12:04
    dziekuję za długą porade i wskazówki. Czy przypadkiem my się nie znamy?pozdrawiam
  • 18.08.10, 12:37
    Ciesze się,że po przeczytaniu moich wskazówek myślę ,że cennych do rozmyślania -
    odczułaś/odczułeś pewną bliskość/ zapewne trafiłam w coś co Cię dotyczy/.Raczej
    się nie znamy/znam niewiele osób z Twojego miasta/Serdecznie pozdrawiam i życzę
    sukcesów w rozwiązaniu problemów.
  • 20.08.10, 17:44
    W GCM w Katowichach-Ochojcu funkcjonuje bardzo dobra poradnia
    zdrowia psychicznego.To nie jest daleko od Tychów.Wsiadasz w 14
    wysiadasz przy Wzgorzu Wandy a następnie w Murckach przesiadasz się
    na busika,który jedzie pod sam szpital.Samochodem jest jeszcze
    szybciej.Nie wiem jak tam jest z terminami,pewno trzeba
    poczekać.Dobrze jest się przed psychoterapią udać po prostu do
    psychiatry,który zdiagnozuje problem,zreszta dobry psycholog też
    wie,kiedy nalezy odesłac do specjalisty.W tej poradni o której mówię
    pracuje jeden z najlepszych lekarzy na Śląsku,który pomógł naprawdę
    wielu osobom ( także tym z pierwszych stron gazet).Jesli chcesz dam
    Ci namiary na jego gabinet,przyjmuje w Ligocie.
    --
    --
    FORUM TYCHY DOBRE MIEJSCE - ZAPRASZAM
  • 13.01.15, 00:35
    Odnosnie psychoterapia tychy www.gestalt.tychy.pl jest to pomoc psychoterapeutyczna w ujeciu gestalt. Skupienie na relacji i wspieraniu JA.
  • 23.02.17, 09:23
    Bardzo zainteresowała mnie Twoja informacja. Czy mogłabym się również czegoś więcej dowiedzieć o naprawdę dobrym specjaliście. Szukam kogoś takiego od pewnego czasu. Bardzo mi zależy
  • 21.08.10, 15:11
    W przychodni koło Barona i Hotelu Tychy (nazywającej się chyba Arka-Med, na
    osiedlu N) przyjmuje dobry specjalista, dr Piotr Dragon. Chyba nawet za darmo,
    bo ma umowę z NFZ. Wystarczy się zapisać. Przyjmuje chyba w środy późnymi
    popołudniami.

• 24.08.10, 13:12
    polecam dwóch: Jakub Paliga - przyjmuje na Wejchertów; Aleksandra
    Łaska-Wrona - przychodnia nr 4.
  • 03.02.17, 00:29
    Kompetentnym psychologiem i na pewno psychologiem z powołania jesy Agnieszka Jabłonowska. Leczyłam się u niej, mojemu przyjacielowi też ją poleciłam i sobie chwali.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.