Dodaj do ulubionych

dobry optyk w tychach - co polecacie

24.08.10, 19:37
Witam.

Szukam dobrego zakładu optycznego w tychach. chcialem sobie zrobic naprawdę
porządne, dobrze pomierzone okulary. Mam dość sporą krotkowzrocznosc do tego
jeszcze szkła z cyliindrami i zalezy mi, zeby te szkla były wykonane idealnie.
Słsyzałem dobre opinie o dwóch zakladach - jeden na Roweckiego (juest tam juz
od bardzo dawna). I jeden na Kochanowskiego (zdaje się, że obok jest gabinet
dentystyczny. To znajduje się w takim dosyc nowym bloku). Z gory dziękuje za
wszelkie sugestie :)
Edytor zaawansowany
  • 24.08.10, 20:36
    Ja kupowałam już okulary w wielu optykach w Tychach (w wymienionym na Roweckiego
    również) i pierwszy raz jestem naprawdę zadowolona - z zakładu obok Rzemiosła i
    kościoła Marii Magdaleny na Starych Tychach.
  • 24.08.10, 21:28
    Polecam Optyk pani Barbary Lach przy ul. Budowlanych chyba 62, w budynku os. Balbina obok urzędu pracy (po lewej stronie stojąc przodem do urzędu pracy). Duży wybór opraw, różni producenci soczewek. Naprawdę warto. Sama odwiedziłam wiele zakładów optycznych w Krakowie, Katowicach i już chyba wszystkie w Tychach ;-) We wspomnianym zakładzie robiłam już cztery razy okulary i zawsze było tak jak chciałam.
    Mają tam też gabinet okulistyczny z umową z NFZ i przyzwoitymi terminami.
  • 24.08.10, 22:26
    To i ja polecę optyka na Balbinie przy ul. Kochanowskiego. Fachowa
    obsługa i duży wybór oprawek. Robiłam tam dwie pary okularów i
    jestem bardzo zadowolona
  • 27.08.10, 04:09
    ja od lat korzystam z usług optyka na Roweckiego, są perfekcyjni, okulary
    stamtąd ma też moja mama
    byłam u nich kolejny raz dosłownie kilka dni temu, bo potrzebowałam zupełnie
    nowych okularów, i obsługująca mnie pani (blondynka z krótkimi włosami) była
    przemiła, cierpliwa (nie mogłam się zdecydować na oprawki, bo wszystkie z
    zaproponowanych mi się podobały) i ogromnie profesjonalna
    same okulary mogłam odebrać gotowe już następnego dnia
    ach, i przedziały cenowe mają od oprawek najtańszych po najdroższe, więc każdy
    znajdzie coś idealnego dla siebie :)
  • 09.06.14, 16:16
    Ja jestem bardzo zadowolona z optyka na dmowskiego - naprzeciwko kłosa. Mają fajne, modne okulary, co chwile jakieś nowości, są niedrodzy i bardzo sympatyczni.
  • 29.05.17, 12:56
    Witam,

Ja z czystym sumieniem mogę polecić optyka:

Optyk Brilliant
    Grota-Roweckiego 64/31A, 43-100 Tychy

Robiłem tam okulary 2 tygodnie temu i jestem bardzo zadowolony. Pracuję cały dzień przed komputerem i wcześniej miałem bardzo zmęczone oczy (praktycznie czerwone). Teraz gdy mam nowe okulary zrobione właśnie tam nie pamiętam co to znaczy mieć zmęczone oczy przed komputerem. Obsługa jest profesjonalna, miła i zrobili mi na miejscu wszystkie badania na sprzęcie z jakim nie spotkałem się do tej pory robiąc okulary w innych miejscach. Oprawki dobrano mi idealnie pod moją twarz i teraz każdy chce mieć takie same okulary jak ja :)

Polecam, sprawdźcie sami bo ja jestem ogromnie zadowolony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.