Dodaj do ulubionych

Prywatne przedszkole-które najlepsze?

10.03.11, 12:34
Pytam,bo noszę się z zamiarem przeniesienia dziecka.Na państwowe nie ma już szans,więc myslę o prywatnym.Proszę o radę,zależy mi najbardziej na indywidualnym podejsciu do dziecka i małek liczebności grup.
--
--
FORUM TYCHY DOBRE MIEJSCE - ZAPRASZAM
Edytor zaawansowany
  • 10.03.11, 18:45
    Z tą mała liczebnością dzieci to jest tak ze na początku jest ich mało 10 -13 a pod koniec roku 17. Tak jest w Smykach.
  • 12.03.11, 08:09
    To może punkt przedszkolny??Zdaje się, że tam jest limit dopuszczający małą liczbą dzieci...
    --
    To jest moja sygnaturka i będę się jej trzymać:
    FORUM TYCHY DOBRE MIEJSCE
    Rodzicielstwo oznacza, że chce się równocześnie przytulić i udusić swoje dziecko (by tata Calvina)
  • 12.03.11, 15:00
    Masz na myśli Chatkę Małolatka?Właśnie przeglądam ich stronkę. Bo jeśli Eureka,to dziękuję:-),mamy za sobą miesięczną przygodę z nimi zakończoną glistnicą,którą leczyłam póltora roku...Szukam przedszkola,gdzie oprócz nauki języków obcych ktoś po prostu dopilnuje,żeby dziecko umyło rączki po wyjściu z W.C. i pomoże w innych czynnościach higienicznych.Okazuje się,że to nie jest takie oczywiste jakby się wydawało,niestety.
    --
    --
  • 12.03.11, 17:41

Witam,
    właśnie trzymam w ręce ulotkę z ofertą nowego punktu - Centrum Edukacji, zabawy i rozwoju "Maluszek".
    Oferta wydaje sie być interesująca zwłaszcza, że dopiero startują. Zdjęcia pokazują miłe wnętrza i ogród! co nie jest bez znaczenia jeśli chodzi o spędzanie czasu na podwórku. Plusem a jednoczesnie minusem dla niektórych osób może byc położenie, bo to nie w centrum Tychów i raczej trzeba nastawić sie na dojazd samochodem.
    Podaję adres strony internetowej z ulotki: www.radosnymaluch.com
    Pozdrawiam
    --
    Marzenia warto mieć, ale i one lubią byc czasami wypuszczane na wolność :)
  • 13.03.11, 12:56
    Punkty przedszkolne - fajna sprawa. A jak to jest z odpowiedzialnością kadry za bezpieczeństwo dziecka? Kto odpowiada gdy zdarzy się wypadek?
  • 14.03.11, 14:09

Za bezpieczeństwo odpowiada kadra pod opieka której jest dziecko. Tak samo jak w zwykłym przedszkolu czy to państwowym czy prywatnym. A kto odpowiada za bezpieczeństwo dziecka, które jest pod opieką opiekunki, którą zatrudniamy z legalną umową? Oczywiście i takie pytanie można zapisać na liście z nagłowkiem :"zapytać". Podejrzewam, że pytań jest jeszcze wiele.
    Pozdrawiam życząc mamom i ich dzieciom trafnych wyborów

--
    Marzenia warto mieć, ale i one lubią byc czasami wypuszczane na wolność :)
  • 14.03.11, 19:10
    MOJE DZIECKO CHODZI W PRUSZKOWIE OD WRZEŚNIA DO PRZEDSZKOLA,,KRAINA LWA LEONA"I NARAZIE JESTEM ZADOWOLONA ,FAJNE PANIE UŚMIECHNIĘTE MIŁE ZAWSZE,DZIECKO MOJE Z NIECHĘCIA WYCHODZI Z NIEGO,MAJA DUZO TAM SPACERÓW RYTMIKI ANGIELSKIEGO, I DUZO PLASTYCZNYCH RZECZY ROBIA,TAKA DOMOWA ATMOSFERA PANUJE :-)JA POLECAM A INNE NIE WIEM....POZDRAWIAM:-)
  • 18.03.11, 14:27
    W Pruszkowie.. Hm.. to trochę daleko.
  • 18.03.11, 22:29
    To samo chciałam pisać...Gdzie Pruszków,a gdzie Tychy i co nam po info odnośnie tamtejszych przedszkoli?:-)
  • 27.03.11, 20:25
    promyk - przedszkole niepubliczne kolo parku niedzwiadkow- polecam:)
  • 28.03.11, 13:03
    Moja córcia chodzi juz drugi rok do prywatnego przedszkola "MALUSZKOWO" na Filaretów.
    Jestem bardzo zadowolona :-)
    www.maluszkowo.tychy.pl
  • 28.03.11, 18:07
    Majeczka, a ile płacisz miesięcznie, jeśli można spytać?
  • 15.04.11, 14:22
    płacę 450 PLN w tym jest wyżywienie 3 razy dziennie , rytmika , język angielski , opieka i diagnostyka logopedy , gimnastyka korekcyjna .
    Basen , tańce i kółko plastyczne jest dodatkowo płatne.

www.maluszkowo.tychy.pl

• 02.04.11, 23:26
    Moje córeczki chodziły do przedszkola bajeczka na os. F
    www.bajeczka-tychy.pl/
    Byliśmy baaaardzo zadowoleni. Córeczki nie chciały wychodzić do domu ;) Teraz chodzą do publicznego i bywa różnie
    W ubiegłym roku płaciliśmy ok 450 zł od dziecka

• 06.04.11, 18:13
    Ja też mogę polecić Bajeczkę właśnie :) Mam okazję poobserwować je od wewnątrz teraz :)
    Grupy są mniej liczne niż w publicznych, a do każdej są dwie panie.
    I wiem na pewno, że mają wolne miejsca.
    --
    To jest moja sygnaturka i będę się jej trzymać:
    FORUM TYCHY DOBRE MIEJSCE
    Rodzicielstwo oznacza, że chce się równocześnie przytulić i udusić swoje dziecko (by tata Calvina)
  • 07.05.11, 13:34
    Nie polecam Bajeczki na filaretów 5! Wypisałam dziecko po 2 miesiącach. Wpisowe 400zł z wyżywieniem ( dziecko wpadało do domu przerażająco głodne) (na podwieczorek np. sucha bułka) za wszystko trzeba płacić co chwile coś kupować. Wychowawczynie nie kompetentne nie potrafią się wysłowić mają dziwne metody typu "bo ci zakleję taśmą buzie". Dziecko przychodziło z poklejonym nosem ( nie potrafią dziecku noska wytrzeć) podczas korzystania z toalety dziecko ma zaledwie chwilkę na załatwienie swoich potrzeb ponieważ syn mi mówił że Pani powiedziała "że tak długo robić nie można". Długo by wypisywać ale myślę że to wystarczy. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
  • 06.04.11, 21:30
    jest nowe przedszkole na starych Tychach sloniatko.pl ucza tam dwoch jezykow i kadra ok
  • 08.04.11, 22:13
    ciekawe skąd wiesz, że kadra jest ok.
    Z tego co się orientuję to jest to nowy punkt opieki a nie przedszkole.
  • 12.04.11, 08:48
    niepubliczne- przedszkole promyk. Polecam z całego serca:)
    super kontakt przedszkole- rodzic, świetne nauczycielki, duzooo kreatywnych i ciekawych zabaw na zajęciach. Naprawdę polecam:) i dla mnie duzy plus- wyjscia na spacery, jesienią jadąc po dzieci do przedszkola, mijalam kilka innych-zawsze pozamykane, a u w promyku dzieci na dwór, bardzo mnie to cieszy :) poza tym zebrania rodzicow, indywidualne konsultacje, dobre kontakty z nauczycielkami, same przychodzą i rozmawiają o dzieciach, kontakt mejlowy, warsztaty psychologiczne.
  • 12.04.11, 11:56
    Niestety,żeby się tam dostać trzeba by się zapisać na listę jeszcze będąc w ciąży:-) Przerabiałam. Chyba,że od 2009 roku coś się w tej kwestii zmieniło.
    --
    --
  • 14.05.11, 11:48
    mój syn też chodził do Promyka, skończył 4 lata temu, było rewelacyjnie, cieszę się, że nadal tak jest :)
  • 14.05.11, 11:22
    Ja właśnie zapisałam mojego 3latka do chatki małolatka, 330zł miesięcznie plus opłaty za jakieś wyjścia do teatru itp. mam nadzieje ze bedzie ok:)
    www.chatka-malolatka.pl/index.php?id=1
    --
    Zawsze mówię prawdę... Nawet kiedy kłamię
  • 17.05.11, 11:44
    Polecam raz jeszcze prywatne przedszkole MALUSZKOWO na Filaretów .
    Moje dziecko nie chce stamtąd wychodzić , róznorodność zajęć ,dobre jedzonko , w przedszkolu teatrzyki , koncerty , duzo wycieczek , atrakcje na różne okazje jak Dzień Dziecka , Św.Mikołaj , śniadania wielkanocne ,jasełka.......itd .
    Oprócz tego zielone noce w przedszkolu , czyli dzieci zostaja na noc z piatku na sobote w przedszkolu maja bal piżamowy , pokaz sztucznych ogni i noc bajek .
    W czerwcu zawsze piknik rodzinny , piekne bale karnawałowe w lutym , obchodzą zawsze fajnie urodziny każdego dziecka w grupie , no naprawdę nie mam sie do czego przyczepic .
    Kadra jak najbardziej ok - mam porównanie bo w rodzinie mamy przedszkolanki pracujące w państwówkach ,panie podchodza z pasją i poświęceniem do swojej pracy , widać że kochaja dzieci i lubia z nimi pracować. Raz na 2 miesiące konsultacje , mozna indywidualnie porozmawiać o dziecku z wychowawczynią - wyczerpujące wiadomości oraz wskazówki - bardzo pomocne bo w końcu to ona jest wiekszość czasu z dzieckiem .
    Chociaż dostałabym miejsce w państwowym przedszkolu to i tak nie nie przeniosę dziecka bo jestem przekonana że to dla niego najlepsze miejsce !
    Polecam i pozdrawiam :-)
  • 27.05.15, 20:37
    Wpis był dawno, ale od tego czasu wszystko w Maluszkowie jest tak, jak majeczka opisała. Te same Panie od lat. Właśnie nasze drugie dziecko kończy edukację w Maluszkowie. Mieliśmy gdzie indziej problemy adaptacyjne. Przeszliśmy kilka prywatnych przedszkoli w Tychach. W końcu w Poradni Psychologicznej polecono nam Maluszkowo. Mega wsparcie na początku i dyrektorki i nauczycielek sprawiło, że dzieci rozkwitły. Dużo się tam. Teatry, Filharmonie itd. Przede wszystkim przedszkole ma tyko trzy grupy - wszyscy wszystkich znają po imieniu. Żal, że już koniec i że do szkoły!
  • 05.06.11, 21:06
    www.bajkolandia-przedszkole.pl/
    Syn chodzi. Jestem zadowolona.
  • 06.06.11, 04:49
    A konkretnie z czego jesteś zadowolona?
  • 13.06.11, 20:19
    a wiecie może gdzie w Tychach w okolicach os O jest jakiś żłobek nawet prywatny?
    Bardzo proszę o informację
  • 16.06.11, 23:31
    Może nie na temat, ale żłobek to sierociniec. Nie oddawajcie dziewczyny dzieci do żłobka. Powie wam to każda żłobkolanka prywatnie... Pomimo że ma dzięki temu pracę...
    Zróbcie wszystko by się tam nie znalazło. Tyle samo wydacie na opiekunkę, a to już inna relacja emocjonalna w kontaktach 1 na 1.
  • 11.09.13, 09:24
    Zapraszamy dzieci w wieku od 2-7 lat, z opiekunami na pokazowe zajęcia ogólnorozwojowe z elementami języka obcego w siedzibie LANDER'S w Tychach przy ul. Sienkiewicza 7.
    zapisy poprzez stronę:
    landers.pl/starters-tree-zapisz-sie-na-lekcje-pokazowa/

Zajęcia dopołudniowe przeznaczone są dla dzieci nie uczęszczających do przedszkola.
    Zajęcia popołudniowe dla wszystkich chętnych.
    Spotkania odbywają się 2 x w tygodniu po 45 minut.
    30 spotkań w semestrze.

32 227 70 78
    landers@landers.pl
  • 16.09.13, 05:28
    Jaka cena za 45 minut takich lekcji?
  • 28.09.16, 11:14
    Odradzam Smyki. Po zmianie dyrekcji zepsuło się. Odeszły najlepsze Panie, dzieci ze wszystkich grup rano spędzane są do świetlicy i po 16-tej tak samo. Odebrać dziecko można do 17.30 a gdy nie zdążysz bo utkniesz w korku to zapomnij że się dodzwonisz bo w sekretariacie już nikogo nie ma. Panie nie pracują na pełny etat dlatego często grupy są łączone ze sobą. Podnieśli opłaty, za przybory (zeszyty, kredki) chcą żeby płacić chociaż każdy płacił wpisowe na ten cel. Zlikwidowali pojemniki na nakrętki i baterie. Dyrekcja chce się wykazać kosztem rodziców.
  • 23.11.16, 21:30
    UWAGA!!!
    Oszustka i nic wiecej, dalej dzala pod nowa nazwa, i dalej naciaga ludzi na gruba kase
    poradoprzedszkola.pl/przedszkola/przedszkole-radosne-elfiki/
    PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE OMNIBUS ANGELIKA M........-K..........
    NIP: 6381590354 , REGON: 365551929
  • 19.05.17, 07:12
    Zapraszam serdecznie do Przedszkola "Wyspa Skarbów" na Legionów Polskich 34.
    W ramach czesnego odbywają się :
    - sensoplastyka
    - angielski
    - logopedia
    - eksperymenty
    - rytmika
    - gimnastyka
    wprowadzona też będzie metoda Marii Montessori małe grupy bo 18 i 12 osobowe co sprzyja indywidualnemu podejściu nauczyciela do każdego dziecka
    POLECAM SERDECZNIE !!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.