Żłobek - klub malucha "Wesołe słoniątko"

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam serdecznie , od września rusza nowy żłobek "Wesołe Słoniątko" może ktoś z Was skorzystał już z usług klubu lub przedszkola i może podzielić się swoim zdaniem na temat świadczonych tam usług . Z góry dziękuje za odpowiedz , mam zamiar zapisać tam moja córeczkę .
    www.sloniatko.pl/
    • 12.09.11, 18:00 Odpowiedz
      Zastanów się dobrze, bo opiekunka kosztuje prawie tyle samo, a emocjonalnie i czynnościowo maluszek będzie miał lepszą opiekę. Żłobek to sierociniec.
      • 12.09.11, 18:21 Odpowiedz
        tim-ka ciekawe gdzie można znaleźć opiekunkę za 550 zł msc ????
        • 13.09.11, 21:34 Odpowiedz
          Miałam taką.
          • 02.10.11, 17:40 Odpowiedz
            Jednak niania to nie wszystko....a skąd pewność, że dobrze zajmuje sie dzieckiem, czy w ogóle sie nim zajmuje....Dzieci sa szczęśliwe wśród rówieśników, a zwłaszcza w Słoniątku:). Wiem, bo sprawdziłam dokładnie i każdemu polecam. Jest to piękne pełne uroku miejsce, w którym pracuja ludzie z pasją.

• 03.10.11, 15:39 Odpowiedz
              Żłobek to sierociniec. Dziecko potrzebuje kogoś tylko na wyłączność, przytulania, bliskości, zabawy jeden na jeden, poczucia bezpieczeństwa emocjonalnego, zapachu znajomego jednej osoby, kontaktu bezpośredniego i właśnie w tym momencie gdy tego potrzebuje, a nie jak pani skończy z innym dzieckiem. Jak pani ma optymistycznie licząc 5 dzieci pod opieką, gdzie jedno kończy płakać a kolejne właśnie zaczynają, a większość czasu pani pochłaniają czynności podstawowe jedzenie i przewijanie piątki dzieci ...
              Nie oszukujcie się mamy, że pani w żłobku zastąpi was albo opiekunkę całkowicie poświęcającą czas waszemu dziecku.
              • 04.10.11, 13:05 Odpowiedz
                Nie wiem czy ustawa żłobkowa przyspieszyła powstawanie żłobków i klubów malucha ale kolejne oferty można znaleźć w internecie

zlobektychy.pl/
                Cennik
                Opłata wpisowa.
                (Płatne z góry przy zapisach)

Wpisowe: 200 zł

Jednorazowa, bezzwrotna opłata wpisowa wynosi 200zł i jest przeznaczona na wyprawkę dla dziecka.
                Opłata gwarantuje dziecku miejsce w żłobku.

Abonamenty.
                (Płatne z góry za każdy miesiąc)

Abonament Pełny do 10 h dziennie: 600 zł/m-c.
                Abonament wybrane dni 2-3 dni w tygodniu: 350 zł/m-c

Limit 10 dni w miesiącu.

Wolne godzinki 10zł za każdą rozpoczętą godzinę opieki

Dodatkowe informacje:

W cenę wliczone są artykuły higieniczne, tj. chusteczki myjąco-nawilżające, zasypki, kremy, oliwki, szampony itp.
                W cenę abonamentu nie jest wliczone wyżywienie dzieci.
                W cenę abonamentu są wliczone zajęcia podstawowe: gimnastyka, zajęcia plastyczne (pełny wykaz już wkrótce)
                Żłobek pracuje 12 miesięcy w roku.

UWAGA!!!

Stawka żywieniowa wynosi 8 zł dziennie. W cenę dziennego wyżywienia wchodzą: śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek, napoje, owoce.

oraz : ak-elemele.pl/
                cennik
                ak-elemele.pl/oferta.php

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.