Dodaj do ulubionych

przedszkole nr 5

19.06.12, 19:18
Witam, moje dziecko dostało się do przedszkola nr 5 (do gr 3 latków). Niestety zebranie dla rodziców będzie dopiero we wrześniu, a poszukuję informacji, które mogłyby mi pomóc w przygotowaniu dziecka do przedszkola: np. o której godzinie jest leżakowanie, posiłki (żeby już teraz wprowadzić podobny harmonogram w domu), co muszę kupić na wyprawkę dziecku itp. Będę wdzięczna za wszelkie rady.
Edytor zaawansowany
  • zyta_1 19.06.12, 21:39
    Czy to przedszkole jest już teraz nieczynne? Czy pytałaś o to w przedszkolu?

--
    [img]http://www.e-gify.pl/gify/lokomocja/rowery/rowery21.gif[/img]
    w internecie jestem sobą, tylko imię i nazwisko się nie zgadza
  • katasia1 19.06.12, 21:55
    Mogę Ci napisać jak było u mnie, ale to inne przedszkole.
    9:00 śniadanie
    11:30 obiad
    12-14 - leżakowanie
    14:30 podwieczorek
    Pościel była z przedszkola, raz na jakiś czas dostawałam ją do prania. Pizamka własna, co piątek do prania. Wyprawka : ryza papieru, blok, kredki świecowe i ołówkowe, farbki plakatowe, plastelina, klej, temperówka - ale tu bym poczekała do wrzesnia - pewnie każde przedszkole ma inne wymagania.
    Wygodne, łatwe do zapinania kapcie i spodnielub spódniczki na gumkę - bez zamków i guzików - tak zeby ławto zdążyć do toalety.
    Ubranko na zmianę w worku - bluzka, spodenki, majteczki, skarpetki - wypadki się trafiają ;-)
  • am217 20.06.12, 19:46
    Do przedszkola nie dzwoniłam, przy podpisaniu umowy pani mówiła, że zebranie będzie w maju, a teraz pokazała się informacja, że we wrześniu. Dlatego szukam informacji, zawsze mamy mają więcej spostrzeżeń. Wiadomo, jeśli dokładnie nie dowiem się tutaj, zadzwonię do źródła, ale nie chcę wyjść na zbyt nachalną mamę, która nie może poczekać do września... Chociaż chciałabym też dowiedzieć się o tej wyprawce, bo można jakoś koszty podzielić i część rzeczy juz powoli kupować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.