Dodaj do ulubionych

Poszukuję prawnika w tychach

15.10.12, 14:33

Witam

Niedawno popadłem w konflikt z prawem, potrzebuję dobrego sprawnego prawnika, na którego nie wydam majątku. Znacie kogoś z Tych kto jest mi w stanie pomóc, czy raczej szukać prawnika w Katowicach. Zależy mi na czasie i na tym żeby gość podszedł do sprawy poważnie i sam poprowadził sprawę a nie podsyłał aplikantów

Z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam

Tadeusz
Obserwuj wątek
    • gitares Re: Poszukuję prawnika w tychach 16.10.12, 07:52
      Ważna chyba też będzie informacja jakiego rodzaju sprawę masz (czy to problem karny, sprawa gospodarcza, cywilna?). Poza tym nie wydanie majątku na adwokata, żeby robił jeszcze osobiście, a nie aplikantem, to chyba sobie przeczy...
      • tadeusz.77 Re: Poszukuję prawnika w tychach 16.10.12, 09:52
        Sprawa jest o charakterze gospodarczym, dostałem wezwanie do sądu mam pierwszy termin w przyszłym miesiącu. Nigdy w sądzie nie byłem w roli strony. Wydawało mi się że skoro płacę mogę wymagać najlepszej możliwej obsługi, a nie tego że na moim przypadku będą się uczyć młodzi adepci temidy. Nie chodzi mi o najtańszego adwokata, gdyż sprawa dotyczy pieniędzy więc mogę na tym sporo stracić. Chodzi o kogoś solidnego i nie najdroższego w mieście

Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

T.J
        • tadeusz.77 Re: Poszukuję prawnika w tychach 22.10.12, 11:47
          Witam

Widzę że wątek nie cieszy się zbytnią popularnością. Postanowiłem odświeżyć gdyż z własnych źródeł dowiedziałem się że godnym polecenia prawnikiem z Tych jest Przemysław Kral. Chciałem zweryfikować tą informację czy ktoś już miał do czynienia z Kancelarią Adwokacką Przemysława Krala tu link do strony kancelarii

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Pozdrawiam
          T.J

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka