Dodaj do ulubionych

Klub fitness tychy?

10.01.13, 11:30
Witam,
ostatnio dość sporo się tego narobiło, wybór jest olbrzymi i przyprawia o zawrót głowy. Wiem, że najlepiej samej pochodzić i posprawdzać, ale chciałabym zapytać wszystkie panie, które lubią spędzić trochę czasu aktywnie. Pytanie jest proste: jaki jest najlepszy, najciekawszy, najtańszy klub fitness w Tychach i niedalekiej okolicy??
Edytor zaawansowany
  • 11.01.13, 15:04
    Ja chodzę na różne zajęcia do Revital Fitness na Borowej i jestem zadowolona. Zwłaszcza teraz jak maja nową siedzibę.
  • 11.01.13, 16:41
    na jakie zajęcia chodzisz? kogo możesz ew.polecić? zaczynam swoją przygode z fitnessem i nie bardzo się orientuje :)
  • 11.01.13, 19:42
    Ja chodzę do Iwony Bender i kobitka tak daje nam popalić,że na drugi dzień wszystko w moim domu robi za mnie mąż;)
    "Zaliczyłam" dużo klubów ale w Revitalu w nowej siedzibie jest super.
    Gorąco polecam!!!!!!!
  • 11.01.13, 21:18
    obecnie chodzę do active point - podoba mi się średnio - wcześniej chodziłam do Revitala - jak jeszcze był na Nałkowskiej (szkoda, że zmienili siedzibę), p. Iwona jest tam super, dzięki niej wiem jak ćwiczyć, teraz na zajęciach brakuje mi fachowości i czujnego oka instruktora...miło wspominam też Gosię M. - ale w Revitalu już jej nie ma...i w active też nie:(
    Ja wybrałam fitness tam gdzie mam bliżej - co nie znaczy, że lepiej.
    Decyzja należy do Ciebie.
  • 15.01.13, 19:20
    Witam
    Gosia ma teraz własny klub na A.K.1 nazywa się Warsztat Formy, bardzo polecam
  • 24.01.13, 21:38
    dzięki, nie wiedziałam, że tam jest jakiś klub...a jak tam pracuje Gosia to tym lepiej...czas na zmianę klubu:)
  • 26.01.13, 09:58
    ojjjjj tak tak czas na zmiany:) bo Warsztat Formy to nie tylko świetna fachowa opieka instruktorów, na których pomoc można zawsze liczyć, ale też ich wielka pomysłowość co do sposobu prowadzenia zajęć. Ciepło i swojskość to też zalety tego klubu, które czuje się już od wejścia. Gosia spełnia swoje marzenie bardzo przemyślanie, tak dobrała ekipę, nie chce się od nich wychodzić :)
  • 22.05.15, 20:47
    Ja szczególnie polecam nowość KICKBOXING w vipfit klub (dawny tiger). Zajęcia prowadzi Aga Z. wielokrotna mistrzyni Polski. Zajęcia są rewelacyjne, daje prawdziwy wycisk ale jakie jest zadowolenie na końcu zajęć na wszystkich twarzach :) Zajęcia są dla wszystkich i nie trzeba się bać, że się oberwie po nosie od tego są worki ;) Uwielbiam te zajęcia.
  • 28.05.15, 19:34
    Jedyny kłopot z Warsztatem Formy to ta czarna zołza, która siedzi na "barze"....
  • 16.03.17, 10:24
    A może jest tu ktoś kto kiedyś korzystał albo teraz ćwiczy w klubie fitcurves i mógłby mi podpowiedzieć czy warto się tam zapisać? Wiosna idzie, a ja bym chciała trochę zgubić kilogramów po ciąży.
  • 19.03.17, 09:43
    Korzystałam i nadal korzystam mnie akurat pasują takie 30 minutowe treningi, bo mam małe dzieci w domu. Nie wiem czy akurat Tobie wystarczy. Ale możesz się zawsze przejść zobaczyć, zapisz się najpierw na bezpłatną analizę fitness i potem zdecyduj. Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.