Dodaj do ulubionych

stare meble- gdzie wyrzucić?

28.07.13, 09:27
mieszkam w bloku i chce sie pozbyc starych mebli (wysoki połysk) , kanapa,
i nie wiem gdzie mozna je wywiezc ,czy sa moze jakies specjalne
punkty ?

macie namiary na jakies firmy w Tychach które to wezmą zniosą i wywiozą ?

lub oddam za darmo jak ktoś reflektuje :)
Edytor zaawansowany
  • 28.07.13, 11:05
    Wiem, że w blokach raz na jakiś czas jest zbiórka odpadów wielkogabarytowych- wtedy jeździ taki traktorek i zbiera np. meble. Ale to musiałabyś się zapytać w administracji, bo nie wiem czy się coś nie zmieniło, tym bardziej że weszła ustawa śmieciowa.
  • 28.07.13, 14:38
    dodaj ogłoszenie na tablica.pl może ktoś chętnie je od ciebie zabierze,
    --
    [img]http://www.e-gify.pl/gify/lokomocja/rowery/rowery21.gif[/img]
    w internecie jestem sobą, tylko imię i nazwisko się nie zgadza
  • 28.07.13, 16:53
    pytałem w komisie meblowym na C czy nie chcą za darmo ...nie -wysoki połysk już nikt nie bierze:)

mam tego nawet sporo do wyrzucenia więc kantorek duzych gabarytów tez nie wchodzi w gre.
    musze to spakowac i....wyrzucić.
  • 28.07.13, 18:11
    Daj ogloszenie ze zdjeciami na tablicy.
    Zapytaj w Mopsie czy chca.
    W schronisku dla zwierzat zapytaj.
    W domu samotnej matki zapytaj.
    W noclegowni dla bezdomnych.
  • 28.07.13, 18:15
    Ewentualnie rozkrecic musisz na osobne plyty i postaw kolo smietnika.
    Zadzwon do administracji i zapytaj kiedy beda zbierac wielogabarytowe rzeczy
  • 28.07.13, 20:43
    Mam koleżankę która się buduje,a wiem że na nowe meble na razie nie ma kasy, jak są w stanie dobrym może była by zainteresowana.Dziewczyna ma zdolności odnawiania zniszczonych mebli. Tylko jakieś fotki na priv bym prosiła :)
  • 14.07.17, 07:55
    Ja zawiozłem na Czułów ul. Katowicka tam jest PSZOK samochód i ludzi do wyniesienia starych mebli wynajołem z www.przeprowadzki-tychy.pl
  • 16.07.17, 16:27
    suuuper, że autor wątku czeka 4 lata z tymi meblami. Piękna reklama firmy przeprowadzkowej :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.