Dodaj do ulubionych

bezrobotni niepełnosprawni - uwaga na firmę LAVORO

16.09.14, 12:07
Chcę wszystkich niepełnosprawnych bezrobotnych ostrzec przed oszustami z firmy Lavoro. To ta firma: www.lavoro.com.pl/pl/news
Ta firma szuka osób z grupami inwalidzkimi do pracy w takich zakładach jak LEAR, Johnson Controls, Maspex Wadowice, Danone jako pracowników produkcji/pakowACZY. I wszystko byłoby niby ok, bo gwarantują umowe o pracę, ale....ta firma Lavoro to firma fikcyjna, gdyż tak naprawdę nie poszukują nikogo. Ich ogłoszenia o prace sa fikcyjne!!!! Ostrzegam!!!! Mój kolega był u nich na rozmowie o pracę dwa tygodnie temu i wszys tko niby było ok. Szukali osoby z uprawnieniami do wózków widłowych i z gr. inwalidzką w firmie Lear. Mój kumpel kiedys miał złożone w Learze swoje papiery i kilka dni po rozmowie kolegi z Lavoro dział kadr z Leara zadzwonił do niego z zaproszeniem na rozmowe kwalifikacyjną. Kolega sadził, że jest to kolejna rozmowa z inicjatywy Lavoro i spytał o to pania z działu kadr Leara. Pani z Leara strasznie sie zdziwiła, bo okazało się, że oni nie znaja takiego pośrednika pracy i pierwsze słyszala by Lear miał korzystac z pracowników zrekrutowanych przez Lavoro. Kumpel zadzwonił do wszystkich innych firm, w których rzekomo Lavoro znajduje miejsca pracy niepelnosprawnym i okazało sie, że żadna z w/w firm nie korzysta z uslug Lavoro i nie zamierza zatrudniać oosb z grupami inwalidzkimi. Kolega sie wpienił na maxa!!!!
Ludzie Lavoro przeprowadza fickyjne kwalifikacyjne rozmowy, zbiera wasze dane a pracy nie maja dla was bo to oszuści!!!!! Ostrzegam was przed nimi!!!! Oni żeruja na niepelnosprawnych, na ich nieszczęściu i bezrobociu!!!!!!
Edytor zaawansowany
  • 09.08.16, 13:34
    Witam
    Czytając tą informację uważam że należy odnieść się do treści. Osobiście zostałąm zatrudniona w tej firmie, pracuję już ponad 2 lata i absolutnie nie zgadzam się z tym co Pan napisał. Miejsca pracy są, umowy o pracę uczciwe i wynagrodzenie zawsze w terminie. Firma zatrudnia kilkaset osób w całym kraju. Byłam na rozmowie, dosałam ofertę pracy i pracuję do dziś. Wiem, że zatrudniają do wielu firm, m. in. do Maspex Wadowice, Johnson Controls i wielu innych. Może to rozgoryczenie że nie przeszedł Pan pozytywnie rozmowy kwalifikacyjnej przez Pana przemawia, ale to nie powód, żeby pisać nieprawdę.
  • 08.02.17, 13:11
    Dwa lata pani pracuje i czemu jeszcze nie przeszla Pani pod zakład, tylko wciaz dla lavoro pracuje?

--
    żyj i pozwól żyć innym tak jak chcą::)
  • 01.02.17, 10:52
    Zgadzam się z tym !!! Oszukują na każdym kroku !!!!!!

Na rozmowie przed podjęciem pracy mówią co innego , a w rzeczywistości okazuje się że jest co innego.

Następna rzecz zarobek jest to do max ok. 1500 zł jeżeli dostaniecie jakiekolwiek premie !

Przyjmują ludzi NIEPEŁNOSPRAWNYCH a trzeba zasuwać jak normalnie zdrowy człowiek !

Aha mówią że to praca nie jest na AKORD - ale tak naprawdę jeśli po okresie próbnym wasze tępo pracy się nie zwiększy i to dużo się nie zwiększy - czyli musicie zapi... to dostaniecie wypowiedzenie i sajonara :)

Szczerze nie leży mi to w interesie aby oczerniać kogokolwiek ale jeśli przyjmuje się ludzi z orzeczeniami to praca powinna być dobrana i odpowiednia dla ludzi NIEPEŁNOSPRAWNYCH !!!

A co do koordynatora to też szkoda słów - nic nigdy nie wie, nie pomoże Wam więc niby jest ale tak naprawdę jakby go nie było !

Jakaś porażka naprawdę zastanówcie się 1000 razy zanim podejmiecie pracę w Tychach przez to właśnie pośrednictwo pracy LAVORO.
  • 08.02.17, 13:04
    Szop a o jakim zakładzie mówisz?pracowalam przez Lavoro w tyskim zakładzie na produkcji spozywczej.Możesz mi na priv napisac cos wiecej?

--
  • 21.02.17, 15:38
    Lavoro tychy (praca na ekolandzie ) jest poprostu jak baśń.
    Idzie nieświadomy człowiek na rozmowe, a tam Pan Koordynator obiecuje złote góry...
    Niestety pracownik już po przepracowaniu godziny dowiaduję się że wpierd .. się w niezłe bagno... A gdy dostaje pierwszą wypłate za cały przepracowany miesiąc to wtedy uświadamia sobie że więcej wyciąga rumun sprzedający dywany na targu w Sosnowcu...
    Co do całej organizacji pracy to istna porażka...
    Po pierwsze nikt nic nie wie. Koordynator wzięty jakby z promocjii w lidlu.
    Po drugie wszyscy obiecują że będą podwyżki, premie większe, krzesła, stoły, wiatraki... a jest gó... w papierku po cukierku.

Więc apeluje do wszystkich, którzy chcą pracować w Lavoro dajcie sobie spokój bo jest to strzał w kolano.
  • 21.02.17, 16:01
    Mi się dobrze pracowało. Z chęcią bym wróciła,ale szkoda, że nie można,skoro zwolniło się samemu.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.