Dodaj do ulubionych

smród z oczyszczalni w dzielnicy Czułów

28.04.15, 09:22
Kochani mieszkańcy dzielnicy Czułów
Czujecie dobiegający obrzydliwy smród z oczyszczalni ścieków w Czułowie?
Powtarza się sytuacja z 2005 roku, kiedy to smród ustał dopiero po interwencji gazet, telewizji i urzędu miasta. Jest on na tyle intensywny, że wchodzi w dom przez zamknięte okna i nie wiadomo na ile jest szkodliwy dla naszego zdrowia.
Dzwońcie na oczyszczalnie, opieprzajcie ich, ja tak zrobiłem - a jak nie pomoże, to trzeba zebrać podpisy i wnioskować o ich likwidację. Póki co podaję numer do oczyszczalni w Czułowie 32 325 73 86
pozdrawiam
mieszkaniec Czułowa
Edytor zaawansowany
  • bbuziaczekk 01.05.15, 11:29
    Mieszkam jakies 500 metrow albo ciut więcej (nawet nie wiem ile dokładnie jest) od oczyszczalni ale szczerze mowiac dawno, bardzo dawno smrodu nie czułam. Kiedys to faktycznie był koszmar (wtedy co była akcja z gazeta i tv)
    Ale od tego czasu może pare razu cos czułam i tyle. Teraz od długiego czasu nic.
    Wiec nie wiem co ty czujesz ? Chyba ze już nasz nos sie przyzwyczail i nie czuje ;)
  • janek398 01.05.15, 22:39
    są dwie możliwości: jesteś pracownikiem oczyszczalni to na pewno smrodu "nie czujesz", druga: może rzeczywiście nos ci się przyzwyczaił. Wszyscy dookoła czują i to w promieniu kilku kilometrów, a przy oczyszczalni tak wali, że można zwymiotować. Ostatnie 3 dni rzeczywiście nie śmierdziało, ale przedtem przez cały tydzień dzień w dzień
  • bbuziaczekk 01.05.15, 23:10
    To widocznie mnie i kilku innym sąsiadom nos się przyzwyczail ;) ;) bo az popytalam dziś paru osob i nikt nic od bardzo dawna nie czul. Serio. Dlatego jestem ździwiona. A mieszkam kolo stawu na osiedlu domkow.
    Wiec rzut beretem od oczyszczalni.
    Pracownikiem nie jestem wiec spokojnie ;) ale mi nic nie smierdzi. Powaznie mowie.
  • bbuziaczekk 01.05.15, 23:13
    Ale oczywiście jestem ZA żeby cos z tym zrobić. Wiec jak cos to petycje podpisze.
  • bbuziaczekk 04.05.15, 21:18
    Dzisaj smierdzi i to bardzo :( wiec jednak nasze nosy nie sa az tak bardzo przyzwyczajone.
  • janek398 13.05.15, 22:47
    A dzisiaj jak jedzie?? Maskara, nie da się spać w tym smrodzie. Już trochę podpisów mamy, ale trzeba się za to poważnie zabrać.
  • bbuziaczekk 15.05.15, 15:34
    Jak macie gotowe pismo i trzeba tylko podpisac to prosiłabym żeby ktoś podjechal na ul. Czułowska to ludzie tutaj tez podpiszą. Zrobic rundke po osiedlu ale najlepiej sobota lub niedziela kiedy to wszyscy sa w domu. W tygodniu ciężko większość zastać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka