Dodaj do ulubionych

Targ Stare Tychy

06.10.16, 20:18
Podobno ma być zlikwidowany, bo jakiś durny, kolejny market musi mieć dowóz towaru i parking. Ktoś coś?
Szlag mnie trafia na niektóre decyzje tyskich radnych i innych decydentów. Na Bibliotecznej wycięli stary, olbrzymi ( chyba) jawor, bo po zburzeniu starego domu powstało wystarczająco miejsca na betonowy szkieletor. Nad tyskim potokiem wycięli stare wierzby- tylko jedna była do wycięcia, druga była zdrowiutka, to jakąś machiną zwiórowali pień, żeby nie było tego widać.
Źle się dzieje w państwie tyskim... niestety.
Edytor zaawansowany
  • 13.10.16, 11:04
    Mam nadzieję,że to tylko plotka, wkurzyłbym się strasznie jakby tak miało być! :/

--
    Myślenie nie boli!
  • 15.10.16, 13:11
    ahimsaboy napisał:

> Mam nadzieję,że to tylko plotka, wkurzyłbym się strasznie jakby tak miało być!
    > :/
    >

Przecież wszyscy widzą że budują nowy market ......

--
    Zobacz jak wyglądam
  • 16.10.16, 21:59
    Widzę,że powstaje nowy market, ale nie wiedziałem,że są jakieś plany likwidacji targu z tego powodu.

--
    Myślenie nie boli!
  • 02.12.16, 20:58
    Targ podobno ma być przeniesiony na Czułów koło Biedronki tam z tyłu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.