Dodaj do ulubionych

mobilny punkt medyczny Tychy

24.04.17, 09:15
Witam
Dostałam zaproszenie telefoniczne na badania wykrywające raka, cukrzyce i coś tam jeszcze. Ponoć taka akcja dla osób po 40 roku życia, w hotelu Tychy, jakiś punkt medyczny mobilny.
Czy ktoś na czymś takim był? Zastanawiam się czy to nie jacyś naganiacze czy też naciągacze.
Edytor zaawansowany
  • 06.10.17, 18:22
    Nie nie naciągacze. Co najmniej rez w miesiącu dostaje tel z zaproszeniem a to hotel Tychy a to inne miejsce. Socjotechn ika... czary mary. Chcesz kupujesz nie chcesz wychodzisz. Juz nie przychodze bo ostatni nie wytrzymałem i wybuchłem śmiechem mianowicie przed prezentacja jakiegos mega kosmicznego masażera karku za 999 (jedyne)zł. pan (doktor) zmierzył mi ciśnienie i powiedzial ze wyniki dostane po prezentacji. I byłoby OK gdyby nie kwas ze wyniki wysyłane są do kliniki w Toruniu gdzie zesp. specjal. przeglada wyniki i stawia diagnozy a tyle czasu na to potrzebuja co trwa prezentacja. Ja wszystko rozumie.. ale tym razem fantazja gościa poniosła. W razie jakiejś dysfunkcji wykrytej przez wirtualnych specy antidotum okazałoby sie nie zwłoczne zakupienie masażera. Pozdro Tychy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.