chirurdzy-ortopedzi (specjaliści od kolan)-opinie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam, jak już tak dużo napisano na tym forum o tyskich lekarzach może ktoś napisze coś o naszych lokalnych chirurgach-ortopedach.
    Chodziło by mi szczególnie o „specjalistów” od kolan i o Wasze zdanie na ich temat. Mam zerwane więzadła i najprawdopodobniej czeka mnie ich rekonstrukcja. Kilka osób odradzało mi ten zabieg w tyskim szpitalu (może ktoś ma już jakieś doświadczenia??). Polecano klinikę sportową w Żorach. Byłem tam na konsultacjach i z tego co się dowiedziałem na zabieg trzeba by czekać około pół roku. Może polecicie jakieś inne sprawdzone miejsce na ten zabieg??
    Za wszelkie informacje z góry dziękuje.
    Pozdrawiam ;)
  • i bardzo dobrze że Ci odradzili!!Mogę ci polecić doktora naprawdę dobrego
    przyjmuje prywatnie w Tychach 2 razy w tygodniu ale zabiegi na NFZ.Dr.Smolik sam
    mnie operował i mam spokój po 10 latach leczenia w szpitalu wojewódzkim wydanym
    majątku na maści itp.Tu link gdzie przeprowadzają zabiegi
    www.sport-klinika.pl/_pol/index.php
  • Ja byłem w Żorach u dr Jędrysika, też podobno świetny specjalista. Chociaż jestem teraz pod kontrolą lekarza, który przyjmuje z jednej z tyskich przychodni podaj namiary na Pana dr Smolika. A kiedy miałeś ten zabieg i ile na niego czekałeś??
    pozdrawiam:)
  • Jednym z lepszych jak nie najlepszym lekarzem ortopedą jest dr Ficek Krzystof
    (lekarz sportowy)Klinikę ma w Bieruniu www.galen.pl. Wizyta 2 lata temu
    kosztowała 60 zł. Współpracuje z kliniką w Żorach. I nie ma lepszych w naszym
    regionie. Tyscy lekarze z 5 piętra Szpitala Wojewódzkiego też są dobrzy.
    Dzięki nim potrafię dzisiaj chodzić i biegać.
  • Hej

Mnie operowal w Szpitalu Wojewodzkim dr Kopocz, bylo to jednak dobre kilka lat
    temu. tego lekarza poleci mi trener,i wszystko zakonczylo sie pomyslnie.
    Operowal rowniez moja kolezanke,ktora miala taki uraz jak Ty,i rowniez nie
    narzeka na wyniki zabiegu.
    Nie wiem czy on jeszcze operuje w naszym szpitali,wiem ze mial prywatny gabinet
    w Pszczynie
    Pozdrawiam i zdrówka zycze
  • Polecam Piekary Sląskie albo Żory. W Piekarach uratowano rękę bliskiej mi
    osoby, rękę -,,leczoną " przez blisko 10 lat bezskutecznie operacyjnie w
    Tychach.
  • Witam! :)
    W środę czeka mnie artroskopia stawu kolanowego w wojewódzkim w Tychach. Prowadzi mnie dr. Musiałowicz. Czy ktos z was sie już z nim zetknął?? Proszę o opinie. Dla mnie wydaje sie konkretny i mam wrażenie że wie o co chodzi. A Wy jak myslicie??
  • Masakra dobrze się zastanów, ten lekarz ma niby dobra opinię ale jak rovbił
    artroskpie mojej mamie to ją spaprała i dopiero po roku poprawiali po nim w
    sosnowcu, ale i tak kolano boli że o dłuższym spacerze nie ma mowy, mama
    chodzi tylko o kuli, jedyna alternatywa teraz to endoproteza ale mama jest
    jeszcze dośc moda więc nie jedna do końca życia. Skonsultuj sie jeszcze gdzie
    indziej. mimo wszystko zdrówka życzę.
  • Mialem zerwane ścięgno Achillesa w 1992 r.,operował mnie dr M.Niwinski i po 15
    latach jest wszystko OK,CHCIAŁBYM MU TĄ DROGĄ PODZIĘKOWAĆ -TEŻ TO MIAŁO MIEJSCE
    W NASZYM SZPITALU WOJEWÓDZKIM.
  • Jeżeli trafi się do zwykłego chirurga to zastosuje on leczenie jak dla zwykłego
    pacjenta, tzn. celem jest osiągnięcie takiego stanu pourazowego aby pacjent mógł
    chodzić i sporadycznie zrobić przysiad. Chirurg sportowy ma na celu doprowadzić
    kolano do stanu używalności w większym zakresie, łącznie z bieganiem i
    skakaniem. Tak więc jeśli komuś wystarczy, że będzie w stanie udać się na spacer
    i wejść po schodach to chirurg nie ma większego znaczenia, dla bardzej
    wymagających polecam chirurga sportowego. Sam byłem cięty i przez dr Smolika i
    przez dr Widuchowskiego (Piekary) i udaje mi się jeszcze nawet skakać :) Znam
    też przypadki, że nie pomogli a nawet zaszkodzili swoim pacjentom, ale to jest
    niestety wkalkulowane w indywidualne predyspozycje do rekonwalescencji lub
    "małe" niedopatrzenie z ich strony. Pozdrawiam
  • ammam: no to teraz mi niezłego stracha napędziłaś, nie wiem co zrobić teraz bo pewnie na miejsce w jakimś innym szpitalu bede czekać trochę.....do artroskopii nadaję się na 100% bo łąkotka blokuje mi kolano i nie mogę go wyprostować, więc tak czy siak będzie napewno. Z jednej strony wydaje mi się że im szybciej to naprawię tym lepiej dla mojego kolana ale z drugiej mam stracha teraz. Co robić????????????? Może ktoś miał jednak pozytywne doświadczenia związane z dr Musiałowiczem ?? :)
  • Przepraszam że napędziłam Ci stracha ale myślę że piszac tu chcesz przeczytać
    wszystkie opinie wiec pisze co wiem jesli możesz jeszcze troszkę poczekać to
    naprawdę zobacz jeszcze gdzie indziej ajk nie to daj się zoperować bo ta
    endoproteza nie jest wynikiem złej operacji tylko stanu kolana ale że pomomo
    dwóch operacji nadal boli to jest fakt jeśli chcesz pogadać o szczegółach
    zapraszam na gg 11731038. pozdrowionka
  • mam pytanko: czy ktos słyszał o jakości artroskopii wykonywanej przez lekarzy
    z Koszalina?
    czy są dobrzy? mam mieć zabieg u pana dr Marciszonka
  • Ja nie polecam dr Ficka z Galenu w Bieruniu. Powód? Byłam tam na wizycie,
    ponieważ bolało mnie kolano, puchło... A wcześniej już byłam po jednej
    operacji. To lekarz stwierdził, że udaję i kazał mi iść do psychologa =/
    Przyczynę bólu znalazł dr Zenon Joniec, ze Szpitala Wojewódzkiego w Tychach i
    to on mnie operował. Dzięki niemu teraz mogę normalnie chodzić :)
  • Witam!
    Jestem już po artroskopii w Wojewódzkim. Kroił mnie jednak dr Musiałowicz. Nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałam. Ortopedzi na oddziale bardzo fajni. Naprawdę. :) Nie mam na co narzekać. Kolano mnie jak narazie nie boli :)
  • Bardzo się cieszę że tak dobrze poszło, bo to przecież ja Cię tak nastraszyłam
    ale teraz życzę skutecznej rehabilitacji i jak najszybzego powrotu do zdrowia.
  • Wszystko dobrze poszlo, jak byłam w szpitalu. Teraz jak mnie wypuścili i zaczęli strajk to nie ma mi kto nawet zdjąć szwów z kolana a o obejrzeniu tegoż stawu nawet nie marzę już. Masakra!! Nawet lekarze prywatni nie chcą brać odpowiedzialnoci za moje zoperowane kolanko. Dobrze że nic złego mi się z nim nie dzieje bo byłoby kiepsko w takiej sytuacji. Nie wiecie kiedy mają skończyć strajkować w Wojewódzkim??
  • Szpital Wojewódzki omijałabym szerokim łukiem,na ortopedii znam ordynatora i to
    cudowny człowiek dr Bogusław Musiał, ale nie wiem czy zajmuja się takimi
    specjalistycznymi zabiegami.Mnie doktor Musiał wysłał do Piekar.Może spróbuj u
    dr Smolika?
    --
    "Boże użycz mi pogody ducha,abym godziła się z tym,czego nie mogę
    zmienić,odwagi,abym zmieniała, co mogę zmienić, i mądrości abym odróżniała
    jedno od drugiego".
  • A czy dr Smolik przyjmuje gdzieś w Tychach?? W ramach NFZ?? Bo napisałam wczoraj do niego maila, ale do sport-kliniki w Żorach i wizyta kosztuje jedyne 200zł :D Na chwile obecna mam zaklepany termin u dr Musiała ale prywatnie niestety, bo w ramach NFZ dostać sie teraz do ortopedy w miarę szybko- graniczy z cudem.
  • Proszę spróbować w Klinice Ortopedii w Katowicach Ochojcu.(ul. Ziołowa) Dr.
    Cholewiński zajmuje się endoskopową rekonstrukcją więzadeł w tym
    ośrodku.Przyjmuje również w Poradni przyklinicznej.Nie wiem natomiast jakie są
    terminy.Zwłaszcza teraz kiedy trwa strajk.Pozdrawiam.
  • dr Musial ma tez prywatna praktyke w Tychach (wizyta chyba 50 zl kosztuje),
    gdzies w okolicach Hotelowca. mysle, ze jak mu powiesz, ze bylas operowana na
    jego oddziale, to 'wezmie odpowiedzialnosc' za Twe kolano. to fajny czlowiek;)
  • ... wizyta kosztuje 70 PLN ale były to najlepiej wydane pieniądze przeznaczone
    na prywatną wizytę lekarską. Pełen profesjonalizm! W cenie było USG kolana i
    dwa zaszczyki!! Przychodnia Vita-Med. Polecam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.