Dodaj do ulubionych

Restauracja "Pod Sikorką" Kobiór

26.04.07, 07:42
Czy miał ktoś tam przyjęcie weselne?
Jakie są Wasze opinie na temat sali,jedzenia,obsługi.
Edytor zaawansowany
  • 30.04.07, 11:30
    bylam tam na wielu imprezach (min na weselu). uwazam, ze jest bardzo przyjemnie. obsluga mila. jedzenia pycha- nawet czasem wpadam z mezem w sobote na obiadek:)- domowe.
    sam lokal nie za duzy, ale raczej przyjemny.
    polecam:)
    --
    styczen2006.photosite.com/Album13/
  • 30.04.07, 11:33
    Ja miałam:) Mieliśmy setkę gości więc zrobili nam w pobliskim domu kultury z
    fajną salą i było super.
    Koleś jest bardzo rzeczowy i dba żeby było wszystko ok.
    Jedzenie jakie się zamówi ale bardzo smaczne.
    Ja polecam
    --
    Aga
  • 12.05.07, 09:45
    Knajpa na medal ! Obsługa i jedzenie pierwsza klasa.
  • 02.08.17, 01:04
    Najohydniejsze placki po węgiersku jakie jadłem!

Najohydniejsze placki po węgiersku jakie jadłem!
    Nie jestem zawodowym kustoszem restauracyjnym, lecz to co zostało mi podane przekroczyło wszelkie wyobrażenie! Na stronie sikorka pl i opinie są chyba sterowane, gdyż to co podają ma się nijak do tego co realnie klient otrzymuje. Może piwo mają dobre, niech w tym się specjalizują, widziałem kolejkę do tego właśnie trunku, aniżeli dań.
    Specyfika dania: placek mrożony oczywiście, który nie był przyprawiony - zamówiłem kilka sztuk dla całej rodziny, więc to nie jest jednorazowe wypaczenie. Kilka surowych, jeden spieczony na czarno, może chcieli kolorystykę urozmaicić. Mięso w ilości kilku kawałków, które można przeliczyć na gramy, i sałatka, ta może i smaczna, chyba tylko ta. Mięso także ohydne, chyba z gulaszu jaki im został w ubiegły weekend, lub jeszcze wcześniejszy. Jadłem wiele placków, zarówno w Polsce jak i w ojczystym tego dania kraju oraz okolicznych, lecz w życiu tak ohydnych! Pod Sikorką bylem po raz pierwszy i ostatni moi drodzy :). Może inne dania mają mniej surowe lub spalone albo doprawione.. nie wiem, może te kilka sztuk dla mojej rodziny były ich wybrykiem, ale za to wyborowym! 01.08.17 pod sikorką, zawody kolarskie i najgorsze żarcie ever, chłam, do budy i zamknąć takie cokolwiek, lub nic. Ja nie polecam :).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.