Dodaj do ulubionych

psycholog Tychy

14.04.08, 17:07
Czy zna ktoś dobrego psychologa W Tychach ile kosztuje wizyta mam nerwice
lękową i chce isć na psychoterapie.prosze pomozcie
Edytor zaawansowany
  • cytac 14.04.08, 20:30
    Polecam psychologa klinicznego Panią Bogusławę Penc.
    Urzęduje w gabinecie na ul Budowlanych tam gdzie stacja SHELL na przeciwko
    wietnamskiej restauracji.
    Też chodziłem do niej ze swoim synem po przejściach z matkę pijaczką zanim
    zdemoralizowany i skorumpowany prywatny sąd rejonowy w Tychach na zlecenie nie
    zmarnował mi dziecka i mnie nie okradł.
  • czarnula1983.pl 15.04.08, 14:27
    A ile kosztuje wizyta??? dzieki za odp
  • cytac 15.04.08, 15:10
    Nie wiem ile teraz ale 5 lat temu to kosztowało 50 zł za godzinę . Proponuję
    wstąpić i zapytać bo chyba wszędzie jest podobnie a polecam tą panią bo
    wcześniej pracowała w poradni uzależnień i miała do czynienia z trudnymi
    przypadkami m.inn. psychicznego współużależnienia rodzin więc ma solidną
    praktykę w tej dziedzinie. No i dodatkowo jak wcześniej wspominałem jest
    psychologiem klinicznym. Na pewno będziesz zadowolona :)
  • czarnula1983.pl 15.04.08, 16:56
    Dziekuje bardzo za odp zadzwonie tam i sie zapytam a przyjemna jest ta Pani
    psycholog bo wiadomo idac do takiego lekarza chciałabym trafić do miłej osoby a
    nie jakiejs niewyrozumiałej i wogóle myśle że zajmuje się też leczeniem nerwic
    bo wspomniałeś że miała doczynienia ale z uzależnieniem nic dziekuje za radę
    pozdrawiam :)
  • cytac 15.04.08, 18:53
    Poleciłem Ci osobę kompetentną i do której chodzą zarówno dzieci jak i młodzież
    oraz dorośli. A najważniejsze, że jest to osoba godna zaufania i dyskretna z
    odpowiednim podejściem i nie przez przypadek do terapii swojego dziecka które
    było po bardzo ciężkich przejściach wybrałem właśnie tą panią.
    Mam również złe doświadczenia z inną panią "psycholog" z pewnej niepublicznej
    szkoły podstawowej w Tychach, która na zlecenie wspólnie z byłą Dyrektorką i
    wychowawczynią wystawiły mi fałszywą opinię do sądu i którą to opinię
    natychmiast sprostowano po tym jak powiadomiłem,że do płatnej i sprzedajnej
    szkoły wezwę telewizję.
    Jako ciekawostkę wspomnę również ,że pól roku po tym fałszerstwie wymieniona
    wychowawczyni została w tyskim sądzie zaprzysiężona na
    kuratora sądowego.
    A w sprostowaniu wspomnę ,że psycholog nie jest lekarzem tak jak psychiatra ale
    pewne stany może z powodzeniem poprzez terapię usunąć lub zniwelować i to bez
    środków farmakologicznych tym bardziej ,że w zaciszu gabinetu ma takie możliwości.
    Jeżeli jeszcze masz wątpliwości to zerknij tutaj:

pl.wikipedia.org/wiki/Psychologia_kliniczna

Teraz wybór należy do Ciebie, ale jak widzę poza moim postem wybór jest
    niewielki :)
  • czarnula1983.pl 15.04.08, 19:28
    Niemam wątpliwości i niezrozum mnie żle że np.niewierze Ci albo coś takiego
    poprostu pytałam bo właśnie nie chciałabym trafić do kogoś nieodpowiedniego a
    wiem że są takie przypadki własnie zadzwoniłam tam i wizyta kosztuje teraz 70 zł
    za godz trochę dużo ale cóz nic na to sie nie poradzi zaznacze że chodzę też do
    psychiatry i lecze sie farmakologicznie i on także bierze za wizytę prywatna 70
    zł wiec chyba wszedzie tak jest znalazłam stronke na temat tego własnie ośrodka
    i czytałam trochę o tej Pani i jeszcze tam jest jakiś jeden psycholog facet ale
    ja własnie chciałam do kobiety.Dziekuje że mi ją poleciłeś i raczej skorzystam
    chociaż troszkę się boje ale mimo wszystko chcę iść.Pozdrawiam
  • majkas3 11.01.16, 11:24
    Mogę polecić Agnieszkę Jabłonowską, leczyłam się u niej z nerwicy lękowej. Mi z kolei poleciła ją moja znajoma, która też chodziła na terapię z różnymi lękami. Jest taką ciepłą osobą a to było dla mnie ważne jak szukałam pomocy. Musiałam się przyzwyczaić do jej sposobu pracy, inne były moje wyobrażenia na temat psychoterapii, jak to działa to do końca sama nie wiem, ważne że pomogło.
    dopiero teraz widzę, ze post z zaszłego roku, no nic może ktoś będzie jeszcze szukał.
  • katek18 14.01.16, 07:56
    >dopiero teraz widzę, ze post z zaszłego roku, no nic może ktoś będzie jeszcze s
    > zukał.

Sprzed 8 lat :-)
  • gabin158 12.01.17, 11:10
    to nic, że post sprzed 8 lat, dziękuje za podpowiedź, szukam dobrego psychologa dla mojej córki i na pewno przyda się informacja, bo nie wiem od czego zacząć..... Pozdrawiam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka