Dodaj do ulubionych

rolety okienne- jaką firmę polecacie

12.05.09, 13:57
chce kupić rolety do okien, trochę tych firm jest proszę o polecenie
która jest dobra cenowo i solidna, ewentualnie czy jest gdzies w
Tychach hurtownia w korej mozna byłoby kupić materiał i samemu
zrobić taką roletę.
Edytor zaawansowany
  • 21.05.09, 14:28
    jak w temacie
  • 22.05.09, 00:34
    ja osobiście polecam MIKRO-ZAL w Tychach na ul. Czarnieckiego 18, a dotarłam tam
    przez pocztę pantoflową :)
  • 23.05.09, 13:34
  • 25.07.09, 11:52
    Może ja napiszę jakiej firmy nie polecam. Umowę na rolety podpisałem 31.03.2009,
    roleta została założona ale już kilka dni później okazało się, że jest założona
    nieprawidłowo,później kiedy w końcu ktoś łaskawie pojawił się żeby zobaczyć co
    jest grane stwierdził, że została źle przycięta. Telefony, telefony i telefony a
    reakcji ze strony firmy żadnej. Dziś mamy 25.07.2009 a reklamacja ciągle w toku.
    Zastanawiam się czy nie nagłośnić tej sprawy i nie zgłosić tego do Rzecznika
    Praw Konsumenta. Ta firma to P.W. Artex z Łodzi przy ulicy 1-go maja 71.
    Zdecydowanie nie polecam.
  • 20.07.17, 12:55
    Świat Rolet Tychy. Najlepszy sklep z roletami. Największy wybór z tego co sie orientowałem no i oczywiście montaż też mają.
    Niepodległości 87 w Tychach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.