Dodaj do ulubionych

e-lady lub inne?

29.11.09, 11:14
Witam,
Dziewczyny mam pytanie, które być może już padło tutaj na forum za co z góry
przepraszam jeśli się powtarzam.
Zastanawiałam się ostatnio nad zamówieniem biustonosza z e-lady jednak nie
wiem do końca jaką ten sklep ma opinię, a w internecie spotkać można różne
zdania na jego temat.
W związku z tym me pytania brzmią następująco:
czy warto dokonać zakupu i nie ma problemów większych z wymianą czy zwrotem, a
co ważniejsze czy rozmiary faktycznie odpowiadają rozmiarom, nie są
pozaniżane? Strona ta przyciągnęła moją uwagę ze względu na niższe ceny
(ostatni mój zakup sięgał 150 zł, a na takie ceny nie mogę sobie pozwolić
niestety )
A może któraś z Was miała poniższe biustonosze? Jak one wychodzą?
(Mam rozmiar 75f, ale ostatnio łapię się na tym że kupuję staniki z coraz to
inną numeracją, myślałam nawet nad 80 e/f.)
www.e-lady.pl/produkt/7612/biustonosz-rosa-semi-soft-120.html
www.e-lady.pl/produkt/7616/biustonosz-polusztywniany-dolce-semi-soft-126.html
www.e-lady.pl/produkt/372/biustonosz-regina.html
www.e-lady.pl/produkt/6627/biustonosz-pisac-soft.html
A może polecicie mi inny internetowy sklep, w którym rozmiar jest równy
rozmiarowi a i ceny przystępne do 100zł?
Z góry dziękuje za pomoc!
Pozdrawiam, Magda :)
Edytor zaawansowany
  • czerwona_pomadka 29.11.09, 14:25
    Co do staników niestety nie pomogę, ale z doświadczenia wiem, że Wiessmanny to
    koszmarne rozciągliwce, dlatego uważałabym na ta firmę. Nosiłam ich staniki
    przed uświadomieniem, 70-tka rozciągała się do niemal 100 cm. A jesteś pewna
    tego swojego 75F? Zweryfikowałaś już na Lobby swój rozmiar? :)
    Jeśli nie, wpisz się do wątku rozmiarowego :) tutaj :
    forum.gazeta.pl/forum/w,32203,103069988,103069988,JAKI_POWINNAM_NOSIC_ROZMIAR_STANIKA_43.html
  • excelsa 29.11.09, 16:32
    Na temat "e-lady" nie mogę zbyt wiele powiedzieć, ponieważ jeszcze nic u nich
    nie kupowałam. Jeśli zastanawiasz się nad złożeniem zamówienia w tym sklepie,
    być może warto zapisać swój mail na ich liście newsletterowej. Będziesz wtedy
    otrzymywać informacje o promocjach, rabatach, nowych ofertach etc.

Nie miałam też styczności z biustonoszami, które Ci się spodobały. Rzeczywiście,
    spróbuj poczytać wątki producenckie i rzuć okiem na balkonetkowy katalog:
    balkonetka.pl/katalog/.
    Aby znaleźć staniki w niższych cenach, polecam przejrzeć wątek poświęcony
    sklepom internetowym. Z korzystnych cen słynie zwłaszcza "Brastop", ja ostatnio
    kupowałam w "Curvylicious". Gorącą zachęcam do przeglądania "Allegro" i
    "eBay'a". Można upolować nowe staniki świetnej jakości w niskiej cenie, nawet
    kilka razy mniejszej od sklepowej.

Piszesz też o wątpliwościach związanych z rozmiarem. Miska w 75F jest mniej
    więcej taka sama jak ta w 80E. Czy jesteś jednak pewna, że to Twój dobrze
    dobrany rozmiar? Jeśli w ciągu dnia musisz poprawiać ułożenie stanika, zmierz
    się i wpisz do wątku rozmiarowego, tak jak zachęcała moja przedmówczyni.
  • dodorododo 08.06.19, 16:32
    Nie można od nich kupować. Wysyłali mi zamówienie kurierem - kurier NIE PRZYSZEDŁ, wiem, bo zamawiałam na firmę i pracownicy w firmie byli. Poprosiłam o ponowne przesłanie zamówionego towaru - i ewentualną reklamację u kuriera. Stwierdzili, że mam zapłacić za transport. Teraz przysłali mi email windykacyjny, oto jego treść: Przedsądowe
    wezwanie do zapłaty

Działając w imieniu i na rzecz Pani Anny Marynowskiej - właściciela sklepu internetowego E-LADY dostępnego pod adresem internetowym www.e-lady.pl/ - niniejszym wzywam Panią/Pana do zapłaty należności w łącznej wysokości:
    36,00 złotych

(słownie: trzydzieści sześć złotych)
    wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie płatności, w nieprzekraczalnym terminie 7 (siedmiu) dni od dnia otrzymania niniejszego wezwania, pod rygorem niezwłocznego skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.

Powyższa kwota należna jest tytułem nieuiszczonych do chwili obecnej kosztów dostawy oraz tytułem naprawienia szkody za zwłokę w wykonaniu zobowiązania polegającego na konieczności poniesienia kosztów dostawy zwrotnej nieodebranej przez Panią/Pana przesyłki.

Na powyższą kwotę składają się szczegółowo następujące należności:
    kwota 36,00 (słownie: trzydzieści sześć złotych) stanowiąca koszt dostawy zwrotnej nieodebranej przesyłki
    Wyżej wskazaną kwotę, tj. łącznie (36,00zł), powiększoną o odsetki ustawowe za opóźnienie w zapłacie należy wpłacić na wskazany poniżej rachunek bankowy prowadzony w banku

88 1050 1911 1000 0097 1306 4666 ING Bank Śląski

w nieprzekraczalnym terminie 7 (siedmiu) dni od dnia otrzymania niniejszego wezwania, pod rygorem niezwłocznego skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.

Zielona Góra, dnia 05.06.2019

(68) 324 14 80
    windykacja@e-lady.pl
    E-LADY.PL

Dodam - nigdy nie udowodnili, że w ogóle wysłali kuriera. Odpowiedzi mieli tylko chamskie. Unikać jak ognia! Wam też możę się zdarzyć, że zamówicie towar, kurier nie dostarczy a potem będą WAS ŚCIGAĆ, JAK MNIE!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.