problem z wrzynaniem Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Byłabym niezmiernie wdzięczna za porady doświadczonych forumowiczek. Jako stanikowy laik mam pytanie dotyczące wrzynania się stanika w plecy. Powstają oczywiście mało estetyczne fałdki. Mierząc w sklepie PENNY Cleo Panache i zwracając na to uwagę ekspedientce, usłyszałam, że tego raczej nie da się uniknąć. Po ponownym obejrzeniu filmu instruktażowego (www.youtube.com/user/BrafittingByMaheda) mam już mętlik w głowie. Chcę kupić pierwszy "dobry" stanik i nie wiem, czy na opisany problem mam po prostu przymknąć oko, czy szukać innego modelu/ rozmiaru.
    Dodam, że noszę 60F (według pomiaru w sklepie), choć wg. pomiaru domowego i przeliczenia wychodzi 70D (!!!???).
    Bardzo proszę o pomoc.
    • Przede wszystkim - kluczowe jest założenie stanika. Jeśli jednak masz luźne ciało, nie twarde i zbite, to każdy stanik będzie robił leciutkie wgłębienia w skórze, nie ma cudów.
      Przy niewielkim biuście jednak zawsze warto sprawdzić obwód trochę większy z nieco mniejszą miseczką - bo im większy biust, tym mocniejsze musi być podtrzymanie (więc ściślejszy obwód). Być może zatem wystarczyłyby Ci staniki w rozmiarze 65E?
      Dodam, że nie oceniam decyzji brafitterki, która Cię widziała. Ja tylko sobie tutaj dywaguję...

--
      Profesjonalna bra-fitterka maheda.eu
      Czy POTRAFISZ założyć stanik?
    • A to ile masz pod biustem, ciasno mierzone? Krakowskim targiem, sprobuj 65E albo scisle 70DD (D moze byc za male, ale rozne rzeczy moga sie okazac). Przy mniejszych biustach nie ma sensu zanizac obwodu o 10 cm. Przy luzniejszym, ale dobrze dobranym obwodzie faldki na plecach moga byc mniejsze.
      --
      78/108 -> było 75(34)H, szukam 32H/34GG, ale jeszcze nie znalazłam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.