Dodaj do ulubionych

AMAZONKI - 3

03.01.11, 11:02
Poprzedni watek zarchiwizował się, link do niego poniżej:
forum.gazeta.pl/forum/w,32203,95144600,95144600,AMAZONKI_2.html
--
moderatorka LB
79/114 (110 w biustonoszu) -> 32JJ Alana (Bravissimo)
Biu Biu powiedział Ćwirek :)
Edytor zaawansowany
  • zazulla 03.01.11, 11:16
    Standardowo szlag mnie trafia (i mamę), mamy kupić jej nowy biustonosz (10% na amoene do tego mobilizuje). Oczywiście wszystko źle leży, nie ma biustonoszy z fiszbinami a sprzedawczynie na prośbę o 85E przynoszą 90C/D :(

Napisałam do Amoeny czy w nowym sezonie będzie coś większego na fiszbinach i będzie. Oczywiście rozmiarówka nie powala ale to mały krok w przód. Niedługo mam zamiar ostro wziąć się za lobbowanie firm dla amazonek.

Ale do rzeczy: "Proponuję 2 modele z wiosennej kolekcji (dostępnej od marca): Angelina WB oraz Rebecca WB (oba modele na fiszbinach z kieszonkami dostosowane do noszenia protezy)." Znalazłam te modele na stronie holenderskiej.

Angelina WB, 70-90 A, B, C; 75-90 D; 75-85 E
    www.amoena.com/nl/Products/Lingerie/Feel/Angelina-wb-slip.htm
    Rebecca WB, 80-110 A; 75-110 B, C, D; 80-105 E; 85-105 F
    www.amoena.com/nl/Products/Lingerie/Style/Rebecca-wb-panty.htm

--
    moderatorka LB
    79/114 (110 w biustonoszu) -> 32JJ Alana (Bravissimo)
    Biu Biu powiedział Ćwirek :)
  • ulinezja 03.01.11, 11:48
    Jeszcze gorzej z modelami sportowymi!!!!

W niektórych miski do C!!!
    Szok.
    Nie dość, że człek po operacji, to jeszcze do gimnastyki nie ma nic wygodnego :(
    Przykre...
  • ulinezja 03.01.11, 11:53
    ulinezja napisała:

> Jeszcze gorzej z modelami sportowymi!!!!
    >
    > W niektórych miski do C!!!
    > Szok.
    > Nie dość, że człek po operacji, to jeszcze do gimnastyki nie ma nic wygodnego :
    > (
    > Przykre...

O to mi chodzi - świetny stanik, ale w 70-tce maksymalnie C!!!
    A jak ktoś ma FF-G, to co ma zrobić?!

www.amoena.com/nl/Products/Lingerie/Feel/Performance.htm
    Naprawdę fajny, wygodny staniczek.
    Bez fiszbin, ale czasem tylko takie wolno nosić...

Pozdrawiam.
  • paskudek1 20.12.11, 08:47
    zazulla zacznij zacznij lobbować, bo mnie tez cholera bierze. Mama próbowala w piątek kupić, no kupiła ale wg mnie to nie to. Potem w szysfonierze mierzyła daliowa Olimpię 80G. Podobno wyglądała świetnie wg Madziorcka, wg mamy miała a duży biust:) Kurcze, na stronie amoenamia.pl są informacje o tych nowych modelach. Ale zero info gdzie mozna to kupić, zero informacji o tabeli rozmiarów. Po prostu te firmy uważają to za jakąs tajemnice stanu.
    W skleie medycznym, w którym mama kupowała allesa pani nawet trochę zorientowana, ale cóż, rzeźbi z tego co ma. A ma niewiele. Jeden model (juz nawet nie pamiętam jaki i jaki rozmiar to był) tak leżał, że zdrowa pierś nie mieściła się w miskę i wyłaziła do środka :( Wyglądało to paskudnie a wg pani to nie była wina kijowego rozmiaru tylko kroju .
    No cóż, jak na razie odpowiedzi z amoeny nie dostałam.
    --
    65FF-G to WCALE nie jest wielki biust:)
  • kasia_j 16.12.11, 10:09
    Dziewczyny, gdzie w Warszawie można dobrze dobrać protezę i biustonosz dla amazonki? Rozmiar w okolicach 95E, raczej źle dobrany. Pani jest amazonką od jakiegoś czasu i już posiada protezę, ale lekką. To chyba też ma znaczenie? Teraz Pani często zdejmuje biustonosz, ponieważ odczuwa w nim dyskomfort w postaci ucisku obwodu.
  • kis-moho 16.12.11, 10:23
    Kasia_j, ja nie mam doświadczenia, ale w tym wątku:
    forum.gazeta.pl/forum/w,32203,130903280,,Petycja_do_firm_dla_Amazonek_pomoc.html?v=2
    padło trochę informacji. Widzę, że w Bra-Dreams jest Amoena, i że jest tam też możliwość przerobienia i dopasowania standardowego stanika. Turzyca też pisała o Melissie.
  • paskudek1 20.12.11, 09:53
    kurcze, właśnie za pośrednictwem facebooka dowiedziałam się, ze to co nam podała pani w sklepie medycznym - informacja o stanikach dla amazonek na "duże" biusty z adresem amoenamia.pl to jest linia dla ZDROWYCH kobiet :( Kurcze a się cieszyłam że coś drgnęło, że dochodzą do G nawet. No nic, napisałam im na fecabooku że tabelka rozmiarów to nie powinna byc tajemnica a miseczki A-D w porywach do E to jest mało.
    --
    65FF-G to WCALE nie jest wielki biust:)
  • kis-moho 20.12.11, 10:49
    Trafiłam właśnie na tą stronę:
    aishabra.pl/amazonki.html
    Może się przyda? Jak widzę, Aisha też oferuje dopasowanie "standardowych" staników do potrzeb amazonek.
  • mari_von_g 16.11.12, 22:22
    Poniżej zamieszczam instrukcję przerobienia zwykłego biustonosza na amazoński, niestety zdjęcia są dostępne tylko na facebooku.
    Jeśli jest to niezgodne z którymś punktem regulaminu to poproszę u usunięcie.
    przeróbka biustonosza na amazoński
  • mari_von_g 16.11.12, 22:41
    ups.. dopiero teraz zauważyłam że już ktoś wcześniej wrzucił... sorki
  • turzyca 17.11.12, 23:12
    E, nie, za co przepraszasz? Bardzo dobrze, ze wrzucilas i tutaj, bo przeciez ludzie nie tylko szukaja informacji za pomoca wyszukiwarki, ale tez po prostu czytaja watki tematyczne od pierwszego do ostatniego postu. Ta instrukcja pasuje do wielu watkow, a ze jest bardzo cenna, to lepiej zeby sie powtorzyla raz za duzo, niz zeby ktos mial do niej nie dotrzec. Twoj post prawdopodobnie kiedys komus pomoze, nie przepraszaj za niego, tylko postaw sobie krzyzyk w rubryczce "dobre uczynki". ;)

PS Jak bardzo Ci zalezy, moge Ci to samo napisac z konta moderacji, na razie nie chce mi sie przelogowywac. ;)
    --
    Czajniczek Pana R.
  • mari_von_g 23.11.12, 00:59
    Dzięki, jak znajdę jakieś inne "tutoriale" to nie będę się już wahać z wrzucaniem :):):)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się