Dodaj do ulubionych

Stanikowa Mapa szuka informacji...

17.01.11, 16:16
Oczywiście o sklepach. Takich, które spełniają kryteria przyjęcia na mapę, ale brakuje szczegółowych danych na ich temat. Takich, których dane techniczne są dostępne, brakuje jednak opinii o poziomie usług i jakości brafittingu. Oraz takich, które są umieszczone na mapie, ale być może powinny ją opuścić.
O poszczególne sklepy będę pytać w osobnych gałązkach, podając za każdym razem zakres poszukiwanych informacji.
Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda się zachować większą aktualność i dokładność danych umieszczonych na mapie.

Tak, całkiem nowe sklepy też można tu dopisywać. Najlepiej od razu z kompletem danych. I najlepiej w nowej gałązce z nazwą sklepu i miastem w tytule.

--
Katalog dobrych sklepów
Stanikowa Mapa na Facebooku
Edytor zaawansowany
  • 13.02.11, 00:21
    Rozo, a moj sklep sie kwalifikuje na mape? Lokalizacja w Bradze, Portugalia. Bedzie sklepem internetowym (ale poki co strona jest w konstrukcji), na razie bedzie mozna do mnie przychodzic przymierzac i kupowac, ja sie tez bede troszke przymieszczac zaleznie od potrzeb klientek, na pewno do Lizbony, ale pewnie i w iinne miejsca, w ramach imprez brafittingowych. Bede miec Kragla Kasie (powinna dotrzec do mnie w poniedzialek, maks wtorek) - czyli ta rozmiarowka co maja w wiosennej kolekcji. Tudziez pod koniec miesiaca, na poczatku marca bede miec Effuniaki - czyli praktycznie wszystkie rozmiary (chociaz ne koniecznie we wszystkich modelach bo finansowo ciut ciezko na poczatku). Godziny otwarcia "sklepu", hmmm, zalezy od tego jak sie klientka umowi... Ale raczej od 12-22...
    .--
    Dziala juz moj blog z bizuteria. Zapraszam:
    www.aleksandrastreasures.blogspot.com/
    Dla Lobbystek specjalne znizki;)
    Nie uzywam gazetowego maila: aleksandra.fitlit@wp.pl
  • 13.02.11, 14:18
    Kwalifikuje. Tzn. będzie się kwalifikował jak już będziesz miała towar. Daj znać jak dotrą do ciebie Effuniaki. Mam nadzieję, że wyrobimy się do tego czasu z naszym projektem "Zagranica" ;)

--
    Kalendarz stanikowych wydarzeń
    Spis dobrych stanikowych sklepów
    Aktualności Stanikowej Mapy na Facebooku
  • 25.02.11, 22:32
    Rozmiarówka AA-KK obwody od 60-100 w ofercie Panache, Curvey Kate, Ewa Michalak, Keia Pink. Sklep jest obecny już od 1 rok i 10m-c .Opinia o sklepie jest na stronie internetowej w dziale księga gości. Mozna poczytac. Sklep oferuje Bra fitting. Czy sklep Kwalifikuje sie do umieszczenia na stanikowej mapie świata?
    --
    zapraszam....
    www.swiatzmyslow.com
    Świat Zmysłów - poczuj komfort i odkryj piękno...
  • 26.02.11, 16:51
    Opinia o sklepie jest n
    > a stronie internetowej w dziale księga gości. Mozna poczytac.

Stanikowa Mapa prezentuje sklepy polecane przez społeczność Lobby Biuściastych i Lobby Małobiuściastych. Zatem przy ocenie kandydatury danego sklepu liczą się przede wszystkim opinie Lobbystek. Niestety, od czasu poprzedniej weryfikacji nie pojawiły się z ich strony żadne pozytywne opinie na temat sklepu, zatem również decyzja w jego sprawie musi pozostać bez zmian.

--
    Kalendarz stanikowych wydarzeń
    Aktualności Stanikowej Mapy na Facebooku
  • 31.03.11, 00:52
    W ofercie m.in. Freya, Panache, Dalia, Fantasie, Pour Moi, Miss Mandalay.
    berkana.pl/
    --
    pstrykam
    skrobię
    80/105
  • 31.03.11, 14:06
    A wiadomo coś więcej o tym sklepie? Jak obsługa, bra-fitting? No i jak z dostępnością towaru, poszczególnych rozmiarów? Bo wyszukiwarka jest fatalna, a na piechotę nie znajduję niczego w swoich okolicach rozmiarowych. Widzę tylko losowe modele w kilku losowych rozmiarach (w każdym przypadku innych).
    Ma ktoś osobiste doświadczenia z tym sklepem?

--
    Sklepowe aktualności na FB
  • 12.09.11, 23:19
    Witam!
    Miałam możliwość zakupu pięknego stanika FREYA w tym właśnie sklepie Berkana w Polkowicach. Pani obsługująca poświęciła mi naprawdę sporo czasu, pomagała w wyborze stanika, doradzała itp. Naprawdę byłam pod wielkim wrażeniem obsługi jak i samej bielizny. Niestety czar prysł w momencie gdy okazało się,że po noszeniu stanika przez cały dzień fiszbina tak zaczęła uwierać mi pod pachą w okolicach żebra,że zrobił mi się odcisk czerowny w wielkości monety 1 zł i odczuwałam ból. Z żalem a zarazem z nadzieją, udałam się do sklepu,myśląc, że właścicielka sklepu poradzi mi w tym zakresie. Stanik miał wszystkie metki , cenę i paragon zakupu. Niestety nie uzyskałam żadnej sensownej odpowiedzi i pomocy. Dowiedziałam się,że taki problem nie może być potraktowany jako reklamacja towaru bądź wymiany na inny. Pani dała mi kilka porad: że mam go nosić do południa, a później przebierać inny ( wyobrażam siebie w pracy, przebierającą staniki-głupota), sprzedać go sobie na allegro , oczywiście sporo opuszczając z ceny,bo nikt mi go nie odkupi za cenę sklepową, a trzeba tu wspomnieć ,że koszt stanika to 179zł., że mam wadę piersi tzn jedna mniejsza od drugiej i że muszę się jakoś przyzwyczaić i go nosić. Kupując stanik przymierzałam go i w danej chwili przez kilka minut wydawał mi sie najlepszy jaki w życiu miałam , ale po kilku godzinach noszenia wyszedł taki defekt. Jest mi cholernie przykro ,że właścicielka tak ze mną postąpiła. Uważam, że w ten sposób nie zależy jej na kliencie dlatego nie polecam zakupów u tej Pani w tymże sklepie. Bielizna ogólnie jest ok, ale też bardzo droga i jeżeli w przypadku jakiś trudności nie ma szans na uzyskanie pomocy, to radze wybierać inne sklepy i tańsze modele staników , by ewentualnie nie żałować zakupu.
  • 20.09.11, 12:35
    Pamiętam Panią, chodzi o biustonosz Freya Polyanna.
    Niestety, chciała go Pani zwrócić po 2 dniach, nie miał metek. Przyznała Pani, że nosiła go 2 dni, wyprała i chce zwrócić.

Każda Pani , która nosi Freyę lub Panache wie, że na początku stanik może uwierać.
    Nigdy nie użyłam sformułowania, że ma Pani wadę piersi, to , że jedna jest większa nie jest wadą. Nie miałam jeszcze nigdy klientki z równymi piersiami, różnica w wielkości jest zawsze i jest to normalne.
    Fiszbina uwiera Pani większą pierś, to również jest normalne.

Nowe buty też obcierają pięty lub palce, trzeba się z nimi zgrać przez kilka dni lub nawet tygodni. Obcierają, więc robi się kilka dni przerwy, potem zakłada się znowu, obcierają , ale już mniej, znowu kilka dni przerwy i potem już są ok. I nikt w nowych butach do pracy na 8 godzin nie chodzi, doradzam to samo przy biustonoszu. Wiem, o czym mówię z własnego doświadczenia jako użytkowniczki ww. bielizny.

Berkana jest sklepem z nowa bielizną, nie możemy przyjmować z powrotem bielizny używanej. W naszym sklepie jest regulamin, przyjmuje się tylko zwroty bielizny z kompletem metek - nieużywanej.

Proszę się nie zrażać i nosić biustonosz, na pewno z czasem przestanie uwierać i będzie Pani ulubionym.

Pozdrawiam. Joanna Arciszewska .
  • 20.09.11, 13:24
    Jeśli stanik był noszony, wyprany i bez metek, to faktycznie nie nadawał się do zwrotu do sklepu.

Ale, z poniższym fragmentem zgodzić się nie mogę:

> Fiszbina uwiera Pani większą pierś, to również jest normalne.
    >
    > Nowe buty też obcierają pięty lub palce, trzeba się z nimi zgrać przez kilka dn
    > i lub nawet tygodni. Obcierają, więc robi się kilka dni przerwy, potem zakłada
    > się znowu, obcierają , ale już mniej, znowu kilka dni przerwy i potem już są ok
    > . I nikt w nowych butach do pracy na 8 godzin nie chodzi, doradzam to samo przy
    > biustonoszu. Wiem, o czym mówię z własnego doświadczenia jako użytkowniczki ww
    > . bielizny.

Stanik, który jest niewygodny, np. z powodu uwierającej fiszbiny, nie jest dobrze dobranym stanikiem, nawet jeśli rozmiar ma prawidłowy. Tak samo uwierające buty nie są dobrze dobranymi butami. Jednym z głównych celów naszej społeczności jest walka z tego typu mitami. To ubranie (bielizna, obuwie itd.) powinno być dopasowane do człowieka, a nie człowiek do ubrania.
    Uwieranie fiszbin nie jest normą. To błąd konstrukcyjny stanika lub jego niedopasowanie (rozmiarowe lub fasonowe) do danej osoby. Należy poszukać innego rozmiaru lub modelu o innej budowie fiszbin (w zależności od potrzeb: bardziej miękkich, węższych, szerszych, niższych na końcach itd.). Jeśli ta fiszbina uwiera dosłownie w pierś (a nie w pachę czy obwód za piersią), to jest to szkodliwe dla zdrowia. Fiszbina nie może ranić piersi. Bezwzględnie należy wymienić taki stanik na inny rozmiar (z większą miską) lub fason (z szerszą fiszbiną).

--
    Sklepy stanikowe wg województw
    Mapa i okolice
  • 24.09.11, 22:15
    Witam,
    Szkoda,że klientka jest skazana na porażkę w razie usterki, wady itp. Bo tak naprawdę , która kobieta jest w stanie bez noszenia stanika stwierdzić, że będzie go uwierać, uciskać itp. po 3 godzinach , jednym dniu? Pani od razu zapytała ile go nosiłam więc gdybym powiedziała,że nosiłam go naprawdę kilka godzin podczas dnia- bo tak było ( zdjęłam delikatnie metki oczywiście zachowując je i wiadomo lekko przeprałam ręcznie ) odpowiedź byłaby jasna ,że mam go dłużej nosić dwa dni, może trzy i się uleży, więc powiedziałam że 2 dni i sama sobie pogorszyłam sprawę.
    Jeżeli chodzi o porównanie do przyciasnych butów, to prawie zawsze istnieje możliwość, by po ustaleniu jakiś problemów z użytkowaniem dokonać ich zwrotu ( wiadomo spacery w danym obuwiu po domku) + paragon. NIgdy nie chodziłabym w zaciasnych butach, gdyż zwracam szczególną uwagę na wygodę. Kupuję buty z myślą bym mogła w nich chodzić nie 8 godzin lecz nawet cały dzień.
    Powiem tyle,że przepisy są zbyt rystrykcyjne dla klientek jeżeli chodzi o zakup staników. Mam koleżankę , która kupiła 2 komplety bielizny stanik i majtki. Z jednego jest bardzo zadowolona a drugi, przyznała mi ,że ma taki problem jak ja i niestety po jednym dniu noszenia także wylądował w szufladzie.
    Myślę,że można było znaleźć jakieś sensowne rozwiązanie. Regulamin regulaminem , ale satysfakcja klientów powinna być najważniejsza.
    A może zostawić klientkom taką furtkę na przyszłość, by w momencie zakupu poinformować je ,że mają możliwość oczywiście w metkach ponosić go kilka godzin i ewentualnie wtedy ustalić dobry-zostaje , nie pasuje- wymieniamy na inny. Na pewno gro kobiet tak robi ,noszą w metkach a w razie "w" zwyczajnie dokonują zwrotów.
    Polka mądra po szkodzie
    pozdrawiam

• 25.09.11, 00:53
    > Szkoda,że klientka jest skazana na porażkę w razie usterki, wady itp.

W razie usterki czy wady towaru, klientka ma możliwość reklamacji. Tylko, czy mówimy tutaj o wadzie towaru, czy o jego niedopasowaniu do danej osoby (tzn. nie ma wad obiektywnych, dla innej klientki ten sam stanik mógłby być super wygodny)?

nosiłam go naprawdę kilka godzin pod
    > czas dnia- bo tak było ( zdjęłam delikatnie metki oczywiście zachowując je i wi
    > adomo lekko przeprałam ręcznie )

I następna osoba miała, twoim zdaniem, kupić taki stanik za pełną cenę jako nowy i nieużywany? A sama chciałabyś być ta drugą (trzecią?, dwunastą?) klientką?

> A może zostawić klientkom taką furtkę na przyszłość, by w momencie zakupu poinf
    > ormować je ,że mają możliwość oczywiście w metkach ponosić go kilka godzin i ew
    > entualnie wtedy ustalić dobry-zostaje , nie pasuje- wymieniamy na inny.

Taką możliwość masz w przypadku zakupów przez internet. Mierzysz stanik w domu, chodzisz w nim, schylasz się, siadasz itd. Jeśli wszystko gra - zostawiasz go sobie, jeśli okazuje się niewygodny, niedopasowany - odsyłasz do sklepu i odzyskujesz kasę. Warunek - brak śladów użytkowania. Czyli żadne chodzenie po kilka godzin, a potem pranie (no proszę cię!), tylko założenie stanika na czyste ciało i np. obejrzenie w nim wiadomości.

A nietrafiony zakup bez możliwości zwrotu, zamiast trzymać w szufladzie, możesz sprzedać na giełdzie czy allegro, tudzież wystawić w wątku zamianowym.

--
    Sklepy stanikowe wg województw
    Mapa i okolice
  • 05.10.11, 23:03
    nie ma sensu dłużej tego tematu komentować, bo reprezentujemy dwa światy -klienta i sprzedawcę

a na przyszłość lepiej pokombinowac trochę zanim sie udasz z prośba o pomoc, radę itp

• 05.10.11, 23:29
    > nie ma sensu dłużej tego tematu komentować, bo reprezentujemy dwa światy -klien
    > ta i sprzedawcę

Czy to było do mnie? o_O
    Nie jestem sprzedawcą, ani właścicielką żadnego sklepu. Jestem klientką, która nie chciałaby ponosić konsekwencji nieuczciwości innych klientek. Czy to w jakości kupowanego towaru, czy w jakości usług w sklepie, czy też w cenach.
    Skoro wymagamy od sklepów rzetelnej postawy, to same tez powinnyśmy być w porządku.

--
    Gdzie kupić porządny stanik
    stanikowamapa.prv.pl
  • 20.09.11, 12:54
    Na temat obsługi się nie wypowiem, bo to ja obsługuję.
    Co do sklepu internetowego, właśnie w tym tygodniu poprawiliśmy wszystko co nie działało jak należy. Długo to trwało, ale udało się.
    Jest więc wyszukiwarka rozmiarów, jest już newsletter, wyświetlają się produkty do kompletu dla danego towaru. Wprowadziliśmy też dostępność 21 dni dla produktów bazowych panache i freya, więc można zamawiać konkretny rozmiar .
    Zapraszam do obejrzenia zmian i nowych funkcjonalności sklepu.

Joanna Arciszewska.
  • 22.09.11, 08:51
    Byłam w sklepie stacjonarnym, nawet kilka razy i muszę powiedzieć, że obsługa była miła, staników przymierzyłam kilka, wybrałam Lucy czarną, świetnie leży. Wybór jest dosyć duży, ale chyba trzeba samemu się przekonać, bo co człowiek to opinia. Ja zawsze w sklepie skacze w przymierzalni, zginam się patrze czy coś z tym stanikiem się nie dzieję, nie lubię jak mnie ciśnie.
    --
    Roksanka(22.09.2007)
  • 23.04.11, 14:10
    sklep klinika stanika.grodzisk mazowiecki ul.11-go listopada 35.pon-pt 10-18 sob 10-14 ale często czynne duzo dłuzej możliwość umówienia się na godziny po zamknięciu.firmy corin,dalia,felina,anita,panashe i jakieś pomniejsze w oczekiwaniu na kriss, konrada i możliwe że samanta ale pani powiedziała ze się waha.rozmiary 60-105 b-m (jak akurat nie ma to zamawiają i kilka dni się czeka).wszelkie poprawki (skracanie ramiączek,wszywanie wkładek itp.) dużo info o biuscie i sposobach pielęgnacji.profesjonalizm wraz z uprzejmością.mimo tłoku obsługuje się bez pośpiechu i z pełną uwagą.efekt?z mojego 85c mam 70h :).
  • 21.10.11, 21:52
    jest gdzieś może namiar telfoniczny na ten sklep?
    --
    65FF-G to WCALE nie jest wielki biust:)
  • 08.02.16, 13:46
    Klinika Stanika w Grodzisku weszła w skład sieci Akademia Pięknego Biustu i znajduje się teraz pod adresem ul. 11 Listopada 42. Nie odwiedzałam jeszcze, ale na stronie Akademii można znaleźć dużo przydatnych i profesjonalnych informacji np na temat deformacji piersi.
  • 03.02.12, 21:35
    Witam,
    prowadzę w Mińsku Mazowieckim dwa sklepy oferujące biustonosze takich firm jak: Panache, Freya, Fauve, Fantasie, Gossard, Ewa Michalak, Dalia, Kriss i Curvy Kate. Bardzo serdecznie zapraszam do odwiedzenia moich sklepów.Obydwa są zlokalizowane przy ulicy Warszawskiej. Pierwszy w zabytkowej kamienicy w centrum miasta pod numerem 130, drugi w galerii handlowej "Partner" położonej nieopodal restauracji Mc Donad's.
    Byliśmy uczestnikami wielu szkoleń z zakresu brafittingu.
  • 09.02.12, 09:12
    Witam,
    podaję szczegółowe dane dotyczące sklepów Satine bielizna Wasrszawa.
    Adresy: Warszawa
    ul. Mazowiecka 3/5
    ul. Puławska 24B
    Asortyment:
    Corin, Bestfor, Panache, Cleo, Masquerade, Freya, Pour Moi, Dalia, Kris Line, Ewa bień, Konrad,Agio.
    Rozmiarówka :
    60 - 90 D-J
    Certyfikaty brafittingowe:
    panache, freya, dalia, corin
    Opinie na lobby i duzym biuście: TAK
    pozdrawiam
    Monika Wasilewska
  • 16.08.12, 17:28
    Sklep "Sekret" znajduje się w Świnoujściu (72-600), ul.Wojska Polskiego 1/19.
    Oferowane marki to: Panache, Gossard, Agio. Sklep funkcjonuje od około 2 miesiecy.
    Szeroki zakres rozmiarowy, pomocna dłoń przy doborze odpowiedniego rozmiaru :D
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bjw4z51ekq45i.png
  • 21.01.13, 13:22
    Witam. Nasz sklepik prowadzimy od 6 lat, znaduje sie w Bytomiu ul. Krakowskiej 28, "IZYDA" W sprzedaży posiadamy bielizne POLSKĄ biustonosze od miseczki A do J.Mamy duże doświadczenie co zawdzięczamy szkoleniom z zakresu doboru staników jak również profesionalnej obslugi klienta. Zapraszamy.
  • 13.02.13, 13:10
    Witam,

Chciałbym zgłosić sklep z bielizną damską i męską, otwarty 1.12.2012 roku we Wrocławiu do dodania na Stanikową Mapę.

Bra-shop, ul. Hubska 76B, 50-502 Wrocław.
    Strona www: www.bra-shop.pl
    @: sklep@bra-shop.pl

Godziny otwarcia:
    Poniedziałek - piątek: 10:30 - 19:30
    Sobota: 10:30 - 15:00

Nastawiamy się głównie na staniki marek polskich: Gaia, Ava, Nipplex, Kelbest, Sawren, Clarus w cenach do ok.110 zł /najdroższy stanik chyba tyle kosztuje/.
    Rozmiary różne: od 65C - 90K
    Nie są nam obce 70I, czy 75H więc spokojnie można przychodzić, mierzyć, pytać.

W razie czego sprowadzamy również staniki innych firm.
  • 14.04.13, 19:44
    Witam. 8 marca otworzyłam swój salon bielizny Madame Bra. W swojej ofercie posiadam biustonosze takich firm jak Samanta, Kris, Ava, Kinga , Mat, mam nadzieje ze z upływem czasu lista firm będzie sie zwiekszczac , a co za tym idzie oferta sklepu będzie atrakcyjniejsza.
    W związku z tym, że przez ostatnie 4 lata pracowałam w sklepie z bielizną, chciałabym teraz wykorzystać swoje doświadczenie w pracy na własny rachunek.
  • 16.04.13, 08:23
    > Zajmuję się sprzedażą biustonoszy od AA do KK więc każda z nas znajdzie
    > tam coś dla siebie.

Jak je można zobaczyć? Na stronie sklepu widać tylko rozmiary 65D-E, 70C-E, 75A,B i E, 80B-D.

A tu:
    www.sklep-datura.pl/reklamacje-i-zwroty,str8.html
    znalazłam takie informacje:
    "Klient dokonujący zakupu, który zawarł umowę na odległość za pośrednictwem sklepu www.sklep-datura.pl, może od tej umowy odstąpić i zwrócić zakupiony towar lub go wymienić w terminie 7 dni od dnia otrzymania przesyłki."

Dlaczego tylko 7 dni?

"Nie ma możliwości zwrotu towaru zakupionego w promocji lub na przecenie."

A to niby z jakiego powodu?
  • 16.04.13, 10:02
    Zapraszasz do sklepu, w którym jest tak znikomy wybór, a podobno ma być od AA do KK. Potencjalna klientka wchodzi zachęcona i tylko się rozczaruje tym, co zobaczy w Twoim sklepie.
    Jakie konkretnie firmy oferujesz w tak szerokiej rozmiarówce?

> a co d
    > o zapisu w zwrocie to sama tworzyłam regulamin i po prostu nie wiem czy koniecz
    > ny jest dłuższy termin na zwrot. Według ciebie powinnam go wydłużyć ? Jeśli tak
    > to na ile ?

Nie według mnie, tylko według przepisów :) (Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny)

> A zapis o zwrocie towaru na promocji lub przecenie musi być ? bo dla mnie to by
    > ło jednoznaczne że zwrot dotyczy każdego towaru.

Ale napisane jest u Ciebie, że zwrot nie dotyczy produktów przecenionych i z promocji.

• 16.04.13, 10:04
    Termin zwrotu towaru nie zależy od niczyjego widzimisię, tylko wynika z przepisów prawa. Pytanie się czy "według ciebie powinnam go wydłużyć?" , czy jakie zapisy należy umieścić, świadczy o całkowitej nieznajomości tych przepisów, które Cię obowiązują.
    Nasuwają mi się dwie uwagi: po pierwsze, radzę zamknąć sklep, zaznajomić się z przepisami, i dopiero wtedy go otworzyć, zanim wtarabanisz się w problemy z powodu nieznajomości i niestosowania właściwych przepisów, bo - jak piszesz w sąsiednim wątku - uczenie się na błędach może Cię to duuużo kosztować.
    Po drugie, jak dla mnie to jest żywa antyreklama sklepu - w życiu nie kupię niczego w takiej prowizorce.
  • 16.04.13, 17:05
    Zapraszamy do nowego salonu z brafittingiem w Koszalinie, przy ul. Zwycięstwa 133 (obok Rossmana, bezpłatny parking w podwórku). Oferujemy bieliznę takich marek jak OnlyHer, Gossard, Agio, Comexim, Bestform, KrisLine, Curvey Kate oraz biustonosze dla mam karmiących Royce i Alles. Zapraszamy codziennie od 10 do 18, w soboty od 10 do 14.
  • 17.04.13, 12:37
    Są niestety takie firmy, które żyją z wyłapywania zapisów z regulaminów sklepów, tych oczywiscie niezgodnych z prawem lub wpisanych na listę niedozwolonych przez UOKiK. Jak do Ciebie sie zgłoszą, to bedą chcieli kasę lub postraszą sądem. Zanim rozkręcisz firmę, bądź dobrze poinformowana.
    --
    - Czym się różni mózg od rozumu?
    - Mózg mają wszyscy.
  • 18.04.13, 00:57
    Czy prawnik przeczytał tylko to:
    czy także regulamin? Ja tam w dalszym ciągu widzę w punkcie 23. "Nie ma możliwości zwrotu towaru zakupionego w promocji lub na przecenie."
  • 18.04.13, 01:08
    Wiesz to jest akurat zgodne z prawem więc daj sobie już spokój. A poza tym to odśwież sobie historie przeglądania bo zapis został zmieniony więc nie wiem o co ci nadal chodzi ?
  • 18.04.13, 11:24
    > Wiesz to jest akurat zgodne z prawem

Tylko, ze nie.

"Konsument, który zawarł umowę na odległość (np. kupił książkę z katalogu wysyłkowego albo sprzęt komputerowy przez internet), ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Jest ono jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 10 dni (podstawa prawna: art. 7 ust.1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny). Termin ten jest terminem zawitym i liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi – od dnia jej zawarcia.

Warto wiedzieć, że przedsiębiorca – zawierając z nami umowę na odległość – ma obowiązek poinformować nas na piśmie o prawie do odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni (tak stanowi art. 9 ust. 3 u.o.n.p.k.).

Jeśli tego nie uczyni (konsument nie otrzyma pisemnego potwierdzenia takiej informacji), to termin na odstąpienie od umowy wydłuża się do trzech miesięcy (stanowi to art. 10 ust. 2 u.o.n.p.k.)."

> więc daj sobie już spokój.

Zwracanie sie w ten sposob do potencjalnej klientki jest marketingowym strzalem w stope.

--
    Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, częściej wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy.
  • 18.04.13, 23:59
    magda_m24 napisał(a):
    > Wiesz to jest akurat zgodne z prawem więc daj sobie już spokój.

Co w takim razie miałaś na myśli, jeśli nie chodziło Ci o nieprzyjmowanie zwrotów produktów przecenionych? Staram się czytać ze zrozumieniem i widzę, że nie tylko ja tak właśnie odebrałam Twoją powyższą wypowiedź.

> A poza tym to o
    > dśwież sobie historie przeglądania bo zapis został zmieniony więc nie wiem o co
    > ci nadal chodzi ?

Wczoraj ten wpis jeszcze był w regulaminie Na stronie
    zostało zmienione, ale w regulaminie jeszcze było. Korzystałam wczoraj akurat z innego komputera, na którym wcześniej nie otwierałam Twojej strony, więc pokazywało mi aktualny zapis.

Naprawdę dziwi mnie ton Twoich wypowiedzi. Myślisz, że to poprawi wizerunek Twojego sklepu i zachęci inne osoby do zakupów?

Widzę, że wątek o Twoim sklepie został skasowany. A prosiłam także tam o podanie marek, które sprzedajesz w tej rozmiarówce AA-KK. Być może odpowiedziałaś, a ja nie zdążyłam przeczytać. Czy mogłabyś je wymienić? Może znajdzie się tu ktoś, kto będzie jednak zainteresowany zakupami w Twoim sklepie.

• 22.04.13, 21:25
    Ania odpuść, nic takiego w regulaminie już dawno niema, a co do przeglądarki to naprawdę czasami potrafi spłatać figla. Dzięki za surową opinię, jest dla mnie bardzo ważna. Co do tonu moich wypowiedzi to przypisujesz mu niewłaściwy wydźwięk. Miłego . M_M
  • 18.04.13, 13:34
    Zapraszam do niedawno otwartego sklepu Sise w Stargardzie Szczecińskim. Oferujemy bieliznę damską w szerokiej rozmiarówce oraz bezpłatny brafitting. Posiadamy bieliznę marki Panache, Kris Line i Key. Sklep mieści się na ul. Słowackiego 8 w Stargardzie Szczecińskim. Zapraszamy również na nasz profil na facebooku.
  • 18.04.13, 15:41
    sise2013 napisał(a):
    Wkradł się mały błąd prawidłowy adres to: 8F.
    > Zapraszam do niedawno otwartego sklepu Sise w Stargardzie Szczecińskim. Oferuje
    > my bieliznę damską w szerokiej rozmiarówce oraz bezpłatny brafitting. Posiadamy
    > bieliznę marki Panache, Kris Line i Key. Sklep mieści się na ul. Słowackiego 8
    > w Stargardzie Szczecińskim. Zapraszamy również na nasz profil na facebooku.
  • 10.05.13, 11:47
    Witam i zapraszam do naszego sklepu. Oferujemy marki Panache, Kris Line oraz Key w szerokiej rozmiarówce. Służymy również profesjonalną pomocą przy doborze biustonoszy.
    Adres sklepu: ul. Słowackiego 8F, w okolicy Netto oraz przedszkole Tęczowa Przygoda.
  • 11.05.13, 02:18
    Witam. Proszę o umieszczenie naszego sklepu /o ile spełnia warunki/ na stanikowej mapie: BRAFITMANIA, Lublin Galeria Olimp lok. 119 /p. II w starszej części/ tel. 662 796 500, email: brafitmania@wp.pl. Godz. otwarcia od poniedziałku do soboty od 10 do 21, niedziela 10-20.
    W ofercie firmy: FREYA, Gossard, Dalia, Konrad, Kris Line, Agio, Shock Absorber. Rozmiary od A do K.
  • 11.05.13, 02:20
    Witam. Proszę o umieszczenie naszego sklepu /o ile spełnia warunki/ na stanikowej mapie: BRAFITMANIA, Lublin Galeria Olimp lok. 119 /p. II w starszej części/ tel. 662 796 500, email: brafitmania@wp.pl. Godz. otwarcia od poniedziałku do soboty od 10 do 21, niedziela 10-20.
    W ofercie firmy: FREYA, Gossard, Dalia, Konrad, Kris Line, Agio, Shock Absorber. Rozmiary od A do K.
  • 15.09.14, 14:14
    Proszę o umieszczenie na stanikowej mapie swiata sklepu Bardotka Bra-fitting Lublin.Znajdujacego się na u. Fabrycznej 3/11.Godz.otwarcia Pon.11-17, wt-piąt. 10.00-18.00.Sob 10.00-13.00
  • 27.05.13, 16:39
    Witam,

Założyłem zgodnie z prośbą temat, napisałem PW, na facebooku dałem znać o sklepie Bra-Shop we Wrocławiu i dalej nie ma informacji...

Informacje przesyłałem w styczniu, wątek załączyłem w lutym, pw poszło w marcu.
    Niestety do tej pory nie ma o nas informacji ani w liście sklepów, ani na Mapie.

Prosimy o korektę.
  • 27.05.13, 17:42
    Moje info również nie znalazło się jeszcze na liście sklepów. Proszę o wpisanie nas. Chyba, że nie spełniamy warunków, proszę o info zwrotne w takim razie w tej sprawi.
  • 28.05.13, 15:41
    Tak szybko to nie działa :) Ostatnio nie zajmowałam się mapą, bo miałam inne sprawy na głowie. Niedługo powinnam zacząć kolejną rundę wpisów i wtedy wszystkie sklepy z tego wątku też wezmę pod uwagę. Kandydatur jest sporo, więc cała procedura trochę potrwa. Proszę zatem o cierpliwość :)

--
    Gdzie kupić porządny stanik
    Stanikowa Mapa
  • 28.05.13, 17:15
    Dziękuje za odpowiedź.
  • 12.08.13, 15:04
    Tak się przypominam ze Sklepem Bra-Shop, bo post już 6 miesięcy skończył, obiecano mi w maju, że będzie dodane...

Proszę więc ponownie o dodanie do mapy.
    sklepu Bra-Shop, ul.Hubska 76b, Wrocław
  • 29.01.15, 15:41
    Tak...Ostatnio zacząłem się zastanawiać, czy po 2 latach od dodania POSTU w końcu doczekamy się wpisu na listę?

--
    Profesjonalny Brafitting we Wrocławiu!
    www.bra-shop.pl
    www.facebook.com/Bra.Shop.Wroclaw
  • 16.07.14, 15:28
    Witam.

Niedawno byłam w małym nowym sklepie z bielizną w Grójcu. Sklep powstał niedawno. Działa chyba od roku. Ja dowiedziałam się o nim od koleżanki która zrobiła tam zakupy. Sklep jest w Grójcu k/ Warszawy ul. Wybickiego 4A nazwa DMS Fashion. Osobiście zrobiłam zakupy w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona. Duży wybór staników w szerokiej rozmiarówce od AA do L i obwodach od 60 do 120. Różne wzory, typy i kolory staników.
    Sklep prowadzony przez mężczyznę zapewnia możliwość spokojnego przymierzenia stanika bez nachalnego zaglądania w celu doradzania jak dobrać stanik przez sklepowe. Jak dla mnie super. Polecam.
    PS o dziwo chłop a trochę wie o naszych problemach i potrafi cos sensownego doradzić.
  • 16.07.14, 20:37
    No ciekawe. Większe bzdury naprawdę już dawno nie czytałam. A jak hmm.... doradza?

halszka5810 napisała:

> Sklep prowadzony przez mężczyznę zapewnia możliwość spokojnego przymierzenia st
    > anika bez nachalnego zaglądania w celu doradzania jak dobrać stanik przez sklep
    > owe.
  • 17.07.14, 00:09
    Doradza okulistycznie, na oko, lub dobiera pod kolor oczu klientki :)

• 18.07.14, 17:21
    Bez przesady. Nie wiem co prawda nic o wymienionym sklepie, ale spokojnie mogę sobie wyobrazić, że ktosia może nie lubić doradzania w przymierzalni i woli pogadać poza nią. A panowie potrafią się świetnie znać na biustonoszach. Rozmawiałam z kilkoma naprawdę profesjonalnymi handlowcami, którzy wiedzieli o stanikach więcej niż niejedna kobieta.

--
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • 04.08.14, 10:27
    > Rozmawiał
    > am z kilkoma naprawdę profesjonalnymi handlowcami, którzy wiedzieli o stanikach
    > więcej niż niejedna kobieta.

Mnie ostatnio zaskoczyl ratownik, taki z kapieliska, tez duzo wiedzial o doborze i stanikach sportowych :) Moj facet tez jest obcykany.

--
    Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, częściej wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy.
  • 18.07.14, 14:29
    Sklep AMAZONKA ul. PIŁSUDSKIEGO 97, WROCŁAW
  • 05.08.14, 12:58
    Asortyment sklepu to:
    AVA
    ATLANTIC
    DALIA
    EWA BIEN
    GAIA
    GORSENIA
    NATURANA
    VIKI
    rozm. od 65-120 B-N
    Oferujemy oczywiście profesjonalną pomoc przy dopasowaniu biustonosza - Brafitting.
    Serdecznie zapraszamy tel. kont. 71 344 41 48
    ul. Piłsudskiego 97
    Wrocław
    czynne od 9:00 - 18:00 , sobota od 10:00 - 15:00
  • 23.07.14, 09:39
    Sosnowiec sklep Do-bra na ul. Targowej 8 chyba przestał istnieć. Strona internetowa też nie istnieje. Trzeba by wywalić go z mapy.

Natomiast jest super sklep na ul. Kościelnej pierwszy sklep na lewo od bramy do Katedry. To chyba jest ul. Kościelna 1, ale głowy nie dam. Pani bardzo dobrze obeznana w rozmiarówkach i dobrze doradza. Bardzo duży wybór staników naprawdę różnych producentów (co dziwi, bo sklep jest minimalny, ale bardzo przytulny). Jeśli trzeba więcej informacji, to mogę tam podskoczyć, tylko napiszcie maila.
    --
    www.slask-perfumy-fm.portalfm.net

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.