Bardzo dziękuję!
Jestem wdzięczna również za link do sklepu Bravissimo. W przyszłość na pewno skorzystam. W tej chwili wolę kupić w sklepie stacjonarnym.
Wybór padł na M&S. Niestety nie posiadam za dużo czasu, a akurat ten sklep mam w pobliżu. Po przejrzeniu oferty na stronie internetowej zdecydowałam się na ten model
www.marksandspencer.com/Pack-Assorted-Underwired-DD-G-T-Shirt/dp/B002F7AU1K?ie=UTF8&ref=sr_1_13&nodeId=47593031&sr=1-13&qid=1314392479 .
Przymierzyłam wszystkie polecane rozmiary : 34D i 34E i dodatkowo jeszcze 32F.
34D - buły pod pachami. 34E - wydawało mi się że leży dobrze, buł nie widziałam. 32F - żeby go założyć musiałam poluzować ramiączka, bardzo ciasny w obwodzie. Zdecydowałam się na zakup 34E. Pozmyślam że w domu przymierzę jeszcze raz na spokojnie, a w razie czego oddam lub wymienię.
Jestem już w domu. Przymierzam. No i zonk. Znowu te okropne buły :/. Nie wiem dlaczego w sklepie ich nie było, lub ja nie widziałam... . Jutro idę wymienić. Postanowiłam że dam jeszcze jedną szansę 32F. Jeśli nie będzie pasować oddam i będę szukać dalej.
Masz może jeszcze jakieś rady? Bardzo by mi się przydały. Oczywiście czytałam wątek
forum.gazeta.pl/forum/w,32203,30489571,0,JAK_DOBIERAC_STANIK_kompendium_wiedzy_.html?s=0 . :)
Moja mama także chciałaby się dowiedzieć jaki prawidłowo powinna nosić rozmiar biustonosza. Korzystając z okazji piszę w jej imieniu.
Wymiary mamy : w biuście 100, pod biustem 75. Aktualnie nosi rozmiar 34E. Do tej pory nie narzekała, ale dziś stwierdziła że chyba obwód jakiś za luźny się zrobił. Chciałam zaznaczyć że jedną pierś ma nieznacznie większą od drugiej.
Wyrazy wdzięczności za pomoc i cenne rady :)