Dodaj do ulubionych

bielizna Konrad

13.10.11, 14:38
Witam czy jest tu ktos kto może sie wypowiedzieć na temat bielizny tego producenta? Zajrzalam na ich strone imaja ciekawe wzory, ale rozmiarowka niestety niezbyt szeroka.
Moje pytanie bierze się stąd że już ktoras z klientek sie pyta o tego wlasnie producenta i sie zastanawiam czy to w ogole jest warte wprowadzenia do sklepu.
Jak wyglada scisliwosc i rozciagliwosc ich obwodo, jak wypadaja miseczki?
bede bardzo wdzieczna za jakiekolwiek recenzje , komentarze

pozdrawiam
Kasia
Edytor zaawansowany
  • 13.10.11, 15:30
    Ja jestem na nie. Miałam 2 czy 3 Konrady jak byłam tak trochę uświadomiona (w sensie - że wiedziałam, że alfabet nie kończy się na D, ale za bardzo nie miałam jeszcze pojęcia o bra-fittingu itd)

Z plusów:
    - ładne
    - wygodne - przynajmniej na początku, dopóki obwód się nie rozciągnie.

Z minusów:
    - j/w - obwody po kilku miesiącach użytkowania rozciągają się jak gumka od starych majtek (a już na początku są niezbyt ścisłe)
    - po w/w kilku miesiącach biustonosz wyglądał jak kawałek szmatki - wylądował w koszu
    - jeden z biustonoszy ,których miałam podarł mi się w obwodzie - nie był za ciasny, prany ręcznie, użytkowany średnio często.

Jakość Konradów porównywalna do staników bazarkowych. Wolę dać trochę więcej za stanik, ale taki, który mi się nie rozpadnie po pół roku.
  • 25.02.14, 17:46
    Podbijam. Czy któraś z was ma/miała do czynienia z tą firmą? Tyle lat minęło, inne firmy idą w coraz lepsze projekty, może oni też coś zmienili, ulepszyli?
    Pytam, ponieważ w oko wpadło mi takie coś w mojej rozmiarówce (noszą 75G polskie)
    marcela soft

--
    Jawę od zmyślenia oddzielam w Tobie.
  • 25.02.14, 17:47
    albo to:
    nadine
    --
  • 25.02.14, 18:46
    Mam od przeszło roku Arettę od Konrada (wersję nie-push up) i jestem z niej zadowolona ;) Stosunek jakość/cena całkiem korzystny, mimo rocznego prania w pralce wciąż jest cały. Haft trochę odznacza się pod bluzką, ale wiedziałam o tym kupując go ;) Nie zauważyłam też, żeby obwód się jakoś drastycznie rozwlekł. Ogólnie mam dobre wrażenia :)
    Nie zawsze łapię się w rozmiarówkę - ich 65 potrafi być zaskakująco szerokie, a 60 zdarzają się ekstremalnie rzadko jeżeli w ogóle - to jedyny ból związany z tą marką ;)
    --
    Nie korzystam z gazetowego maila, kontakt: neiti@op.pl
  • 25.02.14, 18:57
    Ten masz, tak? areta. No właśnie, tak myślę, czy sobie nie kupić coś od nich, bo przyznam, że tylko noszę staniki od avy i od ewy bien. Nawet nie zauważyłam, że inne firmy zrobiły takie postępy.
    Na oku mam też konkurencje: Pamela
    tylko nie chcę się rzucać od razu na hurra, wolałabym co nieco o tych firmach przeczytać.
    --
  • 25.02.14, 20:56
    Na balkonetce jest recenzja ich stanika w rozmiarze 55I (!) z komentarzem przymierzającej ' Z powodzeniem ten stanik to mogłoby być 65F, a nawet ścisłe 70E.'
    --
    Błyskotki Martvej :)
    73/93
  • 25.02.14, 21:37
    No właśnie przeczytałam. No załamać się można, wszak to recenzja z tamtego roku. No nic, odpuszczę sobie chwilowo, może zapoznam się z lupoline.
    --
  • 25.02.14, 18:56
    Kiedyś kupowałam, pieruńsko się rozciągają, średnio po 3 miesiącach użytkowania przestawało toto cokolwiek trzymać, niemniej model Clodi www.konrad-bielizna.pl/fr/sklep/produkt/biustonosz-clodi.html ładniutki dekolt robił, miski miał dobrze wyprofilowane, fiszbina ciut krótka, ale do przyjęcia, natomiast dość dużo gąbki w niego napchali
  • 25.02.14, 18:59
    Kurde, te obwody to nadal porażka, tak? Nie chcę żadnego push-upa, interesują mnie tylko miękkie:)
    --
  • 25.02.14, 19:26
    Moim zdaniem niestety obwody są słabiutkie, należałoby je podszyć na dzień dobry, akurat "miękusa" od nich nie miałam
  • 28.01.17, 14:51
    tandeta, marne materiały i jeszcze wykonanie jakosc sieciówkowa nie obrazając sieciówek
    podrabia wszystko co popadnie i z mizernym efektem
  • 28.01.17, 14:55
    miałam do czynienia kopiarka wszystkiego co popadnie z marnym efektem poziom ogolnie sieciówkowy mizernota i tyle szkoda że Polska wyspecjalizowała się w podrabianiu a nie we własnych pomysłach żal
    żal żal i dobra zmiana idzie taranem

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.