Byłam w "Perfect Bra" w Rzeszowie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • W ostatnią sobote gościłam w Razeszowie w sklepie Perfect Bra
    i była to zupełnie inna wizyta niż wszystkie dotąd
    Nie, zeby tamte były gorsze tu jednak znaczenie miały klientki
    Tak, moje drogie, to było niesamowite przeżycie ....
    W każdym innym goszczącym mnie sklepie odsetek kobiet nieuświadomionych w stosunku do Lobbystek był około 5-10 %
    Zwykle były to koleżanki bądź rodzina Stanikomaniaczek słysząca juz co nieco o całej idei brafittingu, stanikologii stosowanej i także o mnie i mojej marce
    Tu bylo inaczej....
    Przede wszystkim Perfect Bra znajduje sie w pieknej galerii handlowej Millenium Hall - porównywalnej do Złotych Tarasów w Warszawie
    Już od samego wejścia przywitał mnie ogromny plakat zapraszajacy na spotkanie i promocję mojej marki
    z glośników co jakiś czas słychać było zaproszenie do profesjonalnego doboru biustonoszy
    Hostessa rozdawała ulotki ....
    To tyle tytułem wstępu
    Przychodziły klientki .... zupełnie świeże...nieskażone dobrym stanikiem ;)

Z ciekawości wchodziły do przymierzalni ... pozwałały się zmierzyć nieco oszołomione tym co sie dzieje i potem, po przymiarce stanika rozlegał sie okrzyk zachwytu :
    o nieeeeeeee.... ja mam taaaaaaaaaki biust ????....
    ....ja NAPRAWDĘ mam aż taki biuuuuuuuust ?????.....

i zdziwienia :
    coooooooo??????? jaki to rozmiar ?????????? EEEEEEE???????? jakie E ?
    Ja mam 75Be a nie zadne EEEEEEE !!!!!!!!!!..........

lub :
    wie pani, ja to niewiele mam.... takie nic.... dużo gąbki ....
    I co, że niby 65D ? jakie znowu De ? na mnie nawet A jest za duże a pani, że Deeee???
    O nieeeeee... takich piersi to ja w życiu nie miałam ......
    to jakiś cud !
    No nie, mój chłopak będzie przeszczęśliwy !

....itd...itd...itp....
    :)

To spotkanie przypomnialo mi dlaczego zaczęłam to wszystko robić ... dla kogo !
    To bylo droższe pieniądza.... szczęśliwe miny i zachwyt w oczach tych kobiet/dziewczyn był jak ogromny zastrzyk energii
    Zupełnie inny niz to, co daja spotkania z tzw uświadomionymi klientkami ....

A my tu, na lobby, zgnuśniałyśmy .... rzadko do nas trafiaja nowe osoby .... nie odbywają się zloty - takie jak kiedyś ... przycichły dyskusje.... malo kto lobbuje bo i nie bardzo jest za czym, wszystkiego jest w bród ....no, może nie wszystkiego ale bardzo dużo już jest .... wiekszośc ma w czym wybierać więc reszta.... no cóż jest jakby malo słyszalna....
    A to czego doświadczyłam w Rzeszowie pokazało mi, jak bardzo potrzebne bylyby takie spotkania z nowymi, nieuświadomionymi osobami ....

Powiem tak - z przyjemnością wróce do Rzeszowa na kolejną taka imprezę

Raj dla brafitterki ....
    --
    Lingerie is my life...
    "Mówiąc o mnie hejter daje mi fejm.."
    So, talk about Me...
    • > A to czego doświadczyłam w Rzeszowie pokazało mi, jak bardzo potrzebne bylyby
      > takie spotkania z nowymi, nieuświadomionymi osobami ....

Ewo, czy to znaczy, że zamierzasz zmienić swoją politykę wyjazdową? I np. jeździć nie tylko do sklepów mających Twój towar, ale też np. na spotkania w małych miastach, w których jeszcze dobrych sklepów i Effuniaków niet?

--
      Gdzie kupić porządny stanik
      stanikowamapa.prv.pl
      • 16.12.11, 05:54
        Zastanawiam sie nad tym
        Pojechać.....
        ZŁAPAĆ ..... ;)
        zmierzyć ....
        ubrać i ..... zostawić w tym nowym, innym staniku !
        Wypuścić linię staników PROMOCYJNYCH i rozdawać za free - wszak prezentem rzadko kto gardzi, prawda ?

a potem, jak same wiemy, powrót do starych staników będzie raczej utrudniony ;DD

.... hmmm... to ię może udać ....
        --
        Lingerie is my life...
        So, talk about Me...
        • 16.12.11, 18:29
          :)))
          Do tego ukryta kamera i program w stylu dawnego Jacykowa.
          Tylko dużo lepszy, ma się rozumieć :)

--
          stanikowamapa.prv.pl
          • ino bez kamery ;)
            --
            Lingerie is my life...
            So, talk about Me...
    • przyszło mi do głowy nowe znaczenie stwierdzenia "Polska klasy B" - często używane w odniesieniu do Podkarpacia - "Polska 75B" ;)
      Żeby nie było - jestem z Rzeszowa, niestety wtedy miałam zjazd :/
      Ciekawa jestem czy na tym piętrze w MH jest już więcej sklepów, bo kiedy byłam tam pierwszy raz, to była bardzo mało uczęszczana część, co pewnie mogło mieć wpływ na obroty (3 piętro o ile pamiętam, wiele sklepów na piętrze jeszcze nie otworzona, brak sąsiedztwa popularnych sieciówek odzieżowych).
      Cieszę się, że są kolejne uświadomione Rzeszowianki ;) I gratuluję wywiadu w "Nowinach" (najpopularniejsza gazeta codzienna w Rzeszowie i pewnie okolicach) ;)

--
      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
    • > A my tu, na lobby, zgnuśniałyśmy .... rzadko do nas trafiaja nowe osoby .... ni
      > e odbywają się zloty - takie jak kiedyś ... przycichły dyskusje.... malo kto lo
      > bbuje bo i nie bardzo jest za czym, wszystkiego jest w bród ....no, może nie ws
      > zystkiego ale bardzo dużo już jest .... wiekszośc ma w czym wybierać więc reszt
      > a.... no cóż jest jakby malo słyszalna....

Osoby z rozmiarami J+ pozdrawiają i obiecuję że zacznę krzyczeć GŁOŚNOOOOOOOOOO
    • Podkarpacie jest uważane za "Polskę klasy B", pod wieloma względami ale to najszybciej rozwijająca się część Polski, przynajmniej do niedawna. Także powodzenia życzę dziewczynom z Perfect Bra. Siostra moja mieszkająca w tym mieście zgłaszała potrzebę dobrego, stanikowego sklepu i po kilku tygodniach powstało PB:D

--
      Niebieska Kokardka
      • Siostra moja mieszkająca w tym mieście zgłas
        > zała potrzebę dobrego, stanikowego sklepu i po kilku tygodniach powstało PB:D

Przecież już od ponad roku w Rzeszowie istnieje BiuStyl. I nawet Effuniaki ma w ofercie.

--
        stanikowamapa.prv.pl
        • roza_am napisała:

> Siostra moja mieszkająca w tym mieście zgłas
          > > zała potrzebę dobrego, stanikowego sklepu i po kilku tygodniach powstało
          > PB:D
          >
          > Przecież już od ponad roku w Rzeszowie istnieje BiuStyl. I nawet Effuniaki ma w
          > ofercie.

To samo miałam napisać. Nie tylko ma Effuniaki, ale też Cleo, Superbra, Masquerade, Audelle, Elomi, Freya, Pour Moi!, BiuBiu.

Jest też Moda Intymna z Panache.

Wielkim plusem Perfect Bra jest lokalizacja - wielka galeria przy uniwerku, spotkanie w sobotę było dobrym rozwiązaniem (zapewne były weekendowe tłumy jak to w rzeszowskich galeriach/marketach, szczególnie, że mieli w tym dniu otworzyć lodowisko i kiermasz).

--
          moderatorka LB
          79/114 (110 w biustonoszu) -> 32JJ Alana (Bravissimo)
          Dołącz do fanów Lobby na facebooku! :)
    • Ewo niezmiennie zapraszam do Kutn. Z tym, że raczej nie ma tu sklepu z 1/10 potrzebnego asortymentu. Ale jakby co to sama mogę te ulotki rozdawać:)
      --
      65FF-G to WCALE nie jest wielki biust:)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.