18.04.12, 21:10
Pozwalam sobie założyć wątek - poprzedni się zarchiwizował, a coś tam czasem można znaleźć :)
Link do pierwszej części:
forum.gazeta.pl/forum/w,32203,65606645,119309325,Bawelniaczki_z_koronka.html
Obserwuj wątek
    • madzioreck Bezfiszbinowiec 18.04.12, 21:20
      Postanowiłam sprawdzić, co to za "sportowe" bezfiszbinowce wiszą sobie w Tesco, bo szukałam czegoś do spania. Normalnie noszę 65F/G lub 70E/F, ale już miałam jeden biustonosz do spania z Tesco (fiszbinowiec) i obwód 75 był OK nawet do chodzenia, nie jeździł.
      Kupiłam taki wynalazek wykończony siatką w rozmiarze 75D (są do G), cena około 33zł. I jestem z niego bardzo zadowolona, bo wprawdzie ze sportów to on się nadaje co najwyżej do szachów, ale do chodzenia po domu i spania jest świetny. Obwód trzyma normalnie zapięty najluźniej, biust przypłaszczony* ale podniesiony. Ma fajną szeroką gumę pod częścią miseczkową. Bawełniany (miski mało elastyczne), wygodny, sensownie wykończony, żadne szwy nie drapią.

*o to poniekąd mi chodziło, biust mam miękki, lejący i jak się go nie dociśnie porządnie do klaty, to w pozycji leżącej ucieka górą z miski, tudzież bez fiszbin wędruje w stronę pach - tu biust znajduje się w takiej samej pozycji na leżąco i na stojąco.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka