Dodaj do ulubionych

Wrażenia ze zlotu! :)

13.05.12, 17:32
Jako, że nie mogłam dotrzeć na zlot - przynajmniej sprowokuję Was do podzielenia się wrażeniami! Proponuję też od razu wskazywać zwyciężczynie w kategoriach:
a) Najładniejsza rzecz, którą dziś widziałam (stanik/ubranie, model w sprzedaży lub widziany na kimś ;)
b) Najbardziej się cieszę, że poznałam na żywo...
c) Najbardziej zaskoczyło mnie spotkanie na żywo... ;)

Cały weekend ślęczę nad pracą, więc z przyjemnością wyrwę się chociaż na wycieczkę do Waszych wrażeń :)
--
Powoli chodzę i rozglądam się...
Obserwuj wątek
    • zazulla Re: Wrażenia ze zlotu! :) 13.05.12, 18:20
      Chwała Ci za ten wątek, zaglądam dzisiaj na LB z nadzieją, że znajdę relację a tu cisza :)
      Też nie mogłam pojechać do Wawy, bardzo żałuję i mam nadzieję, że na następnym zlocie pojawię się (razem z Tobą ;)).

--
      moderatorka LB
      82/116 (125) -> 32JJ/34J Mai Blossom (Bravissimo), 34HH Cleo Chloe
      Dołącz do fanów Lobby na facebooku! :)
    • kasiamat00 Re: Wrażenia ze zlotu! :) 13.05.12, 18:25
      c) nowa wersja Madziorcka, której nie poznałam, a jak zobaczyłam plakietkę z nickiem, to zrobiłam głupią minę i zaczęłam ją przepraszam, że jej nie poznałam

A teraz idę w końcu spać, czas najwyższy (zarwałam ostatnią noc do zera żeby się pojawić na zlocie ;).
    • bathilda Re: Wrażenia ze zlotu! :) 13.05.12, 19:33
      Było oczywiście super, jakże inaczej :). Gloria i chwała dla Agafki za organizację.

Najbardziej urzekła mnie maxi sukienka Biubiu

biubiu.blox.pl/2012/04/Zapowiedzi-sukienki-maxi-V.html
      Straszna szkoda że na mnie nie leży. Popłaczę się chyba bo śliczna okrutnie.
              • inez69 Re: Wrażenia ze zlotu! :) 14.05.12, 20:31
                Nie mam, ja kupuję takie tanie za chyba 12 zł, w lokalnym bieliźniaku. No name, no size (serio, jest one size, ale różnią się miedzy sobą, więc biore mniejsze. Część majtkowa jest gładka,a powyżej (są wysoki, siegaja stanika i tylko takie daję radę nosić, krótsze piją) mają wytłaczane kwiatki. Produkuja je tylko w beżu i czerni, więc jesli trafisz na takie, to bez zastanowienia kupuj.
                --
                Katalog staników na facebooku
                Blog BiuBiu
                • inez69 Re: Wrażenia ze zlotu! :) 14.05.12, 20:33
                  www.google.pl/imgres?start=74&um=1&hl=pl&sa=N&authuser=0&tbm=isch&tbnid=0pTwKZmwoo0YgM:&imgrefurl=http://www.odziez-bielizna.pl/product.php%3Fid_product%3D805&docid=DAlxz98MQqThbM&imgurl=http://www.odziez-bielizna.pl/805-3825-thickbox/majtki-wyszczuplajace.jpg&w=700&h=525&ei=g0-xT7erG8bOsgakyczFBg&zoom=1&iact=hc&vpx=558&vpy=408&dur=2781&hovh=194&hovw=259&tx=156&ty=93&sig=108063363615895161486&page=3&tbnh=155&tbnw=220&ndsp=30&ved=1t:429,r:2,s:74,i:9&biw=1567&bih=735
                  --
                  Katalog staników na facebooku
                  Blog BiuBiu
      • butters77 Re: Wrażenia ze zlotu! :) 13.05.12, 20:07
        bathilda napisała:
        > Najbardziej urzekła mnie maxi sukienka Biubiu

Ha, mnie ona również się bardzo podoba (nawet na zdjęciach), ale też obawiam się, że nie będzie leżała.
        --
        Alfabet nie kończy się na D ;)
    • akj77 Re: Wrażenia ze zlotu! :) 13.05.12, 20:08
      Dzięki dziewczyny! Było super, poznałam kilka osób, kilka spotkałam ponownie, mam dwa fajne nabytki, dzięki uprzejmości Kingi i dziewczyn pomierzyłam kilka ciuchów BiuBiu, nad którymi będę się zastanawiać po wypłacie.
      I tylko chciałabym, żebyśmy spotykały się częściej.

Czy wszystkie zguby się odnalazły?

--
      78/108 -> 32H/34GG/36FF
    • smallfemme Re: Wrażenia ze zlotu! :) 13.05.12, 20:25
      a) Najładniejsza rzecz, którą dziś widziałam:
      buty - Kasicy! Rewelacja! :)
      stanik - Comexim na Marisce :)
      biżuteria - mój ptaszek-wielorybek :)
      ubranie - maxi dress od Kingi! Chociaż wciąż nie wiem jaki rozmiar powinnam wziąć...

b) Najbardziej się cieszę, że poznałam na żywo... i c) Najbardziej zaskoczyło mnie spotkanie na żywo... ;)
      Panowie Mężowie ;) Kry0 - jeszcze raz powtórzę - wyglądałaś prześlicznie, cudna sukienka, cudne buty. I pozdrów siostry - też wyglądały pięknie :)

Trochę więcej spróbuję napisać rano, jeśli ruszy internet....
      Beniutka - mam Twojego SA!
      • beniutka_bo SA 13.05.12, 21:43
        Dzięki,przypomniałam sobie o nim w połowie drogi do domu;/
        Oddaj go komuś i tyle, bo jakoś biedak nie może znaleźć sobie nowego domu.
        --
        rosnę? 60GG->60H->65G->65GG-> <boisie>

Jak tu nie lubić sieciówek? -> Ja nie mam za dużego biustu ,tylko za mały zadek i zbyt płaski brzuch :)
    • bra-dreamerka Re: Wrażenia ze zlotu! :) 13.05.12, 20:58
      Przede wszystkim, wielkie gratulacje dla agafki za organizację.
      Ogólnie i szczegółowo- poprostu było wspaniale. Dla tych, które nie dotarły; był kącik z jedzeniem, był kącik z miejscem do zrobienia ciepłego picia, kącik z biustonoszami do sprzedania. No i byłyście WY- Wspaniałe dziewczyny- uśmiechnięte i radosne- super. To była moja pierwsza wizyta na zlocie i bardzo mi się podobało; przyglądałam się Wam i stwierdziłam, że chyba rzeczywiście za rzadko są takie spotkania.
      Przyznaję, że sukienka maxi biubiowa jest super( i na pewno będzie niebieska w dreams'ach), ale buty kasicy też święciły triumf :)
      Aha, mam pytanie do autorki= producentki ciasteczek z kruchego ciasta z serem pleśniowym- jak się to robi!!!!- proszę o przepis- były boskie, mniam.....
      Mam nadzieje, że do szybkiego zobaczenia na następnym zlocie
      • genepi Re: Wrażenia ze zlotu! :) 13.05.12, 21:52
        To ja byłam sprawcą ciasteczek, przyznaję się i przepis przesyłam na priva.

Najmocniejsze wrażenie ze zlotu: chwilę po przybyciu Kingi zaroiło się od kobiet w kolorowych długich sukniach - prawdziwy atak druhen.
        Najprzyjemniejszy zakup: gorset panache confetti za dwie dyszki.
        Najfajniejsza sprawa: spotkanie "sióstr w rozmiarze" :-)
        Największe zdziwienie: jak mocno tkwią w nas przekonania co do tego w czym nam dobrze, nawet jeśli cała sala obiektywnych kobiet z uporem maniaka twierdzi inaczej.

A w ogóle: sprawnej Organizatorce - chwała!
        • smallfemme Re: Wrażenia ze zlotu! :) 13.05.12, 21:59
          To brzmi trochę jak ja i moja zieloniutka bluzka... Wiem, wiem, wyglądam w niej jak śmierć ;) Ale już wiem z czym ją zestawię i będzie ekstra! ;) Mam spódnicę, do której idealnie pasuje i która tylko czekała, żeby taka bluzka się pojawiła. Mocno niebieskie mi się na razie przejadły, ale czerwoną kupię na pewno, po prostu nie rzuciła mi się w oczy w sklepie i jej nie zamówiłam (niestety).
        • akna ciasteczka 13.05.12, 22:05
          eee na priv? czy to jakiś tajemny przepis? :))) Nie było mnie na zlocie, ale chętnie się zapoznam z nim.
          --
          Idealnego stanika nie znalazłam, za to noszę super kobiece ciuchy z BiuBiu.pl
          65h/hh biubiu 38B/BB lub 38BB
            • genepi Re: ciasteczka 13.05.12, 22:14
              No już, nie krzyczcie, już podaję:

To były ciastka na francuskim cieście.
              Są dwie drogi przygotowania.

Pierwsza dostępna wszystkim jest taka, że robimy ciasto francuskiej wg jakiegoś bardzo skomplikowanego i czasochłonnego przepisu z zasobów kuchni francuskiej (źródłem może być książka Julii Child "Mastering the Art of French Cooking" - najlepiej we francuskim przekładzie).

Druga droga jest zarezerwowana ekskluzywnie dla zapracowanych, zabieganych lub/oraz matek dzieciom:
              trzeba kupić mrożone ciasto francuskie w rolce i rozmrozić - to jest najtrudniejsza część przepisu.
              Potem wystarczy rozwałkować, nałożyć na ciasto ser pleśniowy (typu lazur, z niebieską pleśnią) i przykryć warstwą ciasta.
              Przyklepać.
              Pokroić na kwadraty.
              Posmarować rozbełtanym jajkiem. Posypać ziołami pasującymi z nazwy czyli prowansalskimi.

Ten ser który z boku z ciastek wypełza trzeba traktowac jak objawienie i najpysznejszą część.
    • heliamphora Re: Wrażenia ze zlotu! :) 13.05.12, 21:00
      Najładniejsza rzecz: buty Kasicy, lakiery Izy, korale i stanik comeximowy Mariski, pierwszy raz widziane na żywo Pawie Oka i Atrament, jakiś lekko pomarańczowy stanik Masquerade, prototyp zielonej sukienki Biubiu.

Na żywo wszyscy mnie ucieszyli, a zaskoczyło spotkanie Kasi.winnej, której z Lobby nie kojarzyłam, a którą poznałam kiedyś na forum perfumowym. Inaczej - na podstawie jej własnych opisów - wyobrażałam sobie Daslicht ;)

Najlepsze rzeczy, które jadłam: sałatka pikantna z makaronem, chleb domowy z pomidorami, pasta z suszonych pomidorów, piernik długowieczny, ciemne ciasto z bakaliami, gdzie więcej było bakalii, niż ciasta. I pasztet z soczewicy? cieciorki? Dziewczyny, przyznać się, czyje to dzieła i dawajcie przepisy :)
    • beniutka_bo Kwiatki dla Agatki 13.05.12, 21:35
      Za całą logistykę:)

Było świetnie.
      Jak już powiedziałam,-aż dziwnie być w takim gronie kobiet, które mają do siebie tyle dystansu,tak szczerze i taktownie wyrażają swoje zdanie.
      Kry0 jest niezwykle ciepłą osobą, Madziorecka nie poznałam- jakoś pół kobiety gdzieś zniknęło, z Genepi świetnie się plotkowało:)
      --

Jak tu nie lubić sieciówek? -> Ja nie mam za dużego biustu ,tylko za mały zadek i zbyt płaski brzuch :)
    • smallfemme Podziękowania 13.05.12, 21:38
      Agafce - za organizację!
      Obecnym - za przybycie :)
      A w szczególności:
      - Marisce - która pozbawiła mnie jednego stanika i jednej bluzki! ;)
      - Daslischt - dzięki której mam jeden stanik więcej (ostatecznie wróciłam w nim do domu :) )
      - i tym, które pomogły wybrać lepszego Effuniaka :)
      - 987Ani i Beniutce - za wszystkie rady i podpowiedzi!
      - Adamantii, Clarisse i Genepi - za rzeczy do przymiarki i czujne oko!
      - Kindze - za przywiezienie tych wszystkich fajnych ubrań - obiecuję, czerwoną bluzkę też kupię! ;)
      - Agacie272 - za zamówienie tylu ubrań! ;)
      - Irena.earl - beziki pycha!
      - Kry0 - kanapki pycha, mąż przystojny ;)
      - Jul-ce - za to, że do akademika wróciłam z ptaszkiem!
      - twórczyni ciasta z kruszonką - wzięłam kawałek, facet uszczęśliwiony :)
      i wszystkim, których nie jestem w stanie wymienić z nicka - przepraszam! - za świetną atmosferę, pyszne jedzenie i możliwość spotkania się w takim gronie :)
    • madzioreck Kto robił te takie ciastka??? 13.05.12, 22:55
      Hm, no to tak: Adamantia w czerwieniach i niebieskościach :) I akj77 w tej różowej kiecce z fiszbinami :)
      Jak zwykle było cudnie, kupiłam sobie biubluzkę, najadłam się pyszności (serowe ciastka Genepi genialne, sałatka Clarisse też). Zawinęłam do domu parę różnych ciastek - mąż zachwycony muffinami, a ja odpadłam przy takich małych ciasteczkach, okrągłe, bez ziaren - takie kleiste w gryzieniu - już któryś raz trafiam na takie ciacha, są pyszne, ale nie mam pojęcia, jak się je robi... poproooszę przepis :)

• akj77 Re: Kto robił te takie ciastka??? 13.05.12, 23:08
        madzioreck napisała:

> Hm, no to tak: Adamantia w czerwieniach i niebieskościach :) I akj77 w tej różo
        > wej kiecce z fiszbinami :)

Kiecka dostała fokę aprobaty (seal of approval) w domu :))) Może wrzucę do galerii zdjęcie, a przy okazji, żeby nie było offtopowo, obfocę się w straplessie.

> Jak zwykle było cudnie, kupiłam sobie biubluzkę, najadłam się pyszności (serow
        > e ciastka Genepi genialne, sałatka Clarisse też). Zawinęłam do domu parę różnyc
        > h ciastek - mąż zachwycony muffinami, a ja odpadłam przy takich małych ciastecz
        > kach, okrągłe, bez ziaren - takie kleiste w gryzieniu - już któryś raz trafiam
        > na takie ciacha, są pyszne, ale nie mam pojęcia, jak się je robi... poproooszę
        > przepis :)

Tak tak, te kleiste ciastka, ja też bym chciała wiedzieć, co to!

Całe jedzenie było pyszne.

--
        78/108 -> 32H/34GG/36FF
        • kasia.winna Re: Kto robił te takie ciastka??? 14.05.12, 15:08
          Dygam wdzięcznie wszystkim za świetne spotkanie, a szczególnie Agafce za organizację.

Jam wach chodzi o takie ciastka żółte w środku, przu których przez chwilę była karteczka z informacją, że mają w sobie wiórki kokosowe i mąkę kukurydziana, to mnie tez ntenteresuje przepis. Jak nie libie kokosowych trocin taj zeżarłam ich z 5.
          • brykanty Re: Kto robił te takie ciastka??? 16.05.12, 01:07
            Takie?
            lobbygotuje.blox.pl/2012/02/Ciasteczka-z-kleiku-ryzowego-bezglutenowe.html
            Dałam jakoś za dużo cukru, więc żeby złagodzić ulepkowatość, oprócz kleiku ryżowego Gerbera dosypałam pół paczki kleiku kukurydzianego Nestle. Kaszki mają absurdalną cenę ok. 10 zł za paczkę, kleiki opłacają się bardziej, efekt ten sam. Wiórków kokosowych co najmniej ze 4 czubate łyżki. Masło wg obecnych standardów, czyli 200 g.
            Sezamu nie lubię, więc nie dodaję.
            --
            Koty. Koty są miłe. http://s20.rimg.info/01fe8cb72a88d3f5ba169167f4508334.gif
    • agafka88 Dzięki dziewczyny! 13.05.12, 23:38
      Dziękuję za zlot, było super! :-)

Ja w sumie nie wiem, co robiłam przez tyle godzin!

Dziękuję, że byłyście i dziękuję Izie za pomalowanie paznokci.

Następnym razem trzeba pomyśleć nad jakąś zbiorową integracją. Widziałam kilka nowych twarzy i mam nadzieję, że czułyście się dobrze. Pamiętajcie, każda z nas kiedyś była "tą nową", a lobbystki to cudowne kobiety :)

Mam scyzoryk bra-dreamerki i jakies kosmetyki genepi.

Czy byłybyście zainteresowane cyklicznymi spotkaniami np. raz na dwa miesiące?

Następnym razem to samo miejsce powinnyśmy dostac w baaardzo promocyjnej cenie. Wiadomo, nie jest idealne, ale jeżeli macie jakieś pomysły na inne tanie miejsca jestem otwarta na propozycje:)
      • zazulla Re: Dzięki dziewczyny! 13.05.12, 23:41
        agafka88 napisała:

> Czy byłybyście zainteresowane cyklicznymi spotkaniami np. raz na dwa miesiące?

Tak :)

--
        moderatorka LB
        82/116 (125) -> 32JJ/34J Mai Blossom (Bravissimo), 34HH Cleo Chloe
        Dołącz do fanów Lobby na facebooku! :)
      • mniickhiateal Re: Dzięki dziewczyny! 14.05.12, 03:22
        agafka88 napisała:

> Czy byłybyście zainteresowane cyklicznymi spotkaniami np. raz na dwa miesiące?

Taaak! By było cudownie, na pewno bym kiedyś też dała radę dotrzeć do stolicy i ogólnie chętnym do przyjechania dziewczynom któryś termin zawsze miałby szansę spasować.
      • jolunia01 Re: Dzięki dziewczyny! 14.05.12, 13:22
        agafka88 napisała:
        ...

O, tak. Kiedyś na pewno trafię na "swój" termin. W lipcu np. albo w pierwszej połowie sierpnia?
        Szkoda, że nie mogłam przyjechać. Tylko raz byłam na zlocie i ciągle marzę o następnych.

-- O, to ja - taka mądra jestem?!
      • madzi1 Re: Dzięki dziewczyny! 16.05.12, 16:43

Pewnie, że tak. Większe prawdopodobieństwo, że na któreś ze spotkań udało by mi się dotrzeć :)
    • kasica_k Re: Wrażenia ze zlotu! :) 14.05.12, 01:56
      Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za miło spędzony czas - żałuję, że tak mało go było, bo dotarłam doopieroo 2h przed zakończeniem :) Dzięki Wam na trochę zapomniałam o bolesnym wydarzeniu z poranka, czyli o stracie jednego z moich domowych zwierzaków, Wasza obecność podniosła mnie na duchu i bardzo się cieszę, że się zdecydowałam przyjść. Polecam więc zloty jako terapię na smutki tego świata :) Przejdźmy zatem do szczegółów (butters77 - świetny kwestionariusz, tylko czemu Cię nie było, hmm? Praca, też coś... ;):

a) czerwona sukienka izas55, stanik Comeximu, w którym przyszła the_mariska (Comexim stanowczo wymaga ponownego zbadania na łamach :), malachitowe korale the_mariski, cała kolorystyka the_mariski :), wiśniowa spódnica jul-kii, fuksja sukienki agafki88, lakier Nubar Indigo Illusion, buteleczki "gorsetowych" lakierów Nfu Oh kryptonim Foch :), torba Hobo izas55 (nieustająco), dwie piękne kobiety w Zanzibarach :)

b) kry0, choć chyba się już kiedyś widziałyśmy, ale strasznie się było miło spotkać i pogadać o butach :)

c) madziorcka już widziałam w "nowej wersji" ale mimo to nigdy chyba nie przestanie mnie zaskakiwać :) daslicht - zgrabna wiotka istota, którą pamiętam narzekającą na siebie, mam nadzieję, że jej dawno przeszło :)

la_parisienne BiuBiu dziękuję za interesującą dyskusję o kształtach brzuchów, twórczyniom pycha sałatek, chleba i ciasteczek za pokrzepienie ciała, bo duch duchem, ale brzuch też się liczy, bra_dreamerce za pozytywną obecność i plotki z branży, akj77 za przymierzanie moich staników (nudziłyby się biedactwa gdyby nie ona :), agafce88 za ultra sprawną organizację i humor jak zwykle, i tak dalej, i tak dalej :) Podsumowując - zloty Lobbystek mają jedną wadę: są za rzadko!

--
      Stanikomania!
      Stanikomaniaczki na Facebooku
    • la_parisienne.biubiu Re: Wrażenia ze zlotu! :) 14.05.12, 09:02
      Dziękuję Wam wszystkim za ciepłą atmosferę, szkoda, że tak późno przyjechałam i że jak zabawa się zrobiła najfajniejsza, to trzeba było iść.

Dla mnie największym szokiem poznawczym była Daslicht - piękna dziewczyna, o alabastrowej cerze, delikatnych rysach, pięknych czarnych włosach i oczach jak marzenie.
      Dużo już oczu w życiu widziałam, ale takich pięknych - nigdy!

-------------
      nie dopina Ci się?
        • beniutka_bo Re: Wrażenia ze zlotu! :) 14.05.12, 16:20
          To ja Ci jeszcze dorzucę,że masz cerę Królewny śnieżki, w pełni pozytywnego sensu tego porównania (jakby były wątpliwości) :)
          Pozazdrościć :)
          --

• daslicht Re: Wrażenia ze zlotu! :) 14.05.12, 16:37
            Z tego ja też jestem zadowolona. Ponad 8 miesięcy kuracji izotretynoiną plus podkład EDM (dla zainteresowanych: Olive, Sweet Almond, matte) dały niezły efekt :)

--
            77/105 (70HH)
            Too big, too small, size does matter after all...
            It's dead, Jim
    • clarisse Re: Wrażenia ze zlotu! :) 14.05.12, 09:38
      a) wszystkie prototypowe sukienki BiuBiu, znaczy ta zielona, ta różowa i te trzy maxi :)))
      b) ...tyle osób, których nicków nie znam :)) serio dziewczyny, potrzebne są wyraźniejsze identyfikatory albo gdzie indziej je musimy nosić, bo z nowych dla mnie forumek zapamiętałam tylko Genepi, Akj, Monikę z Dopasowanej i smallfemme... oraz CAŁE MNÓSTWO MIŁYCH OSÓB, których nie kojarzę z żadnym nickiem :)
      c) Nie bedę oryginalna, oczywiście zaskoczyło mnie spotkanie madziorka ;) I oczy jakiejś miłej forumki, której nicka nie znam, ale które były niesamowite :D

Agafko, czapki z głów i następnym razem postaram się więcej pomóc przy organizacji, bo miałam trochę wyrzutów sumienia. Oczywiście mam nadzieję, że ten następny raz nie będzie za kilka lat ;)
      --
      Clarisse
      BiuBiu: 42 BBB
      Effuniak: 75JJ i okolice
      UK: 70JJ/70K/75HH ...chyba :)
      • smallfemme identyfikatory 14.05.12, 10:15
        Gdzieś, kiedyś padła sugestia o nickach na biuście ;) Proponuję ewentualnie okolice pod biustem, obok pępka, nie trzeba będzie zmywać przed wyjściem na ulicę ;)
        • clarisse Re: identyfikatory 14.05.12, 14:31
          Hehe, pomyślałam raczej o plakietkach gdzieś na czole, żeby były widoczne niezależnie od aktualnie przymierzanego stanika i ubrania ;)
          --
          Clarisse
          i jej bombastyczny biust
    • izas55 Re: Wrażenia ze zlotu! :) 14.05.12, 09:39
      Było super, po wyjściu zdziwiłam się, że minęło tyle godzin. Bo przecież byłyśmy tam tylko chwilkę. Ubawiłam się pysznie, myślę, że sama dałam dużo powodów do rozrywki innym. Zwłaszcza w pewnej sukience założonej w wersji "fartuch sprzątaczki", która wzbudziła histeryczne reakcje.
      Ja jestem zdecydowanie za wersją cykliczną

• clarisse Zgubiono - znaleziono 14.05.12, 09:40
      Ponieważ jeszcze pod koniec zlotu okazało się, że w chaosie wyjściowym kilka Forumek nie mogło czegoś znaleźć, zakładam ten wątek - wpiszcie proszę, co kto zgubił i co kto znalazł :)

P.S. Pani Dorotko, nie widziałam scyzoryka :(
      --
      Clarisse
      ~ kielicho-lizako-jabłko ~
        • clarisse Re: Zgubiono - znaleziono 14.05.12, 09:57
          Hihi no tak, to fakt :) Nie czytałam wszystkiego przytomnie.
          Ale to zdaje się nie wszystko, czego nie znaleziono :)
          --
          Clarisse
          BiuBiu: 42 BBB
          Effuniak: 75JJ i okolice
          UK: 70JJ/70K/75HH ...chyba :)
          • balbina11 Re: Zgubiono - znaleziono 14.05.12, 17:49
            Zapomniałam mojego "wyjazdowego" noża - czarny uchwyt, ząbkowany, leżał przy pasztecie :-( Byłabym wdzięczna za jego odzyskanie.
            Cykliczne spotkania - jestem za wszystkimi czterema łapkami.
            Kingo - sukienka maxi - boska. Muszę ją mieć.
            To nie mój pierwszy zlot i jak zwykle jestem zachwycona towarzystwem, forumki to fantastyczne kobiety. Gadało się o psach, pływaniu na łódce, dzieciach, czyli - jak zwykle o wszystkim. Zrobiłam zdjęcia stołu z przekąskami. Niezła wyżerka.
            --
            Emocje - źle, brak emocji - jeszcze gorzej. Poszukująca złotego środka ...
    • daslicht Re: Wrażenia ze zlotu! :) 14.05.12, 15:28
      1. Nowe ciuchy BiuBiu, a także niebieska sukienka ze starej kolekcji. Cieszę się, że będą jeszcze Montparnasse i Toscana w moim rozmiarze. Fajny był stanik Comeximu, który miała Mariska.

2. Cieszę się, że poznałam na żywo Irenę, z którą czatowałam przez internet, ale jeszcze nie spotkałam osobiście. Fajnie było spotkać Kingę, a także inne forumki, z którymi nie rozmawiałam, ale są aktywne na forum. Sporo ich w grupie warszawskiej.

3. Ojej, Kasica ma czarne włosy! A Kinga ma bardzo jasne, a ja wyobrażałam sobie, że ma raczej ciemne.

--
      77/105 (70HH)
      Too big, too small, size does matter after all...
      It's dead, Jim
      • irenaearl Re: Wrażenia ze zlotu! :) 15.05.12, 13:44
        1. Staniki i ubrania - kupiłam zielone kocio 40 BB/BBB od Daslicht, leży świetnie i kolor też mój, jestem zadowolona. Niestety ze stanikami nie miałam podobnego szczęścia, a szkoda, bo poluję na strój kąpielowy.

2. Spotkanie - miłe, akceptujące towarzystwo, więc szybko się odkrępowałam:) Była to okazja do spotkania osób, z którymi znamy się spoza lobby, poznałam też osobiscie Daslicht, z którą znamy się internetowo. No i pyszne żarcie, mniam, jedyny w swoim rodzaju catering DIY. Do tego Balbina11 poleciła mi dwie fajne knajpy na Mazurach. Zaś Darchangel, kiedy zapytała, jaki ma typ figury, zdjęła biały sweterek i pokazała się w PolkaDot, usłyszała od zebranych "łał!" - że jest to typ figury "łał!" - i to był bardzo miły moment.

3. Najlepsze, czyli afterparty:))) w towarzystwie Nientepaury, Agaty272, Daslicht i przy duchowym udziale Heliamphory.

Dzięki dziewczyny, podobało mi się.
    • maggianna Re: Wrażenia ze zlotu! :) 14.05.12, 18:06
      Bardzo sie ciesze ze w koncu udalo mi sie poznac wiecej stanikomaniaczek, dawno tak milo nie spedzilam popoludnia.

Wielkie brawa dla Agrafki za organizacje!

Dzieki zlotowi powiekszyla sie moja lista potrzeb zakupowych - niezbedne mi sa kolejne lakiery (zly wplyw Izy), chcialabym buty jak Kasica, potrzebuje kolejnego Effuniaka i szmizjerke od Kingi!
    • kry0 Re: Wrażenia ze zlotu! :) 21.05.12, 20:22
      Trochę poźno się wpisuję, ale po wiadomym wydarzeniu trudno wrócić do codzienności.
      Bardzo się cieszę, że mogłam was spotkać. I bardzo chciałabym, żeby spotkania były częściej, nawet jeśli w podgrupach :-) choćby na piwie.
      Na nastepny zlot na pewno znów zrobię kanapki, głównie dlatego, że ciast nie wykonuje w ogóle, żebyśmy z mężem nie musieli ich zjadać. Z czego wynika, że kompletnie wyszłam z wprawy i nie będę konkurować z tym co wy przyniosłyście :-)
      Dzięki też za opinie o sukienkach biubiu na mnie. I za komplementy dla mnie i męża. Jeszcze nigdy nie czuliśmy sie tak młodzi i piękni :-)

• butters77 Re: Wrażenia ze zlotu! :) 01.06.12, 00:23
        > I za komplementy dla mnie i męża.
        > Jeszcze nigdy nie czuliśmy sie tak młodzi i piękni :-)

Choć nie byłam na zlocie, to na widok Twojego postu uśmiechnęłam się do monitora :-))) Pozdrawiam!
    • darchangel Re: Wrażenia ze zlotu! :) 21.05.12, 22:51
      Też późno, ale się wpiszę. Było miło i fajnie :) I smacznie ;) Pomysł spotkań co 2 miesiące jak najbardziej popieram, chętnie się spotkam z Wami jeszcze raz (lub w ogóle się spotkam, bo na pewno będzie ktoś, kogo tym razem nie było :)). I dziękuję za miłe komplementy. :)

Jeśli chodzi o kategorie zaproponowane przez Butters, to:
      a) lakiery Izy <3 i buty Balbiny - też takie chcę! ;) Poza tym zielona letnia sukienka Biubiu.
      b) w ogóle się cieszę, że spotkałam Was na żywo
      c) Clarisse - myślałam, że jesteś wyższa, a okazałaś się takim maleństwem... :)
      i dodałabym jeszcze kategorię d) - najpyszniejsze jedzenie ;) Tutaj mam kilka typów: chleb, ten taki okrągły bochenek - super! Zostałam też fanką ciasteczek z serem pleśniowym i sałatki z makaronem. A, jeszcze były dobre ciasteczka ryżowe i takie z ziarnami, płatkami owsianymi, takie niesuche, co mnie zaskoczyło, i bardzo się spodobało :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka