Dodaj do ulubionych

miękki, na lato, koronkowy, cielisty 70F -gdzie?

27.05.12, 07:13
będę wdzięczna za sugestie.
patrzylam na finezje i magnolie, jednak nie do konca mi sie podobaja. choc w ostatecznosci i te zmierze.
moze macie jakies inne typy?
biustonosz miekki, lekki, na lato, cielisty, bezowy, pudrowy roz, moze byc jasna brzoskwinia, na moje 70-75 F?
--
Smoczyca, Smok i Smoczek - dziennik pary starającej się o Smoka
Edytor zaawansowany
  • mszn 27.05.12, 08:40
    Może w Avocado coś znajdziesz? Mają przepiękne cielaki, chociaż nie podejrzewałabym ich o nadawanie się pod co cieńsze bluzki - no ale tak to już jest z koronkami. Jest Creole - oprócz tego beżu jest jeszcze jasna kawa z mlekiem. Szarlotka, ponoć zapierająca dech. Jeszcze beżowa Nina, Kyoto, i kremowa Camelia.

W zeszłym roku kupiłam Magnolię, też nie byłam do niej na początku przekonana, ale koniecznie chciałam mieć jasnego miękkusa. Na żywo stanik zyskuje sporo, żałuję teraz, że jest w tym roku przymały. Kolor obwodu jest dość nietypowy - są dni, kiedy myślę, że to bardzo ładny łosoś, a są takie, kiedy wydaje mi się, że róż majtek i koszul nocnych z bazaru, które swego czasu usiłowała sprezentować mi babcia.

--
    logiczka.blogspot.com
  • ptasia 27.05.12, 12:45
    jeśli nie musi być strasznie nisko zabudowany, to może Andorra Panache się nada? Jest wersja jasnobeżowa. Jest też Ewa Bień, jeśli jesteś w stanie przeżyć ich obwody.
    --
    Coś niecoś Ptasi
  • illuzja 27.05.12, 18:35
    Ja jestem bardzo zadowolona z cielakowości Panache Harmony, z tym że on nie spełnia kryterium "koronkowy" no i nie wiem jak z dostępnością rozmiaru (w Bradei jest w fajnej cenie, ale 70F nie ma, może mogą domówić?)
  • sandrasj 29.05.12, 14:07
    o taki www.biel.com.pl/klik/KlikFiles/sklep/zdjecia/klikfoto_shop_95dadb0.jpg

Freya Faye

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka