Dodaj do ulubionych

biustonosz zmniejszajacy biust

31.05.12, 06:04
Pilnie potrzebuje biustonosz który zmniejszy,spłaszczy biust.Ale jednocześnie będzie dobrze trzymał.Czy jest cos takiego na rynku?Nie chodzi mi o minimizery kttóre tylko optycznie zmniejszają biust.Nie chce tez sie wciskać w za mały rozmiar.Mam dosc swojego biustu a muszę mieć taki stanik który mi go choć troche spłaszczy i sprawi ze nie będzie skakał.Bardzo proszę o pomoc.Noszę rozmiar 75 E
Edytor zaawansowany
  • 31.05.12, 06:35
    Shock Absorber Level 4 ? :D
    Do czego Ci ten biustonosz na co dzień czy do uprawiania sportu? Byłaś w wątku rozmiarowym i zweryfikowałaś ten rozmiar? To rozmiar brytyjski czy polski?
    forum.gazeta.pl/forum/w,32203,132535910,132535910,JAKI_POWINNAM_NOSIC_ROZMIAR_STANIKA_50.html
    Bo wg mnie balkonetka ze stabilnym obwodem w takim rozmiarze (nie aż tak dużym) to powinna spokojnie wystarczać jeżeli chodzi o podtrzymanie :)
  • 31.05.12, 06:40
    mnie temat za bardzo nie dotyczy, nigdy nie chciałam mieć spłaszczonego biustu, więc zbyt wielu takich staników nie znam. ale spłaszczającym stanikiem jest moim zdaniem Panache Rhea ;)

a czy Twoje 75e to rozmiar kontynentalny czy brytyjski, i czy aby na pewno dobrze dobrany? :>
  • 31.05.12, 07:11
    Rozmiar dobrany mam dobrze.75 E czy inaczej 34E .Chodzi mi o biustonosz do tańca.Czyli nie podskakuje i spłaszcza ,zmniejsza.Od razu powiem ze sportowe biustonosze nie zdaja egzaminu gdyż biust w nich lata na wszystkie strony.
  • 31.05.12, 07:44
    Polecam Panache Tango, mój biust w nim wygląda na odrobinę mniejszy, a stanik trzyma najgenialniej ze wszystkich - sprawdził się w róznych sportach i w najdzikszych tańcach :)
  • 31.05.12, 07:56
    A testowałaś Panache sport ? W przeciwieństwie do shocka ma on fiszbiny więc powinien jeszcze lepiej unieruchomić biust. Nie za bardzo rozumiem tego "latania na wszystkie strony" w biustonoszach sportowych - skoro właśnie ich zadaniem jest to czego oczekujesz od biustonosza :) Jakie testowałaś, że aż tak kiepsko trzymały? Ja mam shocka i trzyma dobrze podczas biegania, rozmiar 70F więc podobne okolice.

Proponuję w takim razie wybrać się do sklepu i pomierzyć jakieś balkonetki, bo każdy biust jest inny :) Zrób w przymierzalni parę podskoków i wygibasów - ocenisz jak się sprawdza.
  • 31.05.12, 11:46
    > Od razu powiem ze sportowe biusto
    > nosze nie zdaja egzaminu gdyż biust w nich lata na wszystkie strony.

Coś mi się wydaje, że mówisz o takich topach wkładanych przez głowę, dostępnych w rozmiarach typu S, M, L itd. Wiele firm nazywa je biustonoszami sportowymi, np Nike:
    www.run4fun.pl/nike-pro-training-bra-p-1168.html?cPath=213_215
    www.run4fun.pl/mesh-convertible-bra-p-1113.html?cPath=213_215
    ale one nie mają nic wspólnego z dobrym podtrzymaniem, które dają prawdziwe biustonosze sportowe, które możesz kupić w rozmiarówce takiej, jak zwykłą bieliznę:
    www.sochic.pl/ps/psport.html
    www.shockabsorber.co.uk/
  • 31.05.12, 12:20
    dwamelony napisała:

> Rozmiar dobrany mam dobrze.75 E czy inaczej 34E .Chodzi mi o biustonosz do tańc
    > a.Czyli nie podskakuje i spłaszcza ,zmniejsza.Od razu powiem ze sportowe biusto

Jeżeli w sportowych biustonoszach biust lata na wszystkie strony, to oznacza to, że albo masz zły rozmiar (a mówisz, że nie), albo próbowałaś biustonoszy sportowych dostępnych w sieciówkach. Polecam wyżej wspomniany Shock Absorber (przymurowuje biust do klatki piersiowej) lub Panache Sport. Obydwa wyżej wymienione staniki mają rozmiarówkę jak normalne biustonosze, czyli obwód+miseczka, a nie s, m, l.

Nic bardziej nie przymuruje biustu do klatki piersiowej niż dobrze dobrany stanik sportowy.
  • 31.05.12, 12:27
    dwamelony napisała:

> Rozmiar dobrany mam dobrze.75 E czy inaczej 34E .Chodzi mi o biustonosz do tańc
    > a.Czyli nie podskakuje i spłaszcza ,zmniejsza.Od razu powiem ze sportowe biusto

Trochę mi się wierzyć nie chce, że biust w dobrze dobranym staniku w relatywnie małym rozmiarze 34E lata podczas tańca. Sama mam minimalnie mniejsze brytyjskie 32E i tańczę taniec orientalny, który polega na wielu ruchach klatki piersiowej, wstrząsach i drżeniach. Nawet w staniku dziennym problemu latania nie mam, nie mówiąc o Schocku Absorberze (Max Sports Bra Top Level 4, model B4490 rozmiar 75DD), w którym biust jest po prostu przymurowany i tak jak chcesz zmniejszony i spłaszczony. Z tego powodu zresztą niechętnie noszę go do tańca, bo psuje wizualny efekt. ;-)
    Więc albo masz jednak źle dopasowany rozmiar (skąd wiesz, że nosisz dobry?), albo mierzyłaś staniki, które raczej nie zaliczają się do sportowych.
  • 31.05.12, 14:25
    A może chodzi Ci o Taki efekt?

--
    Mam raczej niewielki biust, ale na szczęście równoważy go duża pupa ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.