Dodaj do ulubionych

Cielisty biustonosz...

17.09.12, 14:54
Witam.
Poszukuję cielistego biustonosza (bo z perełki wyrastam i do rozmiaru na pewno nie wrócę przez najbliższe 7-12 miesięcy). No i sobie szukam i delikatna lipa, bo chciałam się zmieścić w 80-100 zł, a widzę, że nie ma szans (mam na myśli nówkę). Chyba że jest szansa? Co Wy na to? Pomocy! Rozmiar effu: 80ff (ale teraz 85ff i rośnie), comexim 85g (mierzenie z piątku), bryt. 38(85) F. Najlepiej delikatnie usztywniany i żeby miał delikatne wnętrze :D, bo hormony sprawiają, że jestem mega wrażliwa. I żeby nie rżnął pach.
Edytor zaawansowany
  • madzioreck 17.09.12, 15:10
    Możliwe, ze przy obecnym effuniakowym 85FF/comeximowym 85G zmieścisz się w Kamelię 80G z Dalii - jest gładka, usztywniana miękką pianką i miski wyłożone od środka bawełną, bardzo przyjemna w noszeniu.
  • juisy 17.09.12, 15:16
    Dalii nigdy nie nosiłam. Obejrzałam sobie tą kamelię i nie podobają mi się te paski. Ale znalazłam dalię satine big - w opisie jest podane, że krój kamelii. Jest gładki. Szkoda, że w okolicy nie mam żadnego sklepu z prawdziwego zdarzenia, bo chętnie zobaczyłabym ten biustonosz na żywo. Rozważę jego zakup, bo wydaje mi się ok.
  • roza_am 17.09.12, 15:24
    Ale Dalie są dostępne nie tylko w sklepach z prawdziwego zdarzenia. Sprawdź na ichniej mapce, czy nie masz jakiegoś sklepu w okolicy. Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale ja w swoim mieście mam możliwość sprowadzenia na zamówienie brakujących rozmiarów, przynajmniej z bazowej kolekcji.

Skoro to ma być wygodniczek, to może Change? Tylko niespecjalnie widzę na stronie intymnej jakieś cielaki.

--
    Gdzie kupić porządny stanik
    stanikowamapa.prv.pl
    Pomoc do mapy mile widziana :)
  • juisy 17.09.12, 15:37
    Mieszkam w takiej dziurze, że do najbliższego sklepu z ichniejszą bielizną mam 40 km...Tutaj króluje chińczyk i rumun ze straganu... Długo przekonywałam swoją teściową, że warto mieć dobry stanik, a nie szmatkę. I przekonałam ją biustonoszem wonderbra, który dla mnie był okrutny, beznadziejny i straszny (jedna z porażek zakupowych) a na niej leży jakby się w nim urodziła. Zdejmuje go tylko na pranie :D.
    A czy obwód Dalii jest rozciągliwy? Z tabelki wydaje mi się, że lepiej byłoby wziąć 80h (85g wydaje mi się za duży w obwodzie bo zakres obwodowy podają 85-90)...
    Teraz zastanawiam się, czy kupować już teraz, czy poczekać ze dwa - trzy tygodnie aż mi apetyt wróci (bo w piersiach rosnę, ale ciało chudnie)...
  • madzioreck 17.09.12, 16:19
    Kamelia w paski była w starszych seriach, potem miała wzór podobny do skóry węża (gładki, to się chyba nazywa żakard) - można ewentualnie przedzwonić i dopytać, bo zdaje się, że kamelia wężowa w ogóle nie była fotografowana :)
  • kasiadj07 17.09.12, 16:36
    U Effuniaka są teraz wyprzedaże, spokojnie kupisz stanik do 100zł:)
  • ania.biulandia 17.09.12, 16:47
    To ja tylko dodam, że jeśli chciałabyś sprawdzonego mierzonego Comexima ;) to mam miękką, miłą Laurę 85G na stanie.
    biulandia.pl/product_info.php?products_id=316&manufacturers_id=20&options_id=&rozmiar=
    Można liczyć na zniżkę przy pierwszych zakupach.

--
    Internetowy sklep z bielizną www.biulandia.pl
    Trójmiasto i okolice zapraszam do przymiarek na miejscu!
  • juisy 17.09.12, 17:48
    Dziękuję za propozycję kupna biustonosza z comeximu, ale musi być z usztywnianą miseczką. W miękusach czuję się...nago. sutki sterczą jak anteny i to mnie krępuje.
    Madzioreck - patrzyłam na kamelię na all. i tamże wypatrzyłam satina i mi się bardziej spodobał. z dalii żadnych biustonoszy nigdy na oczy nie widziałam - ale wszystkie swoje uświadomione staniki kupowałam przez neta, więc może warto zaryzykować.
  • satine_bielizna 22.09.12, 20:55
    Kamelia jest śliczna! a próbowałaś półusztywniane? może warto by było spróbować Dalię Olimpię K24? jest półusztywniana, ale od środa wyścielona jest bawełną....nie wiem jak zareagujesz na koronkę, ale dolne usztywnienie sutka zakryje :)
  • juisy 23.09.12, 07:44
    Nie przepadam za pół usztywnianymi - mam niezbyt dobre doświadczenia z czasów przed dopasowaniem, gdy pani sprzedawczyni wciskała mi różne gaie z "koronkami", które skórę drażniły i nie zakrywały brodawek (bo wtedy wygarniałam, chociaż dopasowanie było nędzne). No i skórę mam baaardzo wrażliwą i wszelkich koronek unikam jak ognia. Czekam aż firma przeleje mi wypłatę (a zalegają już dwa tygodnie) i idę na zakupy!
  • agafka88 23.09.12, 17:12
    juisy napisała:

> Nie przepadam za pół usztywnianymi - mam niezbyt dobre doświadczenia z czasów p
    > rzed dopasowaniem, gdy pani sprzedawczyni wciskała mi różne gaie z "koronkami",
    > które skórę drażniły i nie zakrywały brodawek (bo wtedy wygarniałam, chociaż d
    > opasowanie było nędzne). No i skórę mam baaardzo wrażliwą i wszelkich koronek u
    > nikam jak ognia.

Nie zmuszam, ale warto spróbować takich już w dobrym rozmiarze. Ja sama unikałam półusztywninych w przeświadczeniu, że dziobują i ogólnie są be, nawet kilka lat temu mierzyłam Dalię i to nie było to. Teraz poprawili kroje, koronki też maja w większości modeli fajne. Tak samo półusztywniane Avy, jak będziesz miała okazję, to spróbuj.
  • sbarazzina 23.09.12, 17:32
    Comexim ma też usztywniane plunge. Również cieliste, np ten:

www.comexim.pl/plunge/170-basic.html
    ---
    Mam staniki na zbyciu, różne rozmiary:
    tnij.org/staniki01
  • madzioreck 23.09.12, 18:13
    > Madzioreck - patrzyłam na kamelię na all. i tamże wypatrzyłam satina i m
    > i się bardziej spodobał.

Satine i Kamelia różnią się materiałem pokrycia - w kamelii jest bardziej wiotki i częściej daje okrąglejszy kształt, natomiast Satine bigowa lubi zrobić dziobek, pokrywa ją materiał mniej podatny na lekkie odkształcenie przez pierś (choć, oczywiście, nie musi).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka