Dodaj do ulubionych

Plebiscyt na Najlepszego Cielaka :-)

12.07.13, 13:58
Drogie Forumki, jako że lato nastało, najwyższy czas na plebiscyt :)

Planuję właśnie wybory Najlepszego Cielistego Stanika. Temat nieco wbrew mojej naturze, bo wolę kolorki, ale ostatecznie cielaki też muszą mieć swoje pięć minut, zwłaszcza o tej porze roku. Poza tym to jeden z najpopularniejszych typów staników i niewątpliwie bardzo potrzebny.

Jak zwykle, najpierw będę zbierała od Was kandydatury, potem zorganizuję głosowanie oraz, mam nadzieję, konkurs z nagrodami. Proszę o wszelkie sugestie - czy stosować podział rozmiarowy taki jak w Bezramiączkowcu
stanikomania.blox.pl/2012/07/Stanikowi-specjalisci-Najlepszy-Bezramiaczkowiec.html
czy może ograniczyć się do dwóch: do G i G+?
Kategorii nie powinno być zbyt dużo, bo doświadczenie pokazuje, że na mniej popularne kategorie pada za mało głosów i trudno o ciekawy ranking.

--
Stanikomania!
Stanikomaniaczki na Facebooku
Edytor zaawansowany
  • maith 12.07.13, 16:12
    Ołomatko, zrozumiałam dosłownie ;)

--
    Czy kiecki są dla mężczyzn?

Lalki indywidualnie dopasowane
  • lavaenn 12.07.13, 19:23
    D- poproszę.
    Od dobrych trzech miesięcy moje próby znalezienia gładkiego, beszwowego cielaka na 65D/70C spełzają na niczym ;)
  • cantemir 12.07.13, 21:04
    Wiem, ze moze to spowodowac dodatkowe zamieszanie w kategoriach, ale moze byloby warto wprowadzic podzial na miekkie i usztywniane w roznych rozmiarach? Bezowy biustonosz to dla wielu osob bazowka - taki podzial bybby w stanie pokazac preferencje Stanikomaniaczek.
  • pinupgirl_dg 12.07.13, 22:27
    > Wiem, ze moze to spowodowac dodatkowe zamieszanie w kategoriach, ale moze byloby
    > warto wprowadzic podzial na miekkie i usztywniane w roznych rozmiarach? Bezowy
    > biustonosz to dla wielu osob bazowka - taki podzial bybby w stanie pokazac preferencje
    > Stanikomaniaczek.

A to w ogóle byłby fajny pomysł na ankietę, dotyczącą naszych stanikowych gustów i oczekiwań.

--
    Fizia Pończoszanka
  • renulec 14.07.13, 10:38
    Kasico, przydałaby się jednak jeszcze kategoria D-
    --
    Wszystko jest trudne, nim stanie się proste :)
  • kasica_k 17.07.13, 14:54
    Myślę, że rozmiarowo zrobię takie kategorie jak w Straplessie, może tylko wyłączając 85+. Co do miękkich i usztywnianych - myślę, że jeśli będzie dużo głosów w plebiscycie, przedstawię dwa zestawienia: osobne dla sztywnych i miękkich - oraz porównanie liczby głosów, jaka padła osobno na każdy rodzaj :) Co Wy na to?

--
    Stanikomania!
  • pinupgirl_dg 17.07.13, 16:02
    > Co do miękkich i usztywnianych - myślę, że jeśli będzie dużo głosów
    > w plebiscycie, przedstawię dwa zestawienia: osobne dla sztywnych i miękkich - o
    > raz porównanie liczby głosów, jaka padła osobno na każdy rodzaj :) Co Wy na to?

Ja myślałabym o tym nawet jako o zupełnie osobnej ankiecie, co noszą albo co chciałyby nosić stanikomaniaczki. W plebiscycie na cielaka pewnie nie wszyscy będą głosować, ja też nie, bo mój cielak ukochany jest z h&m i raczej się nie załapie ;). Ot, luźny pomysł.

--
    Fizia Pończoszanka
  • kasica_k 23.07.13, 14:07
    ze zbieraniem kandydatur. Zapraszam :)

stanikomania.blox.pl/2013/07/Nudziarze-na-start-Zbieramy-kandydatury.html
    --
    Stanikomania!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się