Dodaj do ulubionych

Gorsenia wiosna/lato 2016

16.02.16, 11:15
css.speimex.com.pl/Gorsenia/wl16.pdf
wreszcie wrzucili nowy katalog. Nadal nic w ciemnym fiolecie, co mnie rozczarowuje, ale znalazłam halfa w kwiatki, halfa z liliowego obicia do kanapy (była Ava z czegoś podobnego ale krój nie ten) i ewentualnie halfa w intensywnym turkusie. No i jest też - tadam - miękki half (tak wygląda), w rozmiarówce ograniczonej, ale nie aż tak ograniczonej jak Gina. Niestety nie jest też tak śliczny jak Gina i jest granatowy, a nie fioletowy (pff!) , ale całkiem ładny.

coś mi się za to kołacze że miała być Xenia i ta druga paseczkówa w jakiś dziwny deseń, a nie widzę.

Przyznaję że chciałam napisać w temacie gorseniowym, ale nie wiedziałam jak to zrobić żeby się nie schował. A chyba od jakiegoś czasu starsze tematy się nie archiwizują, więc nie mam poczucia winy za robienie bałaganu ;)
--
Błyskotki Martvej :)
73/93
Edytor zaawansowany
  • 16.02.16, 19:08
    Dzięki za katalog, gdyby nie Ty, pewnie w życiu bym go nie zobaczyła :)

Na pewno spróbuję, jak wypada ten granatowy miękki half, bo widzę, że się mieszczę :)

--
    Wyprzedaż allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=470059
  • 24.02.16, 20:11
    Piękny ten half! :)

--
    Sprzedam śniegowce Rubber Duck rozmiar 39
  • 17.02.16, 18:50
    No nie ma paseczkowców :( Wielka szkoda, w dodatku Evity ani Xeni nie będą doszywali z tego, co się dopytywałam. Nie rozumiem :(

--
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • 17.02.16, 19:49
    Też jestem zdziwiona, bo wydawało mi się że to popularne modele, na kontri całkiem sporo opinii i przeważają raczej ochy i achy, więc człowiek by pomyślał że sprzedają się dobrze.
    Swoją drogą wkurzyłam się i wycięłam z Xeni jeden paseczek, strasznie mnie wkurzała zjednoczona trójca. Chyba jest lepiej.

--
    Siedzi się, dłubie się :)
    73/93
  • 18.02.16, 15:31
    I martvię się trochę, ktoś mi ostatnio na FB zwrócił uwagę na ceny, ale zbagatelizowałam, bo chodziło o czerwone kusidełkowe coś, to myślałam że droższe z założenia. Wypuścili drugi model i też kosztuje blisko stówę - zaczynają przekraczać moją barierę psychologiczną, kurde ;)

--
    Straszne robaki
    73/93
  • 13.04.16, 21:54
    O nie, niech nie podnoszą cen, bo to moja aktualnie ulubiona marka z cenami przystępnymi, do przeżycia, z Effuniaków już dawno zrezygnowałam :(
  • 14.04.16, 10:19
    W kontri nowe modele są w okolicach 99, a ja jeszcze nigdy nie kupiłam stanika powyżej 90.

--
    Straszne robaki
    73/93
  • 20.02.16, 16:37
    Audrey śliczna, szkoda ,że rozmiarówka kończy się na H, ale jest szansa , że rzutem na taśmę się wcisnę. Shella ,Marine Patty- jakoś te usztywniane balkonetki bardziej mi się wizualnie podobają iż ich odpowiedniki miękusy na drutach, ale że noszę tylko miękusy to pozostaje mi wyrazić żal, że nie ma ich w wersji miękkiej a estetyce balkonetkowej.
  • 19.04.16, 06:09
    Tez jestem zawiedziona, te miekkie leza super zas halfa kuupilam niby ten sa rozmiar i jakis maly mostek nie dolega musza popracowac nad konstrukcja.Kupilam giuliette 75g byl za maly wiec wzielam 80f i okazuje się ze ma identyczna miske tylko obwod ciut wiekszy i wogole jakis otwarty gora za bardzo.Chyba jednak zostane przy miekkich leza super, effuniaki tak podrozaly ze nie ma szans kupic mysle ze pani Ewa straci sporo klientek.
  • 22.05.16, 22:31
    Z nowej kolekcji kupiłam miękką Sheillę 75J i jest absolutnie idealna. Wszystko leży tam gdzie trzeba, pięknie zaokragla, ma nawet ten lekki efekt minimizera, który tak cenię. Na żywo jest ładniejszy niż na zdjęciach, aczkolwiek mam zastrzeżenia ogólnie do designu używanych przez nich wzorów materiałów - też kojarzą mi się z jakimiś obiciami lub zasłonami. Dumam teraz nad zakupem Marine...
  • 24.05.16, 01:30
    Obiciowo-zasłonowe, też często mam to skojarzenie ;-) Podoba mi się jednak Marine, ze względu na kolorek, no i haft jakoś mniej rzucający się w oczy. Ciekawa jestem, jak się prezentuje na żywo. Jak kupisz, daj znać :-)

--
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • 24.05.16, 07:50
    Ja właśnie czekam na Marine :)
    Sheila na żywo jest trochę jaśniejsza niż na fotach, zresztą mam ten problem chyba z wszystkimi Gorseniami. Ta pewnie też będzie jaśniejsza.

--
  • 07.06.16, 18:05
    Masz już Marine? Jak wrażenia? Ja jeszcze się nie zdecydowałam, chwilowo potrzebowałam innego koloru, ale raczej w końcu kupię :)
  • 07.06.16, 20:00
    Marine ma inną konstrukcję, co mnie martvi - dodatkowy poziomy/skośny szew który _chyba_ może trochę domknąć miskę od góry. Jeśli tfu tfu odpukać tak będzie - nie będę sobie mogła sprawić Margo, bo jest oparta o ten nowy krój. Chociaż jak ceny będą tak pełzły w górę to nie wiem czy sobie jej nie będę mogła sprawić ze względu na węża w kieszeni, pal sześć jak będzie leżała, ma być we wrześniu a we wrześniu się kończy sezon na biżuterię :/

--
    Błyskotki Martvej :)
    73/93
  • 07.06.16, 20:25
    Tak, mam :) Moim zdaniem konstrukcja miękusa jest taka sama, jak innych gorseniowych miękusów. Rozmiarowo mam 80G, przy czym inne Gorsenie mam albo 80G albo 80H i nie wiem, od czego zależy różnica rozmiarowa.
    Na żywo jest jaśniejsza niż na zdjęciach, moim zdaniem szkoda, wolałabym ciemniejszą. Ale leży dobrze, wygodna, jestem zadowolona :)

--
  • 08.06.16, 10:02
    A, bo to miękus, zmienili coś wersji sztywnej/halfowej.

--
    Martva Natura
    73/93

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.