Dodaj do ulubionych

A może ZLOT w Warszawie?

19.02.16, 22:23
Dziewczyny, dawno się nie widziałyśmy :) Macie może ochotę na zlot?
Na zlotach zwykle rorozmawiamy, wymieniamy staniki i biuciuchy. No i jemy dużo dobrych rzeczy :)

Niżej załączam krótką ankietę dotyczącą terminów, wpisujcie forumowe nicki i wybierajcie daty.

doodle.com/poll/zbqysd3ziy5258ba
Edytor zaawansowany
  • 23.02.16, 19:31
    Jestem za :-) Ale muszę najpierw wyzdrowieć.

--
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • 23.02.16, 20:01
    taak! sto lat mnie tu nie było, na zlot bym bardzo chętnie

--
    34GG/36G
  • 25.02.16, 12:22
    O, ale fajnie :)
    Ostatni zlot Lb na jakim byłam był chyba ze 4 lata temu :o
    I bym jeszcze dorzuciła propozycje ewentualnie kosmetykowe- jakieś wymianki może? :D

--
    Każdy chce mieć czasem swoje "Shrekowe Bagienko". Gorzej, jeśli jego namiastką jest ogr w domu :]
  • 27.02.16, 13:36
    Podbijam, zlot koniecznie! Całe wieki Was nie widziałam :)
  • 04.03.16, 15:36
    I co, i co? Czyżby 2 kwietnia? Jak można pomóc w organizacji? :)
  • 05.03.16, 19:21
    buuuu....

--
    http://s19.rimg.info/780ac1d41efaca99ca75c1cbbcd2ae5f.gif
  • 12.04.16, 11:17
    Temat chyba umarł, a ja bym się jednak chciała zlecieć. To może po weekendzie majowym?
  • 14.04.16, 09:57
    7-8 maja? Super termin, akurat bede w Warszawie. :)
    Ale wolalabym niedziele, bo w sobote mamy plany na piknik naukowy, sporo moich znajomych tam dziala aktywnie. Jakby byla niedziela rano, to zamiejscowe zdazylyby wrocic do domow. Jesli oczywiscie ktos chcialby sie tluc do miasta stolecznego.

Masz jakis pomysl na miejsce? Chcemy sie zlatywac w knajpie (moze byc problem, bo komunie), w jakims lokalu (jakies pomysly?) czy ryzykujemy zlot na swiezym powietrzu?

--
    Kółka się kręcą?
  • 20.05.16, 20:00
    Odđwieżę temat, może Kasica też zajrzy i go rozkręci ;)
    Warszawianki, może małe spotkanie??? :))
  • 23.05.16, 00:55
    Popieram :) Dziewczyny, kiedy i gdzie? :) Zlatujemy się w stylu kawiarnianym czy szukamy jakieś ustronnej sali? :)
  • 23.05.16, 12:14
    Na pewno zbyt publiczna nie może być, jeśli znowu część z nas przyniesie to i owo ze swoich stanikowych "zbiorów" ;) Ja się chętnie pochwalę paroma nowymi nabytkami, jesli o to chodzi :)
  • 23.05.16, 15:12
    Ja nawet przejrzalam troche sale i znalazlam kilka ciekawych ofert. Pytanie brzmi - ile osob byloby zainteresowanych i ile moga wylozyc? Moge pobyc w komitecie organizacyjnym, moze uda mi sie tez wziac udzial w zlocie. :)

--
    "Mój sąsiad uczy się grać na klarnecie, teraz już mu to jakoś wychodzi, ale wcześniej byłam przekonana, że to jakiś dziwne zwierze wydaje odgłosy godowe. " by Mondovi
  • 24.05.16, 01:22
    Chętnie się zlecę, ale w organizacji "salowej" praktyki nie mam. Spotkanie kawiarniano-stanikomaniackie oczywiście zawsze mogę zwołać (przydałoby się!), ale nie chcę "zawłaszczać" prawdziwego zlotu ;-)

--
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • 24.05.16, 23:01
    Nie wiem, czym jest "prawdziwy zlot", ja uczestniczyłam tylko w kawiarnianym :)
    Mam nadzieję, że nie nałoży mi się na pracę :/
    Czy bardziej pasowałoby wam spotkanie w okolicach weekendu, czy raczej na tygodniu?
  • 25.05.16, 10:24
    Jeśli "prawdziwy zlot" to weekend.

--
    64/80
    Lubię balkonetkę.
  • 30.05.16, 17:33
    Zwykle wiąże się z tłumem półnagich kobiet mierzących wszystko co im wpadnie w ręce, przy okazji przyniesionym przez nie pysznym jedzonkiem i mnóstwem rozmów na tematy wszelakie :)

Jeśli tylko życie czymś nagle nie zaskoczy, to chętnie dołączę do komitetu organizacyjnego i pomogę ;)
  • 05.06.16, 16:17
    No i co z tym zlotem? :) Może dałoby się zmienić ankietę na taką, w której będą propozycje nowych terminów?
  • 07.06.16, 20:24
    Proszę doodle.com/poll/5bwxq2zqn89iy6q8 ;) Jeśli proponujecie dodać jakieś terminy, to dajcie znać :)
  • 14.06.16, 21:36
    Hmm, nie wychodzi mi klikanie terminów:/ No to może napiszę tu, że u mnie odpada 18-19, , wchodzi w grę 25-26, a potem termin po 20 lipca :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.