Dodaj do ulubionych

stanik zapinany z przodu

Dziewczyny, pomocy!
połamałam się, od wczoraj ręka w wielkim, ciężkim gipsie od połowy ramienia aż do palców
nie dam rady założyć normalnie stanika, a bieganie do sąsiadki z prośbą o pomoc przy zapięciu jest dość krępujące i uciążliwe
może znacie jakieś sensowne, dostępne w Polsce modele z zapięciem z przodu, które byłyby w okolicach polskiego 85I albo brytyjskiego 34-36 GG
to nawet nie musi być jakoś super-hiper dopasowane, byleby miękkie i łatwe do założenia
może nawet coś bez fiszbin? w końcu teraz i tak głównie poleguję z książką w domu
ktoś coś zna? jakieś podpowiedzi?
--
stale coś się dzieje ;)
---
gg 925295, jakby się kto pytał
Edytor zaawansowany
  • 06.10.16, 14:17
    Dziewczyny, podbijam, pomóżcie!

--
    Koty. Koty są miłe. http://s20.rimg.info/01fe8cb72a88d3f5ba169167f4508334.gif
  • 06.10.16, 15:42
    Obawiam się, że to typowy jednorożec. Jedyne, co znalazłam w tych okolicach rozmiarowych, to Anita
    anitabielizna.pl/biustonosz-anita-zapinany-z-przodu/
    www.kobieca.eu/biustonosz-sportowy-anita-5523.html
    Miseczka tylko do E :(
    Tak to tylko pusiapki.

A nie, czekaj. Shock Absorber zapinany z przodu (Google reaguje na SHOCK ABSORBER ACTIVE ZIPPED PLUNGE BRA)
    www.amazon.com/Shock-Absorber-Womens-Active-Zipped/dp/B00DPIEDNO
    boutiquebielizny.com/biustonosz/sportowy/shock-absorber/active-zipped-plunge-bra/s00bw-black-neon-pink

--
    urodziłem się innym rodzicom

Dekolt po 35 r.ż.
  • 06.10.16, 18:34
    A może top effuniakowy?
    Tylko nie wiem, czy to nie za dużo haftek.

--
    Wyprzedaż allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=470059
  • 07.10.16, 10:50
    np Gaia.
    nbielizna.pl/p/190/226826/biustonosz-zip-front-069-miekkie-biustonosze-bielizna-damska.html?gclid=CjwKEAjwj92_BRDQ-NuC98SZkWYSJACWmjhlV3KX00Spi04PP5eX9GCyyv-wfIeaaF3HfbAUW_tL-xoCw0zw_wcB
  • wszystkim bardzo dziękuję za poszukiwania :)
    niestety, jedynie opcja gaiowa byłaby dla mnie do przyjęcia cenowo
    reszta jest zwyczajnie za droga
    ale i tak wszystko to za małe :(
    jest jednak postęp: mimo nałożenia większego, sztywnego i cięższego gipsu nauczyłam się po prostu zapinać sama to, co mam ;)

--
    stale coś się dzieje ;)
    ---
  • 12.10.16, 13:48
    Niestety chyba w tym przypadku nie będzie rozmiaru :( Bo ogólnie przednie zapięcia występują w b.tempt'd i wacoal:
    www.wacoal-america.com/front-close_wacoal-bras-catalog/
    www.wacoal-america.com/zip-front-sport-underwire-bra-wacoal-853222-p.html - ten model chyba występuje w największym zakresie misek.
  • 18.10.16, 12:02
    Tygrysie, jak sobie radzisz z zapinaniem stanika jedna reka? Bo nie wiem, czy Ci ktos podpowiedzial taki osprzet rehabilitacyjny - zabka na pasku z petla. Bedziesz sobie mogla choc troche przytrzymac material stanika.

--
    Dzenderowy potfur A.D. 1904
  • w moim bogatym zbiorze staników mam też dwa takie bardziej elastyczne, a jeden to prawdziwy rozciągliwiec - ale teraz to chodzi o to, żeby mieć COKOLWIEK, co trzyma, a nie jakiś super-hiper dopasowany - więc to jest podstawa, bo lewa ręka też boli i nie bardzo można ją ekstremalnie wyginać
    zakładam je zapięciem do przodu, a miseczkami na plecach, lewą do wierzchu i do góry nogami
    zapięcie opieram o kciuk prawej, jakoś udaje się zahaczyć wszystkie haftki
    następnie powoli naciągając obwód, przekręcam "uprząż" na sobie miskami do przodu, odwijam je do góry i przy pomocy klamki od drzwi oraz haczyka, na którym kiedyś wisiał nawilżacz na kaloryferze, naciągam ramiączka na miejsce, poprawiam też obwód ;)
    najtrudniej jest wyrównać to z tyłu, jak się poskręca...

--
    stale coś się dzieje ;)
    ---

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.