Dodaj do ulubionych

Jaka marka stanika na biust z malym odstepem?

27.11.16, 22:54
Jak w tytule :) musze sobie odnowic garderobe, a co za tym idzie i wiedze. Mam dosc maly rozstep miedzy piersiami i czesto zdarzalo mi sie tak ze jedna fiszbina lezala jak trzeba, a druga wwijala sie w druga piers.
Juz wiem ze mam unikac Panache, ale czy sa jakies marki wjatkowo "waskie"?
--
"Miotali tuowiami, co wspomagało bólowi świerzo przebitych stóp."
"Pogoda ucichła za oknem, firanka, która była ozdobą na oknie przestała się chrzamotać"
Edytor zaawansowany
  • 28.11.16, 14:23
    Comexim.
    1 model, który miałam, dla mnie miał za wąskie fiszbiny.
    Przy okazji dowiedziałam się, że staniki tej firmy uznawane są za wąskofiszbinowe.
    A szkoda, bo podobają mi się...

--
    pink stinks
    Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata
  • 28.11.16, 17:04
    Ewa Michalak :)
  • 28.11.16, 17:17
    Na Michalak mnie nie stac, moj plan(i budzet) zaklada polowanie na ebayu na jakies tanie resztki :)

--
    "Miotali tuowiami, co wspomagało bólowi świerzo przebitych stóp."
    "Pogoda ucichła za oknem, firanka, która była ozdobą na oknie przestała się chrzamotać"
  • 30.11.16, 12:57
    Heh, miałam polecić Avocado, jeśli upolujesz, to polecam. Comexim też zdecydowanie.

--
    urodziłem się innym rodzicom

Dekolt po 35 r.ż.
  • 01.12.16, 11:52
    Ja odstępu praktycznie nie mam, a idealnie pasuje na mnie Ava.
    Testowałam też staniki Dalia - fiszbiny były wąskie, ale nie dogadałam się z nimi konstrukcyjnie. Comexim - święta prawda, również wąskie, niestety wypadłam z rozmiarówki.
  • 01.12.16, 14:42
    Mały odstęp nie musi automatycznie oznaczać "wąskofiszbinowości. Może raczej wypróbować plunge'a?
  • 08.12.16, 21:59
    Otóż to. I raczej usztywnianego ponieważ mostek będzie niższy niż w miękkim plunge.

Z miękkich staników polecam Panache Marcie oraz moje ostatnie odkrycie dość niskobudżetowe - Alles Mama Letizia ;) (ja wiem że karmnik ale bardzo ładny i super wygodny z elastycznymi fiszbinami a klipsik do odpinania wcale nie rzuca się w oczy)

--
    Dobre decyzje są wynikiem doświadczenia. Doświadczenie jest wynikiem złych decyzji.
  • 09.12.16, 14:27
    Simone Perele ma dobre mostki, mam ten sam problem...
  • 31.05.17, 09:56
    Umnie bardzo dobrze wypadają plunge marki Gossard. Mają mały odstęp.

--
    72/95,5>>>30F w porywach 30FF
  • 10.06.17, 00:56
    U mnie sprawdza się Gorsenia, niektóre Kris Line'y, ewentualnie też Ava.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.