Dodaj do ulubionych

biust po ciazy

21.12.16, 11:56
Witajcie

Mam klopot gdyz w ciazy bardoz urosl mi biust, zrobily sie rozstepy. Wczesniej kupowalam staniki w normalnych sklepach, takie standardowe np 75 C/D-80C czy cos, w zaleznosci od okresu. Kupilam stanik do karmienia,nosilam juz podczas koncowki ciazy 80E, teraz po ciazy mam staniki 80E i F i shock absorber 80E(staralam sie mierzyc wg wytycznych). Dzis jestem 3 miesiace po porodzie, dziecko karmione butelka, czesciowo sciagam laktatorem a piersi wygladaja b zle. Byly okragle , jedrne ladne teraz sa duzo wieksze, wiszace. Przeczytalam juz pol interentu na ten temat, ale dalej nie wiem co robic. Widzialam kiedys artykul o modelowaniu biustu dobrym stanikiem( ze ladnie go podnosi). Czy ktos zna ten link i co bysce mi doradzily? Jak mam dbac o biust( co najlepiej sie u Was sprawdza)? Czy komus udalo sie naprawic biust? Czy on jeszcze sie pogorszy jak calkiem przestane karmic? (teraz sciagm do 300 ml na dobe choc chcialabym wiecej)Czy polecacie jakies zabiegi medycyny estatetycznej?( to zastosuje jak juz nic nie pomoze:(
Edytor zaawansowany
  • 26.12.16, 23:21
    Po pierwsze, odetchnij spokojnie i napisz, co Ci wyszło z pomiarów, czyli ile masz cm pod biustem i w biuście.
    Po drugie, biust jest większy z powodu laktacji. I zwisa, bo jest ciężki z tej samej przyczyny. Stanik trzeba dobrze dopasować - podczas laktacji zmierzyć się przed ściąganiem mleka, żeby miseczka nie była za mała.
    Po trzecie, stanik podniesie biust, jeśli będzie dobrze dobrany, czyli po pierwsze trzeba dobrać rozmiar. Podane rozmiary staników bez nazwy firmy w połączeniu z Shock Absorberem - słynącym ze ściśliwości - sugeruje, że dobrze byłoby, gdybyś zmierzyła staniki w rozmiarze 75 F czy FF.

Pewnie czytałaś o stronie Mahedy, niestety, obecnie chyba nie działa, ale widziałam, że nakał na YT jest www.youtube.com/user/BrafittingByMaheda

Jak przestaniesz karmić, biust będzie lżejszy. Jeśli chcesz zwiększyć laktację, to najlepiej byłoby próbować przystawiać dziecko, choć nie wiem, czy załapie (karmiłam tylko piersią, więc nie znam się na butelkowych) - ponoć z butelki łatwiej dziecku jeść.

Na "naprawianiu" biustu się nie znam, ale na razie odpuść sobie, co najwyżej kup jakiś krem nawilżający i smaruj, może pomoże na rozstępy - aczkolwiek o ile wiem, to jest loteria.

--
    urodziłem się innym rodzicom

Dekolt po 35 r.ż.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.