Dodaj do ulubionych

suknia ślubna a bielizna

03.02.17, 23:49
Drogie Biuściaste podzielcie się proszę doświadczeniem ze swoich ślubów. Jak się sprawdziła u was suknia gorsetowa bez ramiączek i jaka bielizna pod nią? Czy wybrane rozwiązania sukni i bielizny pozwoliły komfortowo tańczyć całą noc? Czy ktoś miał problem z tym że sukienka ze swoim ciężarem zsuwała się? Generalnie mam problem z fasonem,bo wszystkie sukienki w salonach są na mnie troszkę za ciasne, a te w większych rozmiarach mi się nie podobają.
Wątek o sukniach, który znalazłam był dość stary, więc pozwoliłam sobie założyć nowy.
Edytor zaawansowany
  • 08.02.17, 09:03
    Ok, po kolei, suknia powinna byc dopasowana do Ciebie i kazdy dobry salon w Polsce oferuje ci przerobki dokladnie pod Ciebie. Suknia trzyma sie na Twojej talii i biodrach. Pod suknie w zaleznosci od wielkosci i ksztaltu biustu albo nie zakladasz nic albo zakladasz dopasowany biustonosz, ew. salon wszywa Ci biustonosz w suknie.
    O co Ci wiec chodzi o z sukienkami w roznych rozmiarach?

--
    Dzenderowy potfur A.D. 1904
  • 17.02.17, 22:39
    W salonach są zazwyczaj sukienki w rozmiarze 38 gdzie nie jest przewidziane miejsce na większy biust. Wiem że sukienka jest szyta na miarę, tylko jak wybrać, skoro nie widzę jak wygląda biust, talia i często również biodra...muszę sobie wyobrażać efekt końcowy.
  • 17.02.17, 22:47
    Dopasowany biustonosz...hmm już mierzyłam chyba wszystkie w okolicy w sklepach stacjonarnych i raczej jestem z nimi niekompatybilna hehe. Jedyny który w miarę mi odpowiada to Wonderbra strapless. Reszta robi z moim dość plastycznym biustem jakieś dziwne kształty.
  • 17.02.17, 23:10
    A czy suknia ślubna koniecznie musi być z odkrytymi ramionami? Rozumiem że taki jest standard, ale widziałam mnóstwo świetnych sukien ślubnych z (mniej lub bardziej) zabudowaną górą gdzie większość biustonoszy się ukryje.
  • 17.02.17, 23:22
    Podoba mi się prosta suknia bez ramiączek z koronką zakładaną na wierzch. I teraz się zastanawiam czy taką uszyć czy coś kombinować z górą. Akurat nie patrzę na to co jest w standardzie, nawet początkowo to nie chciałam mierzyć tej sukienki. Dlatego pytałam o doświadczenia.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.