Dodaj do ulubionych

Kostiumy sportowe basenowe

08.02.17, 13:33
Czy gdzieś jeszcze można znaleźć kostiumy kąpielowe na basen, jak np. Freya Active Swim albo Panache Sport Swim?
Jeśli gdzieś jeszcze są (np. w Biustynie), to nie ma mojego rozmiaru (70-E/F).
W ogóle mam wrażenie, że producenci się wycofują z kostiumów sportowych. Na polskiej stronie Panache w ogóle ich nie ma.
Ktoś coś wie?
Mój poprzedni kostium Panache w którym chodziłam na basen rozpadł się :(
Edytor zaawansowany
  • 08.02.17, 19:54
    Ava będzie miała coś takiego:
    www.avalingerie.pl/pl-pl/model/skj-15-stroj-jednoczesciowy,833
    ale nie wiem czy nie będzie za duże/luźne w najmniejszym rozmiarze, mniejsze mają być z usztywnianą miską ale jednak bardziej plażowe niż sportowe.
  • 10.02.17, 14:23
    O, świetnie. Te pasy na brzuchu nie powalają, ale przełknę. Zwłaszcza na basenie.
    Ciekawe kiedy i za ile.
  • 10.02.17, 09:57
    Bravissimo ma cztery.

--
    urodziłem się innym rodzicom

Dekolt po 35 r.ż.
  • 16.02.17, 12:53
    Sprawdź jeszcze markę własną sklepu Figleaves (ta sama nazwa). Mam od nich tankini sportowe i sprawuje się dobrze od wielu miesięcy (pływam 2 razy w tygodniu, po każdym basenie obowiązkowe pranie w pralce). Może nie jest to poziom Panache Sport, ale cena też bardziej przyjazna :)

Widuję tez na allegro topy Freya Active w rozmiarze 34D za dobrą cenę - może i na basen się nadadzą? Kiedyś pływałam regularnie w topie sportowym Shock Absorber jak nie mogłam upolować nigdzie sensownego stroju.
  • 20.02.17, 11:37
    O proszę, ja też szukam. Miałam właśnie zakładać wątek. Zastanawiam się czy jakiś inny sportowy pełny dałby radę? Jakieś Speedo? Może gdyby materiał był gruby, to przypłaszczyłby biust do żeber i jakoś by się pływało? ;)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.