Dodaj do ulubionych

Czy uzyskam od Was pomoc?

18.03.17, 15:04
Witam,
Ponawiam poraz kolejny moje pytanie, ponieważ obawiam się że chyba zostało przeoczenie, czekam na Waszą pomoc już od stycznia. Bardzo zależy mi na pomocy z Waszej strony. Chodzi oczywiście o dobór stanika. Podaję wymiary:
Pod biustem 68cm
Pod biustem luzno 70cm
W biuście normalnie 86cm
W biuście w zwisie 88cm
Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi.
Edytor zaawansowany
  • turzyca 19.03.17, 02:21
    Faktycznie watek rozmiarowy jest juz niezbyt sprawdzany, bo w wiekszosci wypadkow znacznie latwiej jest pojsc do najblizszego bielizniaka i sprawdzic nabiustnie, co nam lezy. Tu powinno zazwyczaj lezec 70C, producenci sie bardzo poprawili i nie ma juz praktycznie potrzeby zanizania obwodow. Jak Ci mialoby byc za luzno, to sprawdz ew. 65DD bryt lub 65E polskie. Ale serio, idz do sklepu z bielizna i poprzymierzaj cos fajnego, jest mnostwo dobrych polskich firm, Ava, Ewa Bien, Gaia, Comexim, Nipplex, Gorsenia, Gortex, Kinga, Samanta, Slovianka, wybor wzorow jest spory, cenowo tez jest niezly rozrzut, ale dobrze dostosowany do polskiej kieszeni.

--
    "Mój sąsiad uczy się grać na klarnecie, teraz już mu to jakoś wychodzi, ale wcześniej byłam przekonana, że to jakiś dziwne zwierze wydaje odgłosy godowe. " by Mondovi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.