Dodaj do ulubionych

stanik sportowy-rozmiar

05.04.17, 09:31
Witajcie

Jestem na diecie i aktualnie moj stary stanik jest za maly. Mialam wtedy 104 i 85 czy jakos pod biustem-kupilam 80E shock absorber ten z najmocniejszym trzymaniem i pod biustem bylo ciasno ale nie rpzeszkadzalo mi za to cycki troche mi lataly.
Teraz mam 99 i 83 i znow musze cos dobrac a probem polega na tym ze rozmiary beda leciec bo chce jeszcze schudnac 13 kg. Wolalabym nawet wziasc cos mniejszego zeby na czas diety za chwile znow nie byl za duzy. Musze cos szybko kupic , prosze o pomoc, tez w sprawie firm
Edytor zaawansowany
  • 06.04.17, 15:51
    marriell napisał(a):

> Witajcie
    >
    > Jestem na diecie i aktualnie moj stary stanik jest za maly. Mialam wtedy 104 i
    > 85 czy jakos pod biustem-kupilam 80E shock absorber ten z najmocniejszym trzyma
    > niem i pod biustem bylo ciasno ale nie rpzeszkadzalo mi za to cycki troche mi l
    > ataly.
    > Teraz mam 99 i 83 i znow musze cos dobrac a probem polega na tym ze rozmiary be
    > da leciec bo chce jeszcze schudnac 13 kg. Wolalabym nawet wziasc cos mniejszego
    > zeby na czas diety za chwile znow nie byl za duzy. Musze cos szybko kupic , pr
    > osze o pomoc, tez w sprawie firm

Na teraz byłby dobry 80D, ale jeśli chudniesz, to pewnie miseczka mniej. Obwodu nie zmieniałabym, one są ścisłe.
    Moja córa ma Shock Absorbera, jest zachwycona.

--
    urodziłem się innym rodzicom

Dekolt po 35 r.ż.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.