Dodaj do ulubionych

Kostiumy jednoczęściowe - dół vs góra

25.06.17, 15:33
Witam Panie serdecznie.

Dręczy mnie ta kwestia w związku z przytyciem i potrzebą zakupu nowego kostiumu kąpielowego.
Porównując sytuację z czasami mojej młodości, jestem urzeczona różnorodnością wzorów kostiumów, które jednocześnie produkowane są z szacunkiem dla naszych faktycznych rozmiarów piersi.
Noszę teraz 80h i bardzo chciałabym kupić sobie kostium jednoczęściowy w tym rozmiarze (urzekła mnie kolekcja Dalii). Jednak od ostatecznego kliknięcia powstrzymała mnie pewna ważka kwestia: co z pupą?

Już tłumaczę: siedzenie również mam wydatne, o rozmiarze 48.

Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tej kwestii? Może producenci rozwiązują to jakimś ekstra-rozciągliwym materiałem, który zawsze pasuje?
Nie bardzo chcę klikać, czekać na przesyłkę i odsyłać. Chcę na basen, bo mi gorąco. Ale wolałabym żeby i pupę należycie zakryło...

Będę wdzięczna za każde podzielenie się doświadczeniem w tej kwestii.

--
You've just been Internet Bitch Slapped.
Edytor zaawansowany

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.