Dodaj do ulubionych

Stanik dla karmiącej

13.10.17, 11:35
Witajcie, niedawno urodziłam i mam problem z doborem stanika. Do tej pory kupowałam biustonosze Ava 75e, ale przytyłam i piersi mi też urosły i w tej chwili jestem kompletnie zagubiona. Nowe wymiary to 84 obwód i 107 biust. Zgodnie z rozmiarówką producenta kupiłam sobie 85e, ale okazało się, że jednak potrzebuję mniejszy obwód, bo w tym zapinam się na 3 haftkę, oraz większą miseczkę bo nie przylega do mostka. Korzystałam z kalkulatora rozmiarów i wychodzi, że 75J ale że jest w tej samej linii co 85e, a chcę większą miskę to wolałabym 75k lub 80i. No i tu jest problem bo szukam po sklepach i nie ma tych rozmiarów, a że nigdy nie kupowałam innych marek (a właściwie co by to dało skoro uczę się na nowo) to nie wiem jak dobrać no taką Gaie, bo jak uwzględnić że chcę mniejszy rozmiar? Wychodź duża różnica i znów staniki nie dostępne. Niestety nie mam możliwości przymierzyć stacjonarnie bo tu gdzie mieszkam jedyne staniki do karmienia to miękkie z h&m :/. Może mi ktoś podpowiedzieć jaki rozmiar z innych firm np angielskich mogłabym kupić?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.