Dodaj do ulubionych

poszukiwany stanik do szpitala (poród)

02.12.17, 14:19
Witajcie.

Poszukuję stanika, w którym będzie mi wygodnie w szpitalu i po porodzie. Chciałabym w nim również spać. Który będzie znosił również w pierwszym miesiącu częste powiększanie i zmniejszanie się piersi z racji rozbujania laktacji etc. Z doświadczenia wiem już, że mam spore wahania wielkości piersi po porodzie a nie chciałabym musieć kupować 3 staników.

Czy jest model/marka, która ma w swojej ofercie staniki bardziej uniwersalne, które podtrzymają mi piersi, bez zbierania, ale będą raczej miękke, elastyczne, z marginesem miseczki. Wygodne do spania przede wszystkim.

Noszę obecnie 80G.
Edytor zaawansowany
  • 04.12.17, 10:57
    ja polecam Panache Sophie. Spełnia wszytkie Twoje wymagania.
  • 06.12.17, 21:42
    Też polecam Panache Sophie, używałam. Ma sześciostopniowe zapięcie, więc poradzi sobie z rozszerzaniem i zwężaniem żeber. Bez fiszbin, delikatny materiał, trwały, szybko schnie. Góra miseczki jest na tyle elastyczna że ogarnie wahania rozmiarowe. No i bardzo ładny, poprawiał mi humor kiedy czułam się i wyglądałam tak sobie.

--
    Dobre decyzje są wynikiem doświadczenia. Doświadczenie jest wynikiem złych decyzji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.