Dodaj do ulubionych

Niesymetryczne piersi przy dużym rozmiarze.

02.03.18, 14:09
Niedawno znalazłam swój idealny model i właściwy rozmiar stanika. W końcu moja sylwetka, wygląda dobrze, pomimo mojego rozmiaru XXL.
Ale...

Chodzi o to, że mam dość niesymetryczne piersi. Prawa jest znacznie większa od lewej i w sumie nie do końca podoba mi się jak to wygląda w staniku. Prawa ładnie wypełnia miseczkę, a w tej lewej jest trochę luzu i zwykle koronka odstaje.

Oczywiście pod ubraniem mi to w ogóle nie przeszkadza. Jednak gdy ubieram bieliznę i na nią patrzę, to nie mam poczucia 100% satysfakcji.

Jak sobie radzić z niesymetrycznym biustem i dobieranie rozmiaru i modelu?

Mój obecny rozmiar to 105 E.
Edytor zaawansowany
  • czarna_pumka 02.03.18, 14:14
    Dodam jeszcze, że regulacja ramiączek tak średnio pomaga, ponieważ wtedy już zaczynam czuć dyskomfort i gniecenie w trakcie noszenia. A tak nie powinno być, prawda?

--
    http://s.rimg.info/2df9a6cf41ec57e142c75440cba9c9cc.gif
  • anka_z_lasu 03.03.18, 21:51
    Ja z innych okolic rozmiarowych i nie mam dużej asymetrii ale jako karmiąca znam temat zmieniającego się rozmiaru piersi w tym samym staniku. Czy Twój stanik ma elastyczną koronkę u góry miski? To mogłoby pomóc zamaskować niewielką asymetrię - nie wiem, czy w Twoim przypadku to by się sprawdziło. Możesz ewentualnie zastosować wyjmowaną wkładkę do jednej miseczki ale skoro chodzi Ci o efekt w bieliźnie to przy przezroczystym staniku nie jest to oczywiście dobre rozwiązanie. Skoro piszesz, że od niedawna nosisz właściwy rozmiar to może mocniejsze "wygarnianie" spod pachy przy mniejszej piersi pomoże nieco wyrównać różnicę?

--
    Dobre decyzje są wynikiem doświadczenia. Doświadczenie jest wynikiem złych decyzji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.