Dodaj do ulubionych

Ewa Michalak - ktory najlepiej unosi i podtrzymuje

18.06.18, 18:59
Zbieram się do zamówienia biustonosza Ewy Michalak (bedę celować w rozmiar 70G) natomiast jest ich bardzo dużo i kompletnie nie wiem na ktory krój się zdecydować. Szukam takiego, ktory dobrze unosi i podtrzymuje, raczej miękkiego lub z delikatnym usztywnieniem. Uwielbiam kształt nosków :) Może któraś z was moglaby mi doradzić ktory model dobrze kształtuje? Podoba mi sie fetysz ale boję się tej jego delikatnosci i przejrzystości, czy dobrze uniesie biust 70g?
A może inny model? Bylabym wdzieczna za wskazowki, które modele sie u was sprawdzily :)
Edytor zaawansowany
  • anka-ania 24.06.18, 21:19
    Bierz to, co Ci się podoba i nie martw o unoszenie. U EM masz to gwarantowane bez względu na krój i usztywnienie czy jego brak. Testowałam kroje: PL, HM, CH, BM, SM i S, w rozmiarach od 70E do 70G, w ciąży zahaczyłam o 70F. Wszystkie unosiły biust bardzo wysoko. Także bez obaw. :-)
  • anika772 24.06.18, 22:11
    Moje ulubione kroje to BM i SM, unoszą doskonale, niezależnie od tego, z czego są uszyte.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.