Dodaj do ulubionych

Tankini - problem ze znalezieniem Kraków

25.06.18, 18:05
Poszukuję tankini i z niepokojem stwierdzam, że w sklepach (przynajmniej w Krakowie) nie ma ich prawie w ogóle (na podstawie przeglądania www). Czy za późno się za to zabrałam, czy może nie ma zapotrzebowania na tankini i sklepy nie mają w swojej ofercie?
Może ktoś zna sklep w krk gdzie wybór byłby w miarę zadowalający w rozmiarze 70e/ 70ff?
Edytor zaawansowany
  • genepi 26.06.18, 05:35
    W Warszawie też jest problem, niestety zostają zakupy w internecie.
  • amy77 26.06.18, 09:41
    A możesz polecić jakiś sklep internetowy w którym jest w miarę duży wybór tankini? Przynajmniej ze 3 modele.
  • genepi 27.06.18, 07:02
    Na pewno Bravissimo www.bravissimo.com/search/tankini
    Tu widzę dwa body.sklep.pl/pol_m_Plazowe_Gory-170.html

I pozostaje szukanie na allegro czy innych olxach
  • kaga9 28.06.18, 17:15
    Na stronie Adore (w Kraku jest też stacjonarny, Aleja Pokoju) jest kilkanaście modeli tankini. Nie wiem, czy jest Twój rozmiar, ale na oko jakiś wybór istnieje.
  • amy77 03.07.18, 23:19
    Dzięki, planuję się tam wybrać, mam nadzieję, że coś upoluję choć w moim rozmiarze mało co się wyświetla a jak już jest to do tego są majtki albo bardzo duże albo mikroskopijne :-) ale liczę na cud ;-)
  • kaga9 03.07.18, 23:59
    Ja mam stamtad tankini też nie w swoim rozmiarze, tak że jest szansa;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.