Dodaj do ulubionych

Skóra schodzi pod piersią

23.07.18, 17:44
Witam od jakiegoś czasu zauważyłam, że zaczęła mi się skóra łuszczyć pod biustem, kremy dla niemowląt używam, zasiłki i nic. Tam gdzie się łuszczy to jest brunatny skóra. Jak to zwalczyć? Biustonosz masz dobry rozmiarowo.
zapodaj.net/8604d16dc1a9a.jpg.html
Edytor zaawansowany
  • 100krotna 23.07.18, 19:11
    Dermatolog? Ale sprawdź też, czy nie podrażniasz tego miejsca mechanicznie? Ostra koronka, obcierająca fiszbina? Nosisz jeden, ulubiony stanik, czy co dziennie inny?

--
    Mam raczej niewielki biust, ale na szczęście równoważy go duża pupa ;)
  • klara0123 23.07.18, 22:34
    Nie no co ty zmieniam co dwa dni, haha ale się uśmiałam nosisz jeden. No właśnie nic mi nie ociera. Tak już się zastanawiałam bo od jakiegoś czasu też w środku ucha mnie swędzi A jak płakałam sobie uszy woda utlenionej to pienilo mi się. Może jakiej zakażenie mam. 3 tygodnie temu robiłam sobie ogólną badania krwi i wyszło mi, że mam male osłabienie jutro idę do dermatologazobaczeco powie.
  • 100krotna 24.07.18, 12:31
    Nie rozumiem z czego tu się śmiać - ja jak mi stanik "siądzie" to potrafię go nosić cały miesiąc pod rząd - wieczorem wyprany i odciśnięty, rano jest suchy ( o ile to nie puszapek :-) Mam (niestety) też takie staniki, w których chodzenie jeden-dwa dni pod rząd jest ok, ale już trzeciego dnia zaczynają mnie uwierać fiszbinami i muszę zmienić model. Stąd moje pytanie.
    Mam nadzieję, że nic poważnego i skóra szybko wróci do normy.

--
    Mam raczej niewielki biust, ale na szczęście równoważy go duża pupa ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.