Dodaj do ulubionych

Które modele gorsenii dla mnie?

28.07.18, 09:00
Pytałam w znanym sklepie internetowym, u producenta- i nadal nie wiem...
Odsyłam drugą paczkę :>.
To co powinno spełniać kryteria- nie spełnia ich.

Mam marine (K275) i sissi (K 258). Oba w rozmiarze 80 F.
Te modele bardzo mi odpowiadają: szerokość ramiączek, 3 stopniowe (w pionie) zapięcie, poziom zabudowania pod pachami itp.

Próbowałam model adele, na zdjęciach wydawała się "pancerna" tak jak lubię, ale ma cieńsze, delikatniejsze ramiączka (choć niby we wszystkich modelach pomiar wskazuje ok 2 cm szerokości) i 2 haftki... Odesłałam.

Teraz mam do odesłania: Ellen K327, Yasminne K338, Arctic K380, Claire K352...

Jakie inne modele, spełniające podane kryteria (haftki, szerokie, mocne ramiączka, stabilna, zabudowana konstrukcja, podobna do K275 i 258) mogę jeszcze wypróbować?

Czy może nie ma już modeli o konstrukcji podobnej do marine i sissi?

Od jakiego rozmiaru biustonosze gorsenii mają 3 haftki w pionie?
Czy wypróbowanie rozmiaru 80G rozwiązałoby częściowo mój problem?

Mam aktualnie tylko te 2 staniki, są upały, ta liczba nie jest wystarczająca ;).
Potrzebuję czegoś białego/cielistego, oprócz żywych kolorów- zawsze mile widzianych.

Może czas na inną polską markę?
Ava raczej odpada, nie dogaduję się z nią.

POMOŻECIE?
--
pink stinks
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata
Edytor zaawansowany
  • paula.anna 28.07.18, 09:02
    Dodam jeszcze, że biustonosz ma być MIĘKKI.

--
    pink stinks
    Porównując się z innymi, możesz stać się próżny i zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Dezyderata
  • kasica_k 13.08.18, 14:33
    3-haftkowe zapięcia w Gorsenii są chyba dopiero od J.
    A może wypróbujesz taki nowy model: gorsenia.pl/luisse-k441-k442,3,11399,58705
    Na oko wydaje się jakby pancerniejszy od innych (szerokie ramiączka).
    Chcę wypróbować, ale jeszcze nie zamówiłam. Jak mi się uda, to pokażę na insta ;)

--
    Stanikomania
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • paula.anna 13.08.18, 14:52
    A w marine i sissi mam 3 haftki :).
    Ale wszystkie pozostałe modele miały po 2.
    Luisse wizualnie nie zachwyca, ale nie mówię że nie dam jej szansy ;)

--
    pink stinks
  • wkg65 20.10.18, 13:01
    Zadzwoń do firmy i poradź się tam, albo pojedź do łodzi do sklepu firmowego- ja tak robiłam.
  • paula.anna 20.10.18, 18:38
    Do Łodzi mam daleeeeeko.
    A z firmą kontaktowałam się, mailowo, polecane modele nie spełniły moich oczekiwań.

--
    pink stinks

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.